VANAF NU MOGEN DE KINDJES AF EN TOE WEL HUN SCHOENTJE EENS ZETTEN. EN ALS ZE BRAAF ZIJN VINDEN ZE WEL IETS LEKKERS. MAAR ,, ? VERGEET HET PAARDJE NIET, VAN DE BRAVE SINT , WANT DAT LUST OOK WEL EEN WORTELTJE.
MOPJES . ................ Uit een brief, gericht aan een verzekeringsmaatschappij : Rijwiel was in fout. Kwam zonder enig teken of waarschuwing het fiets- pad opgestapt met rijwiel in de hand . §
TOPPUNT VAN DURF . .................... Een ambtenaar op het mi- nisterie die zijn kaak verrekt tijdens het gapen en dat aangeeft als een werkongeval .
§
Ja LIEVE VRIENDEN, DE SINT IS WEER WEG . EN NU TELLEN WE DE DAGEN WEERAL AF NAAR KERSTDAG. LATEN WE HET ECHTE KERSTGEBEUREN, DE GEBOORTE VAN HET KINDJE JEZUS TOCH NIET VERGETEN . KERST IS ECHT EEN .COMMERCIELE BEDOENING GEWORDEN
IK BEN WEL NIET ZO OUDERWETS DAT HET ALLEMAAL NIET MAG. MAAR WE MOGEN HET ESCENTIEELE NIET VERGETEN. LAAT ONS EENS NAAR DE UITSTALRAMEN ZIEN ; EEN MOOIE GROTE KERSTBOOM VOOR ELKE VENSTER PRACHTIG VERSIERD, OOGVERBLINDEND MOOI, MAAR............ WAAR STAAT ER NOG EEN KERSTALLETJE BIJ , ? IK ZEG NIET MOOIE GROTE KERSTSTAL ? HET IS TOCH KERSTMIS DAT WE VIEREN , ?
OF IS HET EEN DAG VERLOF DAT WE KRIJGEN .....? OF DIE GROTE FEESTMAALTIJD ........? EN ZEKER DE DURE CADEUTJES DIE MOGEN NIET VERGETEN WORDEN. MENSEN IK HEB DAT OOK ALLEMAAL GRAAG MAAR VERGEET AUB HET ECHTE KERSTGEBEUREN NIET .
Je hebt ze toch herkend?
De eerste onze ELvis.
De laatste foto's
Van onze willy Sommers.
......
Nu volgen enkele foto's
van de acteurs uit de t;v.
serie,mooi en medogenloos.
........
TROOST Twee weken geleden verloor- ik een oom en vandaag is ,mijn tante gestorven ,zegt marcel. -Ja ,zulke dingen gebeuren, zegt een vriend.ik heb eens in een week tijd vijf paraplu's verloren.
¨
Verschrikkelij als ik er aan denk Over drie weken komt mijn vrouw weer naar huis. Hoe lang zal ze weg geweest zijn ? Ze vertrekt overmorgen pas.
¨
WEERSPREUK.
Dooien op Sint-Aldegond, vult de kelders helemaal rond. ¨
KLEIN.
KLANT:Kelner,wilt u het venster even sluiten?
KELNER:Tocht het,mijnheer ?
KLANT:Ja ,mijn biefstuk is al drie- maal van mijn bord gewaid .
Vertaal :workaholic'. ANTWOORD .: Verslaafd aan werken en alcohol.
TWEEDE VRAAG /
Vertaal ,vleermuis', ANTWOORD: A floddermous .
MOPJES .
TIJDENS DE KOOPJESDAGEN .
Mijnheer ,uw nieuwe winkel- bediende heeft geen sympatiek uiterlij. Hij kijkt voortdurend spottend naar de klanten. Maar dat moet ook ! Wij ruimen op tegen spotprijzen !
DIE stoffen van 10 EN 11 EURO lijken me volkomen indentiek. Wat is eigenlijk het verschil ? Vraagt de klant?
Dat zal ik u eens vertellen , zegt de winkeljuffrouw . Aan die van 11 EURO verdienen wij 1 EURO MEER.
GELUK.
Geluk is onszelf beter leren kennen in al onze kleinheid , maar tegelijk delen in het grootste dat er bestaat , de schepping van de Eeuwige .
Leo Fijen . ste
Je kunt geluk niet
ergens vinden , maar je kunt het ook niet verliezen. H et is geen voorwerp en het zit 'm ook niet in spullen. Geluk zit in onszelf : Wij zijn geluk. Tulka Lama Lobsang .
Het geheim van
een gelukkig leven
in het hier en nu
is de volledige
acceptatie van ieder moment zoals het zich aandient. Eckhart Tolle.
Marliese:Niet zo goed dokter ,hij heeft een exclamatie in de rug.
Dokter: U bedoelt zeker een inflammatie ? Een exclamatie betekent een schreeuw .
Marlies: Dat bedoel ik juist dokter ,hij doet de hele dag niets anders dan schreeuwen van de pijn. ♦
GESCHIEDENISLES.
-Jantje,wie was koning van frankrijk ten tijde van Richelieu ? -Ik weet het niet precies, meester. Het was Lodewijk, maar ik kan niet zeggen welk nummer hij had.
♣
RARE VRAAG .
-EEn man die zijn tweelingbroer,die als twee druppels waterop hem leek , verloren had,ontmoette kort na de begrafenis een kennis die hem vroeg: -Zeg ,wie van jullie is er nu eigenlijk dood ? Jij of je broer ?
♥
Enkele foto's van familie op bezoek uit Amerika.
Eerste foto is van mijn nicht met haar zoon,en tweede foto van nicht met schoondochter, die wonen in Boston.
De twee volgende zijn van mijn neef met zijn echtgenote Die wonen in Arizona. ♥
Bedankt Diana voor je vriends- schaps award . ♥
Blog van Godelieve
15-04-2017
Zalig Pasen voor al mijn bezoekers.
Ik wens aan al mijn trouwe blogvrienden een zalige hoogdag van Pasen ,
Hier ben ik weer! Sorry maar vergeten ben ik jullie niet! maar tijdsgebrek door die vele massages ,al wel verminderd tot tweemaal per week, en nu ga ik van maandag maar éénmaal in de week meer, het word mij teveel en heb zo niet genoeg tijd over ,om mijn huiswerken en andere speciale bezigheden zoals mijn blog eens aan tevullen of bezoekjes aan blogvrienden te doen een fotoalbum van onze kleindochters in te plakken enz. eens speciale kuis te doen, buiten gaan doe ik niet meer of mijn man moet mij voeren. ik zal nu wel de moed moeten opbrengen mijn oefeningen van mijn rechterarm zelf te doen thuis anders gaan er wel problemen met die arm komen,maar gisteren ben ik er met moed aan begonnen, ik heb verleden weekend, veel bezoeken moeten brengen naar restaurants, plezierig zou je zeggen maar drie dagen van het weekend gaan eten was voor mijn maagje wel teveel. Ik had twee kleindochters die verjaarden dan gaan we eten, dat was zaterdag en zondag was mijn zuster 60jaar gehuwd dus naar aalst, dat kunt ge zo niet afzeggen. het was altijd in regen en wind stappen en heel vermoeiend voor mij maar nu zondag gaat hier voor ons deur de krakelingen stoet voorbij dus mag ik weer bezoek verwachten want de kinderen komen elk jaar wel kijken ,en de maandag erop de jaarmarkt met de kramers tot voor ons deur , dus het blijft druk plezant wel als je niet oud en niet meer zo goed te been zijd. kijk ik kom nu wel nog terug na die dagen hoor. nu wat tv kijken . vele groetjes.
Aan al mijn trouwe bezoekers wil ik een bedankje sturen ,vooral daar ik niet altijd veel op mijn blog aanwezig ben ,door veel ziekte en tegenslagen, veel vallen en breuken,.....maar toch blijven jullie mij trouw bezoeken hetzij bij mijn blog een berichtje te zetten of mailtje,en dat kan heel veel plezier doen en ook steun geven. Dus beste bezoeker een goede gezondheid voor jullie allen en heel prettige feestdagen gewenst.
zeer zware val gedaan,reeds drie weken geleden, schouder is gebroken van rechterarm,word niet geopereerd, door mijn voorgeschiedenis van borstkanker beginnen ze niet graag daar in de armen de snijden en te vijzen, dus moet het langzaam aaneen groeien,is een zware breuk juist nder de kom,heel pijnlijk en ik zit volledig ingebonden kan gewoon niets doen , vandaar mijn afwezigheid op mijn blog sorry voor de schrijf en typ fouten maar met één vinger en linker hand is niet gemakkelijk.
Wat een toffe en minder toffe week is dat geweest ! Dag iedereen. Ja het was vooral heel drukke week. Ondanks mijn slechte gezondheid moest ik verder, want we hadden een verjaardagsfeestje op tauw gezet, op zaterdag 19 september bij onze zoon en schoondochter, hun living is heel ruim en we hadden? 30PERSONEN UITGENODIGT ? voor onze oudste kleindochter die 18 gaat worden op 16 october, dus één maand te vroeg maar dat had zijn redenen want ze moest al twee dagen nadien vertrekken op kot want ze gaat verder studeren en dus zijn we maar vlug genoeg geweest. Met de hulp van mijn zoon en vrouw , zijn kinderen en mijn man is alles in orde gekomen. Het is een heel mooi gezellig familiefeest geworden alles was tip top, en ze waren heel gelukkig. Maar dan is het gebeurd wij allen naar bed moe maar gelukkig. S"nachts is de jongste wakker geworden , hun hond slaapt naast haar en dat beest had een attake gekregen en lag als dood naast haar. grote panniek en iedereen weerop, nogwel mama is verpleegster en heeft direct hartmassage gedaan, bloedverdunner gegeven , enfin hun fosken ademde weer maar dat was het maar, de dieren arts gebeld maar het was zondag meer konden ze niet doen er moest bloed getrokken worden dus nuchter zijn. ondertussen was het al maandagmorgen , de uitslag was, verslagenheid alom ,mild was zo groot en vol bloed hadden ze nog nooit gezien, de baarmoeder en alles in de buik moest er direct uit, het was leven of dood. Mijn zoon en kinderen wilde geen spuitje er werd direct geopereerd. maar de bloedarmoede was totaal ze is bij de dieren arts gebleven, en heeft daar haar vierde attakke gekregen. ze moest nu vanzelf kunnen bloed aan maken en dat lukte niet, ze iets overgebracht naar merelbeke honden kliniek, ze heeft bloedtransfusie gekregen en ze zijn hun hond allen gaan bezoeken ze zag er beter uit een beetje later kregen ze thuis bericht dat ze toch overleden was. Ze hebben alles gedaan wat er mogelijk was want ze hadden enkele maanden geleden hun eerste hond al verloren door ouderdom. ze waren echt grote dieren vrienden dus het verdriet is er groot surtout de meisjes; maar mijn zoon was kordaat er komt geen hond meer. Gisteren word ik opgeroepen op skype het was mijn zoon en zei mama zet eens open ik doe dat ,wat zie ik twee hondjes van negen weken oud een zwarte met wit haar en een witte met grijs haar en blauwe ogen, twee golden teriers. de meisjes moeten er mee naar de honden school omdat ze zouden braaf en gehoorzamen.Deze morgen had ik een mailtje het verdriet was te groot,de stilte hier was te erg , onze tuin zo leeg.we konden het niet aan, nog voor ene keer. dus de week begint opnieuw met nieuw leven, nieuwe geluk hopelijk een gezond en lang leven nu. mooi staan ze op foto al. Tot volgend nieuwtje.
Hallo iedereen. Hier ben ik eindelijk weer. Zolang ben ik nog niet weggebleven he,maar ja die vakantie, de kinderen enkele dagen geweest, en zoals altijd met mij het één na het ander,massage heb ik al voor gans mijn leven , lymfedrainage linkerarm ,en nu rechterarm heb ik overbelast,met altijd maar verder te werken ,ondanks pijn. tot ik het niet. meer kon van de pijnen , en mocht naar de huisarts gaan. die zei me de pezen langs beide kanten van mijn arm waren goed onstoken, voor mijn gevoel was het of mijn schouder was uit de kom.ik heb al zeven behandelingen achter de rug en eindelijk heb ik wat beterschap, mijn arts heeft er nog negen behandelingen bij geschreven van morgen, maar het is daarmee niet gedaan hoor verleden week had ik drie dagen koorts met hoest keelpijn ezv, Ik heb dafalgan geslikt keelpastillen hoest siroop,en ik leek beter. zondag was het hier kermis en de twee jongste kl.kinderen kwamen eten want de reclamestoet ging hier passeren, maar mis gegokt na 50jaar kwam die stoet eind de straat voorbij,en moest opa mee gaan kijken met hen, na een tijdje kwamen ze oma halen oma het is zo warm buiten ga je niet mee ? En ja oma ging mee ,maar inderdaad van warm gesproken het was heet surtout in die zon staan.maar ik zweette geweldig.toen ik naar huis terug ging daar was het binnen heel koud was het verschil nu te groot geweest in ieder geval de dinsdag had ik weer keelpijn en hoesten,en deze morgen was ik niet goed en heb andere medicatie gekregen het zijn de sinussen die ontstoken zijn en alles zakt naar de keel. Kijk zo is het hier altijd het ene na het andere, en zo word het blogje in de steek gelaten, maar.......zeker niet voor mijn vrienden die me blijven bezoeken ondanks mijn lange afwezigheid . wat wil ik jullie allen bedanken. Tot volgende keer he ?
