Neen, ik heb me niet bekeerd, al zal het niet aan de mormonen liggen! Vandaag naar de temple square geweest,je kan het je niet voorstellen met wat een pracht die mormonen hun tempels bouwen.Sober maar fenominaal qua architectuur. Je ziet ze hier ingetogen rondwandelen,mannen steevast in maatpak met wit hemd en das,vrouwen met kuit lange rokken, zelfs de kinderen zijn op dezelfde manier gekleed.Salt lake city heeft me positef verrast.De straten heel proper, het gras was precies deze nacht overal op dezelfde lengte afgereden.Het hotel is zes blokken ver, dus dat was nog even stappen.My feet are killing me!
Stiekem was ik blij dat ik niet meer in ons regenlandje was.28gr maar door de berglucht zeer goed te doen.Besef natuurlijk dat het in de Rockies een pak koeler zal zijn.Nederlanders die we hier toevallig zagen vertelden ons dat het daar vorige week nog sneeuwde!
Gisterenavond zijn we rond 20 uur plaatselijke tijd geland !Het was even een stressmoment toen het maar niet wilde lukken met de Gps. Ondertussen was het donker,de hoofdwegen onderbroken door werken , en van iedere straatnr is er een oost,west,zuid en noord.Daarenboven richten de panelen met de straatnamen zich anders dan bij ons. Maar we hebben het toch gevonden, met de tong in de mond...vindt men zijn hotel.
Voor de liefhebbers:het is een lichtgrijze jeep patriot.
Gr Els
Reacties op bericht (1)
17-06-2012
Go West
Hey,
Alles OK in de USA? Twee weken geleden nog over Salt Lake City gevlogen en nu vertoeven jullie daar ergens, tof ! Fijn om jullie ervaringen te kunnen lezen. Wij zijn het hier weeral goed gewoon in ons Belgiƫ landje. Tot mails en geniet maar verder.
Zondag, 16 u. we gaan ook nog een beetje genieten van de weinige zonnestralen...