Hallo allemaal! Ik ben Hanne. Mama en papa plaatsen regelmatig foto's en wat nieuws over mij. Zo kunnen jullie zien hoe vlug ik groot word. Schrijf maar gerust iets in mijn gastenboekje.
Over mezelf
Ik ben Hanne en ben geboren op 30 juni 2006. Ik was 50 cm groot en woog 3 kg 610 g. Ik hou heel veel van lachen. Jullie zullen nog meer over mij te weten komen als jullie mijn site eens doornemen. Groetjes.
Leuke weetjes over mezelf :
Ik heb voor het eerst gelachen toen ik 6 weekjes was
Ik heb mijn vuistjes ontdekt op 8 weekjes
Ik ben beginnen te brabbelen op 11 weken
Ik lach heel graag
Ik vind RING RING doen met de telefoon heel leuk
Andere weetjes kunnen jullie nog te weten komen als jullie mijn site verder doornemen.
Groetjes XXX
Hanne
30 juni 2006
20-10-2007
Laatste vaccin...
Hallo iedereen,
Ik heb op 12 oktober mijn laatste vaccin gehad. Ik ben er nu gelukkig van verlost tot 7 jaar. Ik heb weer veel geweend bij de dokter want het spuitje deed toch een beetje pijn. Ik meet nu 75cm en weeg 10 kg 300g.
Ik kan eigenlijk al goed stappen maar durf me nog niet echt los te laten. Toch begin ik dit stilaan meer en meer te doen. Ik zeg nu al zinnetjes bestaande uit twee woordjes zoals dada Thor, dada papa, kijk tutu, enz Wanneer ik 's avonds met mama en papa mee eet, dan wil ik dit graag alleen doen. Ik kan met mijn lepeltje het eten al goed opscheppen en het ook naar mijn mondje brengen.
Daaaaaaaaag
08-10-2007
Hallo
Hallo iedereen,
Het voorbije weekend was echt heel leuk want Jinte, het baby'tje van Wim en Vanessa is blijven slapen. Ik heb bijna de hele dag "baby" gezegd. Dat is een woordje die ik nu ook al ken. En zo leer ik heel wat bij. Ik heb heel wat kusjes aan Jinte gegeven.
Gisteren ben ik ook naar de kermis van Liedekerke geweest. Ik heb twee maal op het molentje mogen zitten en dat was heel tof. Na afloop was ik helemaal niet blij maar ik mocht daarna eendjes vangen, waardoor ik al snel terug vrolijk werd.
Nu vrijdag moet ik naar de pediater voor een vaccin. Dat zal minder leuk zijn.
Dadadadadadada....
16-09-2007
Ik ben 14 maand!
Ik ben 14 maand en ik leer elke dag bij. Stappen kan ik nog niet maar ik trek me overal aan recht, stap aan de handen en stap rond de tafel.
Ik heb nu vier tandjes. Twee van onder, een boktandje van onder en een tandje boven.
Ik versta al een heleboel dingen. Ik kan verschillende personen aanwijzen wanneer me dat gevraagd wordt. Ik kan ook verschillende zaken aanwijzen wanneer me dat gevraagd wordt zoals de beertjes, de klok, papfles, bloemetjes, pamper, enz.
Ik kan al een heleboel woordjes zeggen zoals mama, papa, dada, bumba, bal, kijk, mjam mjam (lekker), kaka, tuut tuut (auto), enz.
Ik kan ook al bepaalde prentjes aanduiden in een boekje. Zo ken ik het prentje bal, auto (tuut tuut), bloemetjes (dan ga ik ruiken), beer, enz.
Naar de televisie kijken doe ik steeds meer en meer. Bumba, Pingu en de Teletubbies vind ik heel tof.
DADA
Vakantie is voorbij...
Hallo iedereen,
De vakantie van mama en papa is voorbij. Papa was al vorige week gaan werken maar nu moet mama ook gaan werken. Ze is drie weken thuis gebleven. Het zal terug wennen zijn voor iedereen. Er is in de vakantie niet zo veel gebeurd. Eerst en vooral was ik een paar dagen ziek. We hebben ook nog enkele daguitstapjes gemaakt zoals Planckendael en Center Parcs. En voor de rest hebben we een beetje gerust. Daar dient een vakantie dan ook voor hé? Straks gaan we naar de kermis van Asse. We sluiten de vakantie dus goed af!
