Hier zie je wat ik zoal maakte tot nu toe. Variaties van kleuren of een meer gepersonaliseerd haakwerk is zeker mogelijk! Ik maak heel graag knuffels, vooral Amigurumi-dieren, hier zie je wat ik zoal maakte. Laat mij ook maar weten als je iets graag wilt van de dieren die ik reeds haakte, die kan ik zeker opnieuw maken!
Kom zeker af en toe terug, want er komen regelmatig nieuwe bij.
Schrijf je zeker in voor de nieuwsbrief, die stuur ik rond als ik een nieuwe creatie klaar heb!
Ik vraag voor alles een symbolische prijs van 5€.
Tot snel!
19-10-2022
Krokodil
Deze krokodil vraagt om een knuffel, zo schattig als hij is!
Hij is 28 cm hoog, en blijft mooi staan op zijn pootjes dankzij de stevige staart die hem steunt.
Ben je geïnteresseerd? Laat dan zeker iets weten! Hij blijft nog even bij mij, daarna verkoop ik hem misschien op een marktje, dus wees er snel bij!
Deze kikker heb ik met een dunnere draad gehaakt, en die draad dan ook heel fel aangetrokken, waardoor de knuffel heel klein geworden is. Het was iets nieuws voor mij, ik had niet gedacht dat het mooi ging zijn, maar dat is het wel vind ik. Hij is 26cm hoog (staand), en zittend is hij 20cm hoog. Hij kan niet zelfstandig zitten. Hij is spijtig genoeg al weg, maar als je ook deze schattige kikker wilt, maak ik hem graag opnieuw voor jou!
Dit mooie paardje is net als een echt paard, hij staat mooi recht op zijn poten. Het vergt wel een beetje oefening, want er zit geen ijzerdraad in zijn poten.
Hij heeft een zadel en een leidsel, dus je zou er echt mee kunnen rijden! Ik maakte een hele tijd geleden al een paard, maar dit is meer realiteitsgetrouw. Dat andere was gewoon schattig, niet zo echt als dit!
Deze schattige bever is helemaal af: hij heeft bolle wangen, tanden en een mooie platte staart! Hij is ongeveer 20cm hoog. Ik heb hier maar twee dagen aan gewerkt, het waren veel details, maar het ging goed vooruit!
Deze koe is wel een heel omvangrijke knuffel! Ze is maar liefst 53cm hoog (zittend) en als ze rechtop zou staan is ze 63cm hoog!! Ze is wel een echt schatje! Met haar donkerpaarse vlekken is ze ook nog eens bijzonder!
ik maakte deze knuffel reeds eens, héél lang geleden... Toen ik nog maar net begonnen was met knuffels haken, en ik dus niet zo veel ervaring had. Deze keer is hij beter gelukt. Het is een mooi kieken geworden, met een mooie staart, en hij kan zelfstandig rechtop zitten! Hij is 25cm hoog. Ik maakte hem als cadeautje om onze eierboer te bedanken voor de lekkere eitjes steeds. Hij verwacht de kip al, hij heeft hem zelf gekozen, want ik had nog een ander patroon van een kip liggen, maar hij vond deze de mooiste. Benieuwd of hij even blij is met het resultaat!
Dit schattige aapje maakte ik reeds enkele keren, maar nu is hij wat gewaagder: een clownspak met wol die van kleur veranderd doorheen de bol! Het was een risico, want eigenlijk kan je moeilijk op voorhand weten wat het precieze resultaat zal zijn. De veranderingen van kleuren in de wol zijn volledig onvoorspelbaar. Normaal gezien is het een groen clownspak met roze, gele en blauwe strepen, maar ik wou het nu eens anders proberen. De aap is wel enorm groot, en dus helemaal niks voor kleine kindjes. Hij is 50cm hoog (zittend) en redelijk gewichtig. Als je geïnteresseerd zou zijn, laat zeker iets weten. Ik gaf ondertussen weer drie knuffels aan het goede doel in Aarschot, maar deze hou ik sowieso bij, voor iemand anders die geïnteresseerd is. Als niemand hem wil, hou ik hem voor mezelf! Ik ben fan van clowns, en aapjes zijn sowieso mooie diertjes. Ik ben er wel twee weken aan bezig geweest, dus als ik hem nog eens moet maken, zal het wel een tijdje duren!! Hieronder enkele foto's. Een fijne dag gewenst!!!
Deze stoere Harry Potter haakte ik uit een boekje van allerlei figuren uit de film van Harry Potter. Het leek tijdens het maken niet goed te komen, maar dat is nog soms bij mij. Naarmate het vorderde, kreeg het die fijne look. Ik vind het goed gelukt. Ik moet wel zeggen, ik heb nooit de films gezien of het boek gelezen, dus ik kan niet vergelijken daarmee. Maar tegenover het patroon en de foto's die erbij stonden vind ik hem heel goed gelukt! Hij is 25cm hoog. Wat denken jullie? Je kan altijd een reactie achterlaten, bij elk bericht trouwens! Dus voel je vrij en ongeremd!
