Hoihoi! Ik ben Sabrina en ik heb een doel. Een heel goed zelfs! Het welke? Zoveel mogelijk andere mensen gelukkig(er), gezond(er), blij(er), enthousiast(er), energierijk(er), optimistisch(er) maken.
Uit eigen ervaring heb ik geleerd dat gezondheid echt op nummer 1 van mijn lijstje staat. Dit zou bij iedereen zo moeten zijn. Want je zal zelf al wel ondervonden hebben dat als je je niet goed voelt in je vel, de rest vaak ook niet verloopt zoals je het zou willen. Als je je daarentegen wel goed voelt in je vel, merk je dat andere dingen ook gaan meezitten en dat er meer positieve, goede dingen op je weg komen.
Hecht jij ook veel belang aan je gezondheid? Dat je je graag goed voelt in je vel? Vertel me dan jouw ervaringen, gebeurtenissen waardoor jij ook een happy me bent of waardoor je het juist niet bent en het heel graag wel zou willen zijn. Dan kan ik je misschien wel verder helpen en is de wereld daadwerkelijk 'a better place to be and is everybody a happy me' . Want iedereen verdient het om zich goed in zijn vel te voelen!