Inhoud blog
  • Korte evaluatie afgelopen maanden.
  • Probleem opgelost, prima geholpen Pijnpoli Zeist en consulente Nevro (NL)
  • Nevro stopt omdat deze niet meer opgeladen kan worden???
  • Rechtervoet meer gevoelloos, moeite met lopen
  • Spannende tijden - heeft invloed op fysieke omstandigheden
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    Foto
    Beste vrienden welkom op mijn BLOG, heeft u nog vragen mail mij gerust.
    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    Mijn favorieten
  • PVVN.nl
  • 't lichtpuntje
  • Pijn te lijf
  • Rugproblemen
  • Geschiedenis neuromodulatie
  • UMCG
  • NEVRO neuromodulatie
  • Boston Sientific
  • Spinal Modulation
  • St Jude
    Neuropatische pijn, blijf in gesprek! Je blijft een mens met mogelijkheden.
    blog van gw.23.vanveen
    27-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.27 september programma 3 - 2 standen lager!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag begonnen met programma 3 + 2 standen lager gezet! Weekend uitproberen wat het nieuw ingestelde programma voor mij gaat betekenen? Ik hoop dat het gunstig voor me zal zijn en m'n klachten beperkt blijven. Met een beetje geluk komen we een heel eind!

    27-09-2013 om 17:41 geschreven door gerrit56  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    23-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Toch programma 3 ipv. programma 1!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Na overleg met team Pijnpoli toch overgegaan van programma 1 naar programma 3. Programma 1 gaf meer zeurderige pijnklachten in onderrug en rechtervoet. Als m'n onderrug en rechtervoet minder pijnklachten geeft ga ik alsnog programma 1 uitproberen. In de eerste week van het nieuwe ingestelde programma 1 heb feitelijk niet meer last gehad en bleven de pijnklachten vrijwel gelijk. Dit laatste is een goede reden om programma 1 nog een keer uit te proberen. 

    23-09-2013 om 12:56 geschreven door gerrit56  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    28-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.check- up nieuw programma "1"! 26 augustus 2013
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Programma "1" in hoogste stand verloopt met een goede dagindeling best redelijk. Ik ben nog steeds zoekende naar de momenten waar ik de fysieke belasting zo kan beïnvloeden en waardoor de pijnklachten dan verminderen. Gaat niet zo makkelijk als gedacht je bent sneller geneigd er aan voorbij te gaan dan er even bij stil te staan. Echt een leerproces kan er niets anders van maken! 

    28-08-2013 om 11:06 geschreven door gerrit56  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    20-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.19 augustus operatie- checkup, nieuw programma in IPG, lets try!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Maandag 19 augustus vroeg op reis naar Zeist. Eerst R.foto's daarna OP - wondcontrole. Alles gaat naar wens dat geeft de burger moed! Met de Nevrosystems- deskundige de IPG programma's doorgesproken en een nieuw programma 1 geïnstalleerd. Nu komt het op ervaring en gevoel aan of dit programma positief op mijn pijnklachten gaat reageren.
    Ben zeer tevreden over de medische begeleiding van de pijnpoli medewerkers, ze hebben tijd voor de cliënt en dat heb ik weleens anders meegemaakt.   

    20-08-2013 om 19:08 geschreven door gerrit56  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.IPG weer op z'n plek!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op woensdag 7 aug. heb ik de IPG kast weer op de "oude" plek geplaatst gekregen. Operatie goed verlopen vrijwel geen last van de narcose gehad, ben opgelucht dat het weer achter de rug is. Nu hoop ik dat het voorlopig afgelopen is met naar het ziekenhuis kleppen, ach met een beetje geluk kom je een heel eind. Zo nu eerst een week relaxen en uit de dagelijkse beslommeringen, we gaan er wat moois van maken!!!!!

    10-08-2013 om 17:21 geschreven door gerrit56  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op 7 augustus wordt de IPG op z'n oude plek geplaatst.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De IPG is gaan "wandelen" en zit op dit moment tegen de ruggenwervel aan. Dit geeft problemen bij het opladen van de IPG en geeft pijnklachten. Mooi dat het terug plaatsen van de IPG zo snel gerealiseerd kan worden, ik hoop op snel herstel. Moet lukken, we gaan er mee aan het werk!

    29-07-2013 om 12:14 geschreven door gerrit56  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    04-07-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jaarcontrole Neuromodulatie positief
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Al met al ben ik met het nieuwe Neuromodulatie- systeem erop vooruit gegaan. Gecombineerd met m'n nieuwe heup heb ik zeker veel gewonnen en toch blijven er fysieke grenzen, soms is dit lastig te accepteren. 
    Pijn gereduceerd, bewegelijkheid wat toegenomen. Blij met het resultaat tot nu toe!

