Wie rijdt waar?

Stuur je programma tijdig door naar je ploegleider!
Renners
Junioren
1ste jaars

XEDRIC KAES
WILLEM MALFAIT
CASPER TORNEY
JOSSE VAN RANSBEECK
LUCAS DE KEUNYNCK
BRENT SANDRIE

2de jaars

NIELS BAUDEWIJNS
MAARTEN CLAUWAERT
ZIAN DE BOCK
LUCA DE MEESTER
LARS LIEVENS
TYCHO ROELAND
ARTHUR SENRAME
GREGORY SLOCK
JENS VAN HOYWEGHEN
RUBEN VERHULST
LARS VLERICK
REMI VAN DE VELDE
TIJS BRACKE
KEVIN GADENNE
NIELS TORDEUR
GILAN VERHECKEN

Inhoud blog
  • uitslagen 7 en 8 juli
  • uitslagen 30 juni en 1 juli
  • Uitslagen 22 en 23 juni
  • uitslagen 9 en 10 juni
  • uitslagen 2 en 3 juni
    Mijn favorieten
  • Van den Hauwe Cycling Team - Koninklijke Gentse Velosport
    JUNIOREN
    WIELERSEIZOEN 2018
    01-07-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 30 juni en 1 juli
    MERELBEKE KWENENBOS

    1e SENRAME Arthur

    2e LIEVENS Lars

    14e CLAUWAERT Maarten

    16e DE MEESTER Luca

    36e VAN DE VELDE Remi

    42e KAES Xedric

    VICHTE
    43e GADENNE Kevin

    BRUGGE SINT-PIETERS
    4e SANDRIE Brent

    >> Reageer (0)
    26-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 22 en 23 juni
    ZOMERGEM

    3e LIEVENS Lars

    12e VERHECKEN Gilan

    20e ROELAND Tycho

    25e SANDRIE Brent

    DNF KAES Xedric

    ROOSDAAL
    35e MALFAIT Willem

    >> Reageer (0)
    11-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 9 en 10 juni
    BELSELE-WAAS

    62e VAN HOYWEGHEN Jens

    75e CLAUWAERT Maarten

    DNF DE BOCK Zian

    WERVIK
    49e KAES Xedric


    >> Reageer (0)
    03-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 2 en 3 juni
    ROOSDAAL

    6e SENRAME Arthur

    22e CLAUWAERT Maarten

    31e DE BOCK Zian

    HARINGE
    18e GADENNE Kevin

    GERAARDSBERGEN
    2e LIEVENS Lars

    16e SANDRIE Brent

    22e SENRAME Arthur

    40e VAN DE VELDE Remi

    DNF VAN HOYWEGHEN Jens - KAES Xedric - VLERICK Lars


    OTEGEM

    27e BRACKE Tijs

    54e DE BOCK Zian

    61e TORDEUR Niels


    >> Reageer (0)
    28-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 26 en 27 mei
    BK LAC DE L'EAU d'HEURE
    20e LIEVENS Lars
    DNF DE MEESTER Luca - MALFAIT Willem - ROELAND Tycho - SANDRIE Brent - VAN RANSBEECK Josse - VERHECKEN Gilan - VERHULST Ruben

    RAMSEL HERSELT

    19e CLAUWAERT Maarten

    RUISELEDE

    58e GADENNE Kevin

    DNF KAES Xedric - DE BOCK Zian


    KESTER
    57e BRACKE Tijs

    >> Reageer (0)
    23-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen pinksterweekend
    STER DER VLAAMSE ARDENNEN
    3e rit OPBRAKEL

    4e LIEVENS Lars

    13e DE MEESTER Luca

    2e rit SINT-MARIA-OUDENHOVE

    19e DE MEESTER Luca

    32e LIEVENS Lars

    81e VERHECKEN Gilan

    90e SANDRIE Brent

    RIT 1B ERWETEGEM

    11e DE MEESTER Luca

    61e VERHECKEN Gilan

    74e SANDRIE Brent

    78e LIEVENS Lars

    114e VERHULST Ruben

    137e TORDEUR Niels

    RIT 1A ERWETEGEM
    Ploegentijdrit -> 9e

    NEVELE

    8e SENRAME Arthur

    30e CLAUWAERT Maarten

    42e VAN DE VELDE Remi

    48e DE BOCK Zian

    51e VAN HOYWEGHEN Jens

    SINT BAAFS VIJVE (WIELSBEKE)

    17e GADENNE Kevin

    40e MALFAIT Willem

    MOERBEKE-WAAS Mountainbike Flanders Cup - cross country (XCO)
    14e CLAUWAERT Maarten

    KOOIGEM

    2e SENRAME Arthur

    59e BRACKE Tijs

    73e GADENNE Kevin

    DNF DE BOCK Zian - VLERICK Lars

    >> Reageer (0)
    13-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 12 en 13 mei
    SINT-MARTENS BODEGEM - Provinciaal Kampioenschap
    3e VERHULST Ruben

    DE HAAN - VOSSESLAG - Provinciaal Kampioenschap
    58e GADENNE Kevin

    HAASDONK - Provinciaal Kampioenschap

    6e LIEVENS Lars

    11e DE MEESTER Luca

    19e ROELAND Tycho

    21e SENRAME Arthur

    29e SANDRIE Brent

    41e CLAUWAERT Maarten

    59e TORDEUR Niels

    63e VAN HOYWEGHEN Jens

    64e VAN DE VELDE Remi

    79e BRACKE Tijs

    82e MALFAIT Willem

    84e VAN RANSBEECK Josse

    86e VERHECKEN Gilan

    87e KAES Xedric

    89e VLERICK Lars

    DNF DE BOCK Zian

    >> Reageer (0)
    10-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 10 mei
    SLEIDINGE

    5e DE MEESTER Luca

    8e VAN RANSBEECK Josse

    10e SANDRIE Brent
    20e MALFAIT Willem
    26e VAN HOYWEGHEN Jens
    28e DE BOCK Zian
    35e KAES Xedric
    40e ROELAND Tycho

    PEPINGEN

    24e VERHECKEN Gilan

    29e VERHULST Ruben

    47e VLERICK Lars

    >> Reageer (0)
    07-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 5 en 6 mei
    WAARSCHOOT

    19e SANDRIE Brent

    20e VAN RANSBEECK Josse

    27e VERHECKEN Gilan

    57e CLAUWAERT Maarten

    DNF KAES Xedric - VAN HOYWEGHEN Jens - DE BOCK Zian - BRACKE Tijs


    ZWEVEGEM KAPPAERT

    3e LIEVENS Lars

    7e SENRAME Arthur

    DNF GADENNE Kevin

    HELCHTEREN - GP MAARTEN WYNANTS
    40e VERHULST Ruben

    >> Reageer (0)
    01-05-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 1 mei
    BK TIJDRIJDEN
    23e DE MEESTER Luca
    26e LIEVENS Lars

    BERLARE

    14e VAN RANSBEECK Josse

    19e SANDRIE Brent

    22e SENRAME Arthur

    28e VERHECKEN Gilan

    52e VAN HOYWEGHEN Jens

    64e DE BOCK Zian

    68e VAN DE VELDE Remi

    NINOVE
    21e MALFAIT Willem

    ZONNEBEKE
    DNF GADENNE Kevin

    >> Reageer (0)
    29-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 28 en 29 april
    KLUISBERGEN - ZULZEKE
    14e SANDRIE Brent

    TOLLEMBEEK

    2e LIEVENS Lars

    6e DE MEESTER Luca

    15e ROELAND Tycho

    17e VERHECKEN Gilan

    DNF MALFAIT Willem - TORDEUR Niels


    GULLEGEM

    48e VAN RANSBEECK Josse

    49e SENRAME Arthur

    65e KAES Xedric

    69e GADENNE Kevin

    DNF VLERICK Lars

    >> Reageer (0)
    22-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 21 en 22 april
    SINT-JORIS

    3e VERHECKEN Gilan

    11e SANDRIE Brent

    RECORD BANK E3 HARELBEKE

    15e DE MEESTER Luca

    41e LIEVENS Lars

    82e ROELAND Tycho
    DNF SANDRIE Brent - VERHULST Ruben - VAN RANSBEECK Josse

    GELUVELD
    18e SENRAME Arthur
    42e DE BOCK Zian

    MERCHTEM-PEIZEGEM

    45e VAN HOYWEGHEN Jens

    53e KAES Xedric

    VARSENARE

    15e TORDEUR Niels

    23e VLERICK Lars

    29e MALFAIT Willem

    41e GADENNE Kevin

    >> Reageer (0)
    15-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 14 en 15 april

    NEERIJSE

    32e SANDRIE Brent

    38e SENRAME Arthur

    48e LIEVENS Lars

    78e DE BOCK Zian

    HERFELINGEN

    18e VERHULST Ruben

    29e VAN RANSBEECK Josse

    49e VERHECKEN Gilan

    72e ROELAND Tycho

    73e VLERICK Lars

    106e TORDEUR Niels


    >> Reageer (0)
    09-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 7 en 8 april
    PARIJS ROUBAIX
    11e DE MEESTER Luca

    TIELT
    13e SENRAME Arthur
    49e DE BOCK Zian
    59e KAES Xedric

    GROTE PRIJS TOMBROEK ROLLEGEM

    13e LIEVENS Lars
    28e VERHECKEN Gilan
    42e VLERICK Lars
    54 SANDRIE Brent
    68e ROELAND Tycho
    69e TORDEUR Niels

    Bachte Maria Leerne
    DNF KAES Xedric - VAN HOYWEGEN Jens - DE BOCK Zian

    WAMBEEK
    8e VERHULST Ruben

    >> Reageer (0)
    05-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PK Tijdrijden Ursel
    3e DE MEESTER Luca
    7e LIEVENS Lars
    10e SLOCK Gregory
    18e VERHECKEN Gilan
    21e SENRAME Arthur
    23e TORDEUR Niels
    26e SANDRIE Brent
    31e MALFAIT Willem

    >> Reageer (0)
    03-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen paasmaandag
    WESTKERKE
    4e VAN RANSBEECK Josse

    WAARSCHOOT
    15e TORDEUR Niels
    32e SANDRIE Brent
    65e KAES Xedric
    DNF DE BOCK Zian -

    >> Reageer (0)
    01-04-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen 31 maart en 1 april
    RONDE VAN VLAANDEREN JUNIOREN
    6e DE MEESTER Luca
    32e LIEVENS Lars
    DNF VERHECKEN Gilan - SLOCK Gregory - ROELANDT Tycho

    NIEUWKERKEN WAAS
    78e VLERICK Lars
    DNF KAES Xedric - BAUDEWIJNS Niels

    >> Reageer (0)
    18-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen17 en 18 maart
    BOUTERSEM

    1e DE MEESTER Luca

    3e LIEVENS Lars
    18e VERHULST Ruben
    59e GADENNE Kevin

    KACHTEM IZEGEM

    31e VLERICK Lars

    50e KAES Xedric

    74e DE BOCK Zian

     76e VAN HOYWEGHEN Jens
    DNF BAUDEWIJNS Niels - TORDEUR Niel

    >> Reageer (0)
    11-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 10 en 11 maart
    KNESSELARE

    7e SLOCK Gregory

    24e BAUDEWIJNS Niels

    DNF VAN HOYWEGHEN Jens - TORDEUR Niels


    DANILITH NOKERE KOERSE

    11e DE MEESTER Luca

    16e LIEVENS Lars

    50e VAN RANSBEECK Josse

    59e VERHECKEN Gilan
    DNF VLERICK Lars

    OUTRIJVE

    35e MALFAIT Willem

    81e DE BOCK Zian

    DNF GADENNE Kevin - SANDRIE Brent


    VOLLEZELE

    35e ROELAND Tycho

    38e VERHULST Ruben

    >> Reageer (0)
    04-03-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen 3 en 4 maart

    LIERDE (SINT MARIA LIERDE)

    1e DE MEESTER Luca

    18e LIEVENS Lars

    32e VERHECKEN Gilan

    38e VAN RANSBEECK Josse

    41e BAUDEWIJNS Niels - SLOCK Gregory

    DNF TORDEUR Niels - VAN HOYWEGHEN Jens - MALFAIT Willem

    OPWIJK-MAZENZELE
    3e VERHULST Ruben

    DE KLIJTE-HEUVELLAND

    21e SANDRIE Brent

    42e VLERICK Lars

    59e DE BOCK Zian

    >> Reageer (0)


    Ploegleider

    Hans De Meester
     hans.de.meester@telenet.be
     +32 477 372 316


    Begeleiding

    Geert Hendrikx
     geert.hendrikx@telenet.be
     +32 475 640 164

    Olivier Senrame
     olivier.senrame@telenet.be
     +32 475 596 255

    Jonas Van Hecke
     vanheckejonas@hotmail.com
     +32 496 / 059 158

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!