Er is heel wat gepuzzeld geweest om genoeg spelers te hebben voor beide ploegen, wegens een aantal afwezigen. Hierbij de selecties voor komend weekend:
Team Gianni
Wedstrijd gaat door in Bredene om 11u30 (Spuikomlaan 21, 8450 Bredene). Verzamelen om 10u45 in Bredene (trainer Gianni gaat rechtstreeks)
Zoals jullie allicht al gelezen hebben op de jeugdwebsite, is de GU10 de grote overwinnaar van onze eindejaarsactie.
Jullie hebben het meest verkocht / gekocht per speler gemiddeld.
Het jeugdbestuur zorgt dan ook, zoals beloofd, voor een beloning.
Op maandag 19.02.2018 zullen 3 spelers van onze eerste ploeg een fun-training komen geven aan jullie. De training wordt opgesteld door Sebastiaan Cordie en zal gegeven worden door Romain Haghedooren, Thomas Depoorter en Harry Hollevoet.
Op zaterdag 10.03.2018 worden spelers en ouders (broers en zussen ook welkom) om 17u30 verwacht in jeugdlokaal de velodroom. Aan de spelers wordt een hotdog aangeboden door het jeugdbestuur. Ouders en broers, zussen kunnen ook een hotdog verkrijgen aan de democratische prijs van 2,50 euro. Hotdogs zijn enkel te verkrijgen van 17u30 tot 18u30. Per speler zijn er ook 2 tickets beschikbaar zodat aansluitend ouders de belangrijke wedstrijd van onze eerste ploeg tegen Bornem gratis kunnen bijwonen. Kinderen onder de 16 jaar kunnen ook gratis binnen.
Het jeugdbestuur wenst jullie te bedanken voor jullie inzet en engagement en hopen dat we ook bij volgende activiteiten op jullie steun / aanwezigheid mogen rekenen.
Voor het team van Gianni is Kris momenteel een vriendschappelijke wedstrijd aan het regelen op 10 februari tegen Wingene (ipv Oudenburg: forfait). Deze zou in Torhout doorgaan op hetzelfde tijdstip.
De GU10 van trainers Aldwin en Gianni hebben als team het best cava en cuberdons verkocht. Ze verkochten gemiddeld 109,47 per speler. De PU9 werd verdienstelijk 2de met een gemiddelde verkoopprijs per speler van 94,64. Op de derde plaats strandt de PU8 met 79,38 gemiddeld per speler. De top 5 wordt vervolledigd met op 4 de GU7 ( 66,32) en op 5 de IP-12 ( 40,83).
De jeugdwerking dankt alle ouders, spelers, medewerkers en sympathisanten voor het groots succes van onze eindejaarsactie. Nog maar eens werd onze slogan alle eer aangedaan: KMT, One Team, One Family! De opbrengst gaat integraal naar de jeugdwerking en komt dus ten goede aan alle jeugdspelers van KM Torhout.
Spelers, begeleiders en ouders van de GU10 houden alvast 10 maart 2018 vrij. Meer info volgt later.
Graag nodigen wij iedereen uit voor ons nieuwjaarsfeest, waar we allemaal gezellig samen kunnen genieten van een hapje en een drankje.
Voor wie? Voor alle spelertjes van U7 t.e.m. U21 en beloften, hun ouders, familie en vrienden.
Wanneer? Zaterdag 27 januari 2018.
Waar? De Mast - Industrielaan Torhout
Programma? 18u30 Aperitief & feestmaaltijd
22u00 Bingospel met mooie prijzen
23u00 Dansgelegenheid
Menu volwassenen aan 17 p.p.: Aperitief - kalkoenfilet in jagerssaus of zwevezeels gebraad in mosterdsaus - kroketjes - warme groentjes - ijsje
Menu kinderen aan 8 p.p.: frisdrankje - frietjes - frikandellen - saus - ijsje
We rekenen op jullie massale aanwezigheid en samen zullen we er een super mooie avond van maken.
Betaling kan door storting op rekening BE07 0010 4555 9966 met vermelding nieuwjaarsfeest 2018, naam speler, ploeg, aantal volwassenen en aantal kinderen.
Voor aanstaande vrijdag omtrent het oplopen bij Roeselare-Cercle Brugge:
- De spelers zijn volledig in wedstrijdtenue: voetbalschoenen, voetbalkousen, trainingspak, kort broekje + wedstrijdtruitje (An zorgt voor de wedstrijdtenue).
- Omkleden is vooraf mogelijk op het 2e verdiep van het businessgebouw. Omkleden na de wedstrijdjes is ook mogelijk.
- Afspraak STIPT om 19u30 aan de dienst ticketing (rechtover ingang Knack volleybal).
- Tickets aan €5 voor gezinsleden (volwassenen als kinderen). Reageer op dit bericht of stuur een sms naar Gianni of An omtrent het aantal extra tickets jullie nodig hebben (opgelet: spelers die oplopen hebben gratis ingang!).
Spelers die zullen oplopen: Carys, Warre, Simen, Kobe, Elias, Jonas, Julot, Loïc, Keano, Quinten, Jona