DAAAAG
26-08-2007
Ziek
Pff hier ben ik weer. De vakantie van mama en papa is slecht begonnen want ik was gisteren en vandaag nooit blij. Het beste wat ik kon was zeuren. De reden voor dit alles is een vervelende ontsteking van de bovenste luchtwegen, waardoor ik hoge koorts heb. Mama en papa zijn samen met mij naar de dokter geweest. Het was een hele vriendelijke dame. Mama en papa waren heel blij dat de diagnose gesteld was, zodat de medicatie zo vlug mogelijk zijn werk kon doen. Ik moet deze medicatie drie dagen nemen. Normaal gingen we dinsdag twee dagen naar Center Parcs, maar de dokter raadde dat niet aan. Een zwembad is de ideale plaats voor ziektekiemen en daar ben ik nu juist heel gevoelig voor. We gaan op het einde van volgende week een dagje naar Center Parcs. Spijtig! Maar mijn gezondheid is veel belangrijker dan een zwembad. We halen dat wel in!
Tot binnenkort.
Van een zieke Hanne...
05-08-2007
Ik theb me recht getrokken
Af en toe trek ik mij al eens rechr maar dat gebeurt nog niet teveel. Alles op zijn tijd.... Later zullen mama en papa nog veel achter mij mogen crossen
08-07-2007
Mijn woordenschat
Ik kan al zeggen:
kij (kijk) papa mama bumba boeme (boomer) dada Tita (tik tak)
Vaccinatie
Donderdag 5 juli ben ik bij de dokter geweest voor mijn vaccinatie tegen hersenvliesontsteking! Ik heb flink gehuild! Neen neen! Niet voor de prik maar voor de dokter! Ik was bang voor hem! Ik moet nu nog twee prikjes krijgen binnen 4 weken. Bwaa
Ik weeg nu 10 kg en meet 73 cm!
30-06-2007
Ik ben jarig!!!
Ik word vandaag 1 jaar!
Joepie!!!!
25-06-2007
HET IS ZOVER....
IK KRUIP!
Zondag 24 juni zette ik al een paar pasjes vooruit. Maar sinds vandaag (25 juni) heb ik beslist dat een paar pasjes meer zetten tof is. Zo kan ik vanaf nu op ontdekkingstocht gaan...
24-06-2007
Kruipen...
zal volgens mama en papa niet lang meer duren. Het lukt nog niet echt maar ik probeer toch af en toe een paar pasjes vooruit te zetten. Ik heb ondertussen ontdekt dat een schuif kan open getrokken worden. INTERESSANT!
Tot later!
18-06-2007
Het is bijna zover...
Ik ben bijna een peuter.....
Wat gaat de tijd zo snel! Nu word ik pas echt een grote meid. Binnen twee weken kunnen jullie mij geen baby meer noemen.
Sinds kort kan ik van buiklig naar zit gaan. Maar kruipen doe ik nog niet. Ik weet niet of ik dat ook zal doen. Ik kan op de handjes en beentjes steunen maar vooruit gaan zit er niet in. Ik val dan liever op mijn dik buikje.
Ik kan ook op mijn knieën gaan zitten door mij op te trekken aan een stevig voorwerp zoals de zetel.
Staan doe ik alleen als er iemand mij kan vast houden. Dat is goed voor de ontwikkeling van mijn voetjes. Mama heeft vandaag de eerste schoentjes gekocht. De verkoopster vertelde dat wanneer een baby nog niet stapt, het eigenlijk te vroeg is om schoentjes te kopen. Moeten we dat nu geloven of niet?? Mama heeft ze toch gekocht. Dan kan ik mijn mooie schoentjes aan doen als we weg gaan.
Zaterdag ga ik gaan zwemmen met mama en papa! Daar kijk ik naar uit.
Daaaag
10-06-2007
Bijna mijn verjaardag
Nog een paar weekjes en het is mijn verjaardag! Dan gaan we eens leuk feesten. Bumba zal ook van de partij zijn...
Tot binnenkort!
26-05-2007
Weer groter geworden
Dag iedereen!
Het is weer een tijdje geleden. Ik ben nu bijna elf maanden en begin al een grote meid te worden.
Ik ben 71 cm groot. Ik weeg 9940 kg.
Het lijstje van wat ik allemaal al kan is nu nog veel langer geworden :
Ik ben een specialist in het imiteren. Zo kan ik een hoestbui nadoen, protjes nadoen, ik kan tonen met mijn vingertjes dat mama en papa tik tik zijn, enz.
