Neuropatische pijn, blijf in gesprek! Je blijft een mens met mogelijkheden.
blog van gw.23.vanveen
08-11-2014
En soms valt het mee!
Op dit moment gaat het op en af. Ik probeer mezelf fysiek minder te belasten en hoop daar door minder pijnklachten te krijgen in m'n rechter onderbeen en voet. De laatste dagen lijkt het erop dat dit gaat lukken, met behulp van de fysiotherapeut. Ik ben blij dat het nu beter gaat, krijgt mijn humeur ook weer eens een boost.
Programma 3 ~ stand 6 werkt nog steeds acceptabel! Voorlopig laat ik de neurostimulator zijn werk doen en houd ik het op programma 3 ~ stand 6. Zo af en toe heb ik neuropatische klachten in m'n re. onderbeen en re. voet. Conclusie: ik ben tevreden met hoe het systeem nu werkt. TOP er komen mooie dagen.
Ik ben Gerrit Van Veen
Ik ben een man en woon in Dinxperlo (Nederland) en mijn beroep is Coƶrdinator sponsor en fondsenwerven / adviseur - coach (ECA member).
Ik ben geboren op 23/09/1956 en ben nu dus 68 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: schilderen, fietsen, lezen, wandelen, vrienden bezoeken.
Ik ben een mensen mens.Belangrijk voor mij is dat een ieder dat wordt wat hij of zij wil zijn. Grenzeloos vertrouwen in