Alle schoolgaande kinderen uit het kleuter-, basis- of secundair onderwijs die deelnemen aan een meerdaags verblijf in internaatsverband hebben recht op een tussenkomst van ......( verschillend van mutualiteit) per overnachting met een maximum van 10 overnachtingen per kalenderjaar.
Het meerdaags verblijf wordt door de school georganiseerd tijdens de lesuren. Verblijven georganiseerd tijdens de maanden juli en augustus komen niet in aanmerking voor een tussenkomst.
Het gaat om zee-, bos-, heide-, polder- en sneeuwklassen, pedagogische uitstappen en schoolreizen, taalvaardigheids- en uitwisselingsprojecten alsook integratieprojecten tussen leerlingen van verschillende scholen en onderwijsniveau.
Wat moet U doen? Gewoon de nodige documenten vragen bij uw mutualiteit en laten invullen op school na de GWP.
|