    Op 17 juli wordt gekeken of de IPG elders geplaatst moet worden. De bedoeling is de IPG naar een plek plaatsten waar het me minder tot last is en me de mogelijkheid geeft de IPG fatsoenlijk op te kunnen laden. Zo blijkt maar weer hoe belangrijk de begeleiding mbt. Neuromodulatie- systeem is, het helpt me goed te blijven kijken naar welke keuzes ik wil maken.   

    04-07-2013 om 00:00 geschreven door gerrit56  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Meer studie en onderzoek naar chronische rugklachten - 2013!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Het eerste wereldwijde onderzoek naar de behandeling van patiënten met chronische pijn in de onderrug. Onderzoekers maken daarbij gebruik van neurostimulatie. Het betreft een samenwerking tussen de Pijnkliniek van het AZ Sint-Jan in Brugge en het medische bedrijf Medtronic. Voor de neurostimulatie worden bij een groep patiënten elektrische geleidingsdraden net onder de huid van de onderrug geïmplanteerd. Die draden geven kleine elektrische schokjes af aan de zenuwen. Op die manier worden pijnsignalen die via het zenuwstelsel naar de hersenen gaan, onderbroken. De studie wil aantonen dat perifere zenuwstimulatie (PNS) de intensiteit van de rugpijn met 50 procent of meer vermindert, en dus effectief is in de behandeling van chronische pijn in de onderrug. Het gaat over rugpijn die gerelateerd is aan het zogenaamde "Failed Back Surgery Syndrome" (FBSS). Dat syndroom wordt gedefinieerd als pijn in de rug of benen die na één of meerdere rugoperaties aanhoudt of terugkeert. Tot op vandaag zijn slechts kleine studies over PNS voor rugpijn uitgevoerd, waardoor die therapie enkel voor een beperkte groep toegankelijk is. Vierhonderd patiënten op 35 studielocaties wereldwijd nemen deel aan de studie. Meer dan 80 procent van de mensen heeft op enig moment in zijn leven last van pijn in de onderrug. Volgens een recente studie zou wereldwijd één op de vijf mensen lijden aan pijn in de onderrug die langer dan een maand aanhoudt.

    Bijlagen:
    http://http://www.gva.be/nieuws/wetenschap/aid1355450/wereldpremiere-in-behandeling-van-chronisch-lage-rugpijn.aspx   

    25-04-2013 om 21:25 geschreven door gerrit56  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nu ik minder pijnklachten van m'n rechter heup heb, loop ik beter met 2 loop krukken.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ik ga nu de derde week in van herstel heupoperatie, ik ben niet ontevreden over het resultaat tot nu toe. Ik sta nu ongeveer op het zelfde niveau als voor de operatie met dit verschil dat de pijnklachten van de rechter heup vrijwel nihil zijn en het lopen gaat een stuk beter. Welles waar met twee loopkrukken maar dat mag de pret niet drukken .
    Nu hoop ik de aankomende revalidatie periode nog een stap vooruit te kunnen zetten, mocht dit nu niet lukken dat is er nog geen man overboord.
    In elk geval het wordt toch nog een beetje spannend, zoekend en op weg naar een goed eind resultaat. 


    22-04-2013 om 10:12 geschreven door gerrit56  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    06-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe heupprothese geplaatst, eerste ervaring is goed!
    Op woensdag 3 april een nieuwe heupprothese gekregen. Woensdag veel last gehad van de narcose, niet dat ik over moest geven, maar de gedachten erbij houden was er niet bij. Van de operatie- tijd van 7.45 tot 13.00 uur weet ik niets meer, dat ben ik uit m'n geheugen kwijt. Wel ben ik positief over de nieuwe heupprothese, de eerste oefeningen gingen goed en de pijn is goed onder controle. Nu hopen dat alles in positieve zin zich doorzet.
    Wel fijn om weer thuis te zijn lekker tussen de mensen je die je lief hebt en de bekende woonomgeving. 
    Maandag start ik met revalidatie voor drie weken thuis, lekker aan de slag gaan.   




    06-04-2013 om 14:07 geschreven door gerrit56  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Over mijzelf
    Ik ben Gerrit Van Veen
    Ik ben een man en woon in Dinxperlo (Nederland) en mijn beroep is Coördinator sponsor en fondsenwerven / adviseur - coach (ECA member).
    Ik ben geboren op 23/09/1956 en ben nu dus 68 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: schilderen, fietsen, lezen, wandelen, vrienden bezoeken.
    Ik ben een mensen mens.Belangrijk voor mij is dat een ieder dat wordt wat hij of zij wil zijn. Grenzeloos vertrouwen in


    Foto

    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 11/09-17/09 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 10/10-16/10 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 05/10-11/10 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 24/11-30/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 31/12-06/01 2013
  • 23/12-29/12 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs