Foto
belevenissen van hanneke

31-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
In de voormiddag gaan mama, andy en katrien winkelen voor deze avond het feestmaal want het is ouderjaarsavond.
In de namiddag na mijn middagdutje gaan we eindelijk zwemmen. Fris gewassen en moe gezwommen beginnen we aan de voorbereidingen van het eten. Daarna beginnen we met de aperitief (ik krijg kinderchampagne)
Wanneer het voor mij slaaptijd is beginnen ze met wat gezelschapspelletjes te spelen en daar wil ik zeker bij eijn. Ik begin heel hard te wenen en te roepen en mama komt mij zeker 5 keer terug instoppen maar ik geef niet af en mag toch naar beneden komen. Na 10 min vlieg ik terug mijn bed in maar ik denk nog niet aan slapen. Dus mag ik nog een tekening maken en wat babbelen. Maar opnieuw vlieg ik mijn bed in. Net wanneer ik inslaap val begint het hier te donderen en ben ik bang dus roep ik mijn mama weer. Mama zegt dat het geen donder is maar vuurwerk maar ik ben er niet zo gelukkig mee en wil terug mee naar beneden. Wanneer het 12 uur is gaan we allemaal buiten kijken naar het vuurwerk en ik blijf toch lekker wakker. Nadien ga ik toch maar slapen en val ik als een blok inslaap.





31-12-2008 om 00:00 geschreven door hanneke


30-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Vandaag gaan we de omgeving eens verkennen en gaan kijken wat er allemaal binnen te doen is. Mama haar ex-collega werkt er ook soms en we gaan ze gaan bezoeken. Uiteindelijk gaan we het kinderparadijs binnen voor niets en gaan we mini-golven.
 Andy zorgt voor een heerlijke maaltijd met frietjes en ik krijg een potje met iets wit in en moet daar mijn frietjes in doppen maar het is wel heel lekker.
s'Avonds gaan we kijken in bokrijk naar het avondspectakel.

Ik zeg nu ook vanaf vandaag TAL tegen Vital.





30-12-2008 om 00:00 geschreven door hanneke


29-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
We zijn vertrokken. We gaan met Andy, Kathleen(en baby in de buik), bengo, Katrien, Vital en Ella naar Molenheide om nieuwjaar te gaan vieren.
Mama en Kathleen gaan de sleutel halen in de balie en de rest gaat een pintje drinken in het cafe. We kunnen binnengluren in het zwembad en ik begin te zagen om ook te mogen gaan zwemmen. Eens we de sleutel hebben gaan we zoeken naar ons huisje en beginnen we alles uit te laden. Daarna gaan mama, Katrien en Andy winkelen en brengen veel drank en eten mij voor ons.

29-12-2008 om 00:00 geschreven door hanneke


26-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen 2de kerst dan is het altijd feestje bij iemand van de familie van mama haar kant en dit jaar is het bij oma Meeuwen te doen.
We gaan al heel vroeg naar daar oma nog een beetje te helpen met de voorbereidingen en dan feesten. We hebben heel veeeeeel gegeten en nog eens pakjes uitdelen. Ik heb een doos met duploblokken van dora gekregen en mama een gezelschapspel maar ze zegt dat ik er nog te klein voor ben. Dat begrijp ik niet. spelletjes zijn toch voor kinderen.

26-12-2008 om 00:00 geschreven door hanneke


25-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
kerstdag bij oma en opa Beek. Grote oma is er ook en wij eten ons buikje weer vol. Wanneer al het eten bijna op is komt peti ook nog even langs.









25-12-2008 om 00:00 geschreven door hanneke


24-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
vandaag is het kerstavond. En zoals de traditie is gaan we altijd bij oma en opa Beek ons buikje vol eten en pakjes uitdelen.
Tegen slaaptijd geeft peti mij nog mijn fles en dan bedje in allez dat hadden de grote mensen gehoopt ik blijf er lieve bij. 
Ik zou zeggen geniet van de beelden.













24-12-2008 om 00:00 geschreven door hanneke


20-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Mama en papa moeten vandaag bij Joris (papa zijn neef) naar een feestje hij is 30 jaar geworden. Ik mag weeral niet mee maar dat vind ik niet zo erg want ik mag bij oma Beek blijven slapen.

20-12-2008 om 00:00 geschreven door hanneke


19-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Mama gaat naar clouseau kijken in antwerpen en ik mag nog niet mee. Ik mag bij oma Meeuwen blijven slapen want papa is ook niet thuis want die is met zijn werk het verlof inzetten.

19-12-2008 om 00:00 geschreven door hanneke


12-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Mama moet een voorschrift hebben van bij de dokter dus mag ik mee en uiteindelijk word ik ook onderzocht omdat mama vind dat ik weer met een rare hoest zit en ja hoor ze heeft gelijk ik heb de valse kroep. Ik moet aerosollen.
Katrien wilt van Ella wat foto's trekken voor een kerstkaart te maken. Wij gaan haar daarbij helpen. Uiteindelijk worden het er iets meer foto's want ze beslissen om van elke maand een thema te maken en later van die foto's een kalender te maken. Bij ene maand mag ik er ook op. Het wordt een hele mooie kalender.

12-12-2008 om 00:00 geschreven door hanneke


09-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen Sinterklaas is ook bij peti geweest. Wij gaan heel snel kijken wat hij allemaal gebracht heeft. Joepie nog meer snoep en leuke dingen van pooh (handschoenen, sloffen, dingen die licht geven in het donker voor op mijn nieuwe kamer, kleurboek en kleuren, knuffel)

09-12-2008 om 00:00 geschreven door hanneke


07-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Vandaag moeten wij naar huis maar eerst helpen wij tante Babs en nonkel Tom met verhuizen. Want zij hebben een nieuw huisje gekocht en moeten eind deze week uit het huisje. Als beloning krijgen wij lekkere chinees en dan naar huis.
Ik ben een flink meisje want ik doe mijn jas helemaal alleen aan.(mama legt die met de kap naar mij en ik moet mijn handjes in de gaatje stoppen en dan de jas over mijn hoofdje gooien)

07-12-2008 om 00:00 geschreven door hanneke


06-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
 Wij vertrekken vandaag naar Zingem om neefje Tuur zijn verjaardag te gaan vieren. Sinterklaas komt ook langs en ik durf tot bij hem gaan om pakjes en snoep te ontvangen. Tegen dat hij naar huis ging durfde ik ook al een zoentje geven.





06-12-2008 om 00:00 geschreven door hanneke


05-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen Omdat we morgen in Zingem zitten en sinterklaas niet alles naar daar kan brengen is hij deze nacht gekomen.
Ik heb heel veel snoep gekregen en heel veel van little people ( een huis met teobehoren, een boerderij met toebehoren, een garage en carwach)
Dank je sinterklaas!!!
Het is bijna kerstvakantie en dan gaan wij met Vital, Katrien, Ella, Kathleen, Andy en Bengo naar Molenheide. Om daar nieuwjaar te gaan vieren. Vandaag komen ze voor de laatste keer samen om alle praktische zaken af te spreken.

05-12-2008 om 00:00 geschreven door hanneke


03-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
sinterklaas komt op mama haar oude werk op bezoek en wij gaan kijken. Toen die oude man binnenkwam klampte ik mij aan mama vast en durfde ik bijna niet te kijken. Maar hij heeft mij een handje gegeven en is vlug doorgelopen. Ik vond het fijn om naar die oude man te kijken maar laat mij niet te dicht bij hem komen. Uiteindelijk gaan we nog een snoepzakje halen maar wel van een meter ver

03-12-2008 om 00:00 geschreven door hanneke


02-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Happy birthday neefje Tuur.

02-12-2008 om 00:00 geschreven door hanneke


01-12-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Mama moet naar de kine en moet nog wat opruimen in de garage. Dus mag ik bij Mia gaan spelen. In de namiddag mag ik in Beek blijven slapen. Ze komen kijken van landelijke kinderopvang of papa de garage goed heeft gemaakt. Anders mag mama geen kindjes opvangen.

01-12-2008 om 00:00 geschreven door hanneke



Gastenboek
  • hoi
  • dag Hanneke
  • zomaar
  • dag nichtje
  • Hey Hanne

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per maand
  • 06-2010
  • 03-2010
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 12-2007
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 11--0001


    Inhoud blog
  • woensdag 9 juni
  • vrijdag 4 juni


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs