Eergisteren op Fraser Island hadden we een beetje pech dat we niet meer meekonden met de tourbus en dat er ook geen auto meer te huur was om het eiland te verkennen dus zijn we al snel terug gekeert naar het vaste land. Wel hebben we op het eiland nog eventjes op het strand kunnen wandelen en een dingo gezien maar alleen van zijn voetsporen een foto kunnen nemen.
Terug op het vaste land zijn we eventjes gaan rondrijden en daarna op het strand gaan wandelen. We hebben er de halve zee leeg geraapt met alleen maar torentjes!! Er was ook een pier van ongeveer 1km lang (enkel) die we ook afgewandelt hebben bij zonsondergang.
Gisteren moesten we al om 5u45 opstaan om ons klaar te maken voor naar de walvissen te gaan kijken. Eerst moesten we nog gaan uitchecken en gaan ontbijten om daarna op 7u15 aan de boot te staan om te vertrekken naar de walvissen. We zaten op een zeilboot en waren one of the few but not the many dus we zaten maar met zo'n 20 mensen op de boot en konden dus veel meer zien en beleven en ook meer golven voelen wat niet altijd zo plezant was (zeeziek worden is dan niet zo moeilijk).
Maar we hebben wel walvissen en dolfijnen gezien! En van redelijk kortbij zelfs. Dat geeft wel een speciaal gevoel. Maar de dolfijntjes waren een beetje verlegen dus hen hebben we niet echt goed kunnen zien.
Vandaag zijn we in Brisbane en we hebben kunnen uitslapen voor de eerste keer in deze vakantie! In de voormiddag hebben Jade en ik dus niets gedaan maar zijn mama en papa wel nog gaan wandelen. Namiddag zijn we dan allemaal samen het stad in getrokken om te gaan shoppen.
Nu is het hier 18u en al bijna pikkedonker. Sewes gaan we nog ergens uit eten en dan gaan we weeral slapen. Morgen gaan we nog naar een park koala's kijken en misschien ook weer knuffelen en daarna rijden we door naar het surfers paradijs waar we hopelijk ook eens een golf van 10m gaan zien.
Wij zijn vandaag aangekomen op Fraser Island. Wel moesten we al om half 5 opstaan om de boot te kunnen halen om 12u. Maar dat was niet zo'n probleem omdat we al van 1u wakker lagen omdat er iets enorm hard en vervelend scherp piepend/rinkeld/zoomend geluid maakte maar we wisten niet wat het was en hadden teveel schrik om op te staan en te gaan zoeken want het hotel/bungalow-resort/camping lag langst de highway. Dus hebben we maar gepraat tot we zijn opgestaan om 4u. We waren dus zeker optijd klaar voor de boot te halen.
Rond 10u waren we dan al waar we moesten zijn om onze boot te halen en dus hebben we daar ontbeten en gewacht in het zonnetje. Het was er heerlijk warm met geen tupje wind. Na 3 kwartiertjes boot waarop we dolfijntjes hebben gezien, zijn we dan aangekomen op Fraser Island waar we wel een echt hotel vonden. De kamers zijn hier mooi, het is hier best wel groot, het is hier warm en ze hebben lekkere frieten die we net als 4-uurtje geeten hebben aan het zwembad. Mama en papa zijn een wandeling maken maar wij hebben gekozen om een beetje uit te rusten na onze zware nacht. Foto's kunnen we er vandaag niet bij opzetten maar ze volgen zeker nog.
Gisteren waren we aangekomen in een prachtig hotel! Het was er allemaal pas vernieuwd en het rook er ook nog naar. We hebben ons dus goed laten gaan vermits we er ook maar voor 1 nachtje bleven. We waren begonnen met een heerlijke lunch met oesters en alles erop en eraan en zelfs Belgisch bier(!), daarna hebben we ons neergepland aan het zwembad met zicht op zee en natuurlijk een zalige cocktail. 's Avonds gingen we dus niet voor minder en omdat er een dresscode voorgeschreven stond ging mama in het lang en dronken we champagne en wijn de hele avond lang. Ook het diner was niets op aan te merken alleen de Belgische chocolade van het dessert was geen Belgische chocolade zoals de lieve juffrouw ons al gewaarschuwd had en wij haar achteraf bevestigd hebben om het door te geven aan de chef.
Vandaag hebben we iets meer dan 500km achter de rug. Deze middag hebben we een overheerlijke kippenburger ergens in een verlaten dorp in een goor, vettig winkeltje gaan eten. En dat smaakte ongelofelijk goed!! We zijn nu ongeveer een uur aangekomen op Daydream Island al is het hier niet zo fantastisch mooi als gisteren. We blijven hier toch maar weer voor 1 nachtje dusja. We hebben wel nog wat probleempjes met de kamer. Het reisbureau weet er al van. Bedankt aan Marina die we aan het werk hebben gezet nog voor de eigenlijke werkuren begonnen. Dank u!