Dit is het dekentje waar ik zo lang aan gewerkt heb! Ik maakte eerst de ene helft, dan de andere, en dan zette ik ze aan elkaar en maakte er een mooie boord rond. De boord had de naam: koningskroon. Ik heb aan de boord veel werk gehad, en natuurlijk ook aan het deken! Het was de bedoeling een éénpersoons-deken te maken, maar het werd véél groter! De bestemmeling vond het niet zo erg. Hieronder vind je eerst de foto van de ene helft, en dan de foto's van het deken als het klaar is! Let ook op de randen. Het patroon van de rand ging natuurlijk niet in een hoek, dus die hoeken heb ik zelf verzonnen. Ze lijken wel mooi op de rest van de rand vind ik zelf! De afmetingen nam ik niet, maar op de foto ligt het deken op een tweepersoonsbed. Het is dus bijna een tweepersoons-deken!
Deze prachtige Feniks uit een boek van Harry Potter maakte ik in opdracht voor mijn beste vriendin! Ze is gek op feniksen, en deed mij dan ook dit boek cadeau, waar er heel veel patronen uit Harry Potter in staan, maar ook een haakpatroon voor een feniks! Ze was nieuwsgierig naar het resultaat, en dat mag er zijn! Hij is niet groot, tussen de 20 en 25cm hoog, en hij kan zelfstandig staan. Het was heel fijn om te haken. Ik ben benieuwd of er nog mensen een Harry Potter knuffeltje zullen bestellen! Ik ga er in ieder geval binnenkort een maken!
Deze twee blauwe dino's maakte ik in opdracht, de ene is genaamd Frederico en de andere Roberto. De paarse maakte ik eerder, maar heb ik gepauzeerd omdat de opdracht voor de blauwe dino's kwam. Nadien maakte ik die ook af. Ik heb dus in het totaal vier dino's gehaakt: drie blauwe, en één paarse. Het was leuk om te maken, omdat ze zo groot zijn. Ze meten tussen 40 en 50cm hoog. Ze waren bestemd voor grotere kinderen. Die waren er blij mee! De paarse is nog beschikbaar.
Deze leuke dino maakte ik in opdracht. De vraag is twee identiek dezelfde dino's, met enkel de naam op de buik verschillend. Dit is de eerste. 'Misko' staat op de buik. Ik was al begonnen aan een paarse dino, dus die volgt later. Die is nu even op pauze gezet. Deze dino's zijn wel groot, 45cm hoog. Ze zijn leuk om te maken, maar na de derde (de paarse) ga ik toch eens iets anders maken!!
Dit schattige eendje heb ik gemaakt voor wie het wil. Het is 25cm hoog, en dus redelijk klein. Het was een diertje dat ik nog niet maakte. Laat maar weten als je geïnteresseerd bent!
Dit is een droomventje, niet dat van mij (hihi) maar hopelijk is degene die het krijgt er wel blij mee! Het is een cadeautje voor het pasgeboren zoontje van mijn dokter. Hij is even in vaderschapsverlof geweest en hij is dus vader geworden van een gezonde zoon! Ik wou het kindje zeer welkom heten, en vandaar dit droomventje als cadeautje! Het is een zacht, knuffelbaar ventje van 35cm hoog. Benieuwd wat ze ervan gaan vinden!!
Dit schattige konijntje voor mijn neefje Coco heb ik net gehaakt. Het is een heel kleintje geworden, ongeveer 23cm hoog.
Coco
is nu twee jaar, en hij heeft mijn knuffeltjes graag. Ik voeg er een
speciaal geurtje aan toe, en elke keer dat hij eentje krijgt, is het
eerste dat hij doet: ruiken! Hij is super schattig, en dus verdient hij
dit schattige konijntje des te meer!
Het zijn (meestal) vierkante haakwerkjes die vroeger veel werden gemaakt, maar nu terug helemaal 'in' zijn! Daarom kon ik niet anders dan het zelf ook eens te proberen! Het bleek heel leuk en verslavend!
Ik heb er een deken van gemaakt, en ik heb daar een twee weken aan gewerkt.
Het was super fijn om te doen, maar ik denk dat ik toch weer knuffels ga haken (hahaha)!!
Hier zie je enkele foto's van de vorderingen en het uiteindelijke resultaat.
Ik heb heel felle kleuren gebruikt, omdat het voor mijn oma is, zij is pas naar een rusthuis moeten gaan, en ik maakte dit om haar kamer op te fleuren en om haar een goed humeur te laten houden, want dat had ze altijd al! Ik ben benieuwd naar haar reactie!