Wijzen kan ik als de beste en gebruik daarbij het woordje daa. Soms zeg ik ook kij (kijk).
Wuiven kan ik ook goed. Ik zeg dan dadada.
Mijn woordjes die ik al regelmatig eens zeg zijn : mama, papa, bumba, ba (bal), kij (kijk), dadada,
Ik ben minder bang van vreemden. Gelukkig.
Speelgoed
Ik begrijp nu goed dat je speelgoed in ander speelgoed kan steken.
Motoriek
Ik kan hele fijne zaken op nemen zoals een kruimeltje. Ik begin mij stilaan recht te trekken maar slaag daar juist nog niet in. Ik kan mij in kruiphouding zetten maar durf nog niet vooruit te gaan.
Tanden
Een maand geleden heb ik mijn eerste tandje gekregen. Ik was toen tien maanden. Het was tandje aan de onderkant.
Wat mijn voeding betreft.
Ik ben gek op mijn patatjes maar minder op dessertjes. Ik lust het wel maar mijn voorkeur gaat naar lekkere groentjes. Ik drink graar water. Ik drink elke dag twee flesjes pap van 210 ml.
Slapen.
Ik slaap nu van 20u30 tot 7u00. In de namiddag slaap ik ook ongeveer twee uurtjes.
Tot de volgende keer.
09-04-2007
Ik meet...
68 cm en weeg 9kg450g. Ik weeg 50 g minder dan vorige maand. Aan de voeding zal het niet liggen want mijn papatjes eten kan ik als de beste. Fruit heb ik toch liever niet. Behalve vers geperst sinaasappelsap. Dat kan ik nog apprecieren.
Mijn gezondheid.
Ik heb af en toe al zo eens een vervelend kwaaltje zoals een "loop neusje". Maar dat is snel opgelost. 26 maart ben ik terug naar de dokter gegaan. Ik had pijn aan mijn oortjes. De diagnose van de dokter was een vervelende oorontsteking die gelukkig ook snel genezen was.
Maar vorige maand waren mama en papa erg geschrokken. Ik ben toen s'nachts wenend wakker geworden met erge hoest en heel veel slijmpjes die ik amper kon ophoesten. Ik kon amper ademen. Mama en papa zijn toen naar de spoed gegaan waar ze hun verteld hebben dat het de valse kroep was. Met een therapie van stoom was de valse kroep even snel weg dan dat ze gekomen is. Gelukkig.
Weer een tijdje geleden maar...
ik ben ondertussen al weer flink gegroeid. Ik ben 9 maand en dit is wat ik allemaal kan:
- Goed brabbelen : vooral met de klinker a, - Speelgoed nemen tussen mijn duim en wijsvinger, - Ik begrijp dat speelgoed in ander speelgoed kan passen, - Ik kan in mijn handjes klappen en begrijp het woordje "bravo", - Gekke snuiten trekken en de gekke snuiten van mama en papa kan ik nadoen, - Ik kan al heel goed zitten, - Rollen van buik- naar ruglig en omgekeerd kan ik als de beste, - Ik begin al een beetje op mijn benen te steunen.
Groetjes
21-02-2007
Ik ben weer gegroeid
Hallo iedereen,
Het is weer een tijdje geleden. Ik ben volgende week 8 maanden oud. Jaja De tijd gaat snel. Ik ben ondertussen weer 2 cm gegroeid. De pediater heeft me gisteren gemeten. Ik meet nu 68 cm en weeg nu 9 kg 550g.
Tot de volgende keer!
27-01-2007
Bijna 7 maand
Ik ben bijna 7 maand. Ik kan ondertussen al een paar nieuwe dingen:
- Zo kan ik mijn speelgoed met beide handjes goed vastnemen, - Ik kan het speelgoedje doorgeven van mijn linker- naar mijn rechterhand en omgekeerd, - Ik kan al goed zitten wanneer men mij in zithouding helpt. - Ik kan nu dus ook al zittend spelen, - Ik kan mijzelf recht trekken wanneer men mijn handjes vast houdt,
Ik ben dus al een grote meid...
Luchpijpontsteking.
Beeh Ik ben ziek. Ik heb een luchtpijponsteking. Ik moet daardoor veel hoesten. De oplossing : Aërosol. Gelukkig kan ik nog goed eten Het gaat ondertussen al een beetje beter.