Hier zie je wat ik zoal maakte tot nu toe. Variaties van kleuren of een meer gepersonaliseerd haakwerk is zeker mogelijk! Ik maak heel graag knuffels, vooral Amigurumi-dieren, hier zie je wat ik zoal maakte. Laat mij ook maar weten als je iets graag wilt van de dieren die ik reeds haakte, die kan ik zeker opnieuw maken!
Kom zeker af en toe terug, want er komen regelmatig nieuwe bij.
Schrijf je zeker in voor de nieuwsbrief, die stuur ik rond als ik een nieuwe creatie klaar heb!
Ik vraag voor alles een symbolische prijs van 5€.
Tot snel!
10-12-2019
Speelmat
Deze speelmat haakte ik met een leuke wol, eentje die verandert van kleur doorheen de bol. Daarna gebruikte ik nog grijs voor de buitenkant. Ik naaide er een fleece dekentje op langs achter, en maakte een gehaakt katoenen touw vast aan de voorziene gaten in de mat. Als je aan het koord trekt, kan je de mat volledig bijeen trekken, als een zak.
Dit knuffelkonijn maakte ik zelf, het was mijn eerste haakwerk, en dus niet perfect, maar wel mooi! Als je zelf nog ideeën hebt voor mij om te maken, laat maar van je horen!