Dag Allemaal Hoe gaat het met onze bloggers en blogsters ? Niet te veel laatst van de warmte, ik vind het wat van het goede te veel, kan niet buiten zelfs in de tuin geraak ik maar op een rapje , om wat kruiden te knippen. Nu de excamen van de kleindochters achter de rug zijn , genieten die toch al van de eerste week zon,daarstraks zijn de jongste hun rapport komen tonen en ze waren te voet afgekomen en puffen en zweten dat ze deden, maar met de nodige drank en een cornette hoorntje in de hand zijn ze weer vertrokken. De portefeuilewat aan gevuld want morgen gingen ze naar zee, dus waren ze vlug weer weg want ze moesten hun reistas nog vullen en haar wassen ezv ? Wat werk zeg voor een weekendje weg. Maar het bijzonderste was het raport de uitslag was bij alle twee we hebben een A attest? Ja na de nodige uitleg was ik weer bij alles goed dus ,en de punten waren ook heel goed .Ik heb ook al vernomen dat onze twee oudere ook dat A attest hebben, en dus kunnen ze alle vier gerust genieten van hun verlof, en oma en opa ook blij . Onze bloemen buiten hebben veel water nodig en mijn sla hun oortjes hangen slap van deze morgen al . maar we gaan toch niet klagen he nu de zon schijnt. Ik hoop dat jullie allen een mooie vacantie mogen hebben op reis of thuis zoals wij geniet er van en tot ziens he.
K'zag twee beren , broodjes smeren , ooh dat was een wonder, t'was een wonder boven wonder , dat die beren smeren konden , hihihi,hahaha k'stond er bij en ik keek er naar .
Hoe gaan de zaken ,oude jongen ? prima ,de deurwaarder komt zo vaak bij mij over de vloer , dat we mekaar al bij de voornaam noemen .
¨
HARD TEGEN HARD . Vrouw: op het hoogtepunt van de ruzie: Ik zou op je graf kunnen dansen, zo erg haat ik je! Man :Dan wens ik in zee te worden begraven.
¨
Sinds u uw rijbewijs hebt, stelt de politierechter vast, hebt u al een stuk of 20 auto's beschadigd tijdens uw parkeermaneuvers. Kunt u me daarvoor een verklaring geven ? Zeker edelachtbare,ik ben vreselijk bijziende en daarom parkeer ik altijd op het gehoor.
¨
Het zijn de kleine dingen die me het meest zorgen baren, zegt Jonh; Ja, dat ken ik,antwoordt zijn vriend.Ik vind mijn huis's avonds ook altijd veel gemakkelijker terug dan het sleutelgat.
¨
Weer zijn we aan een nieuw
Jaar 2009 begonnen.IK
wens iedereen De
ALLERBESTE gezondheid
En een heel gelukkig
Nieuwjaar!
VANDAAG WAS HET
GEDICHTENDAG ? WIE WIST DAT ?
MIJN KLEINKINDEREN.
ONZE KLEINDOCHTER
OP ZEEKLASSEN.¨
ELKE DAGMAAKTEN ZE VERSCHILLENDE LEERZAME UITSTAPPEN MAAR DAN DE LAATSTE AVOND WAS ER EEN DANSFEESTJE DAAR HADDEN ZE OP VOORHAND VOOR .GEOEFEND ONZE AN_SOFIE WAS ER BIJ MET EEN GEOEFEND STUKJE DANS MET TWEE VRIENDINNETJES. ZIE NU MAAR
JA TOEN KWAM ER DE LAATSTE DAG TERUG NAAR HUIS. HEEL MOE , MAAR HEEL BLIJ EN VOLDAAN WACHTEND OP DE BUS DIE ZE NAAR HET STATION MOEST BRENGEN
Geluk is alleen te vinden in onszelf. Nergens anders. En de sleutel ligt in onze manier van denken. Geluk is leven zonderoordelen. Kay Polak.
Geluk betekent
voor mij in overeenstemming en harmonie zijn met mezelf. Geluk is degene willen zijn die je .bent
Anselm Grun .
¨
Geluk is altijd
in beweging en je kan
enkel het spoor volgen
Vinden zal je het nooit.!
Je moet accepteren dat botsingen er bij horen Onderweg , in de strijd voor je eigen ideaal , voel je dan vreugde en geluk.
Paula coelho .
Geluk is voor mij
je missie volgen
En ook af en toe
op je bek gaan.
Want het gaat er niet om hoe vaak we vallen , maar om hoe vaak .we weer opstaan
Geert Kimpen.
Door je meer
in dienst te stellen
van een ander
of een hoger doel
zie je in dat als
je anderen helpt
beter te worden , je daar zelf ook beter van wordt. beter door
Stephan Covey .
Ik vond dat het de tijd werd dat er op mijn blog eens een foto kwam, van mijn eerste en trouwste chatvriend Zonnekoning samen met zijn lieve kleindochter Eline die ikzelf al heel lang volg op haar eigen blog. De moeite om eens naar .te gaan kijken hoor Haar blogadres is :
hIER BEN IK IK BEN KLEINE PINKY; NU BEN IK WEL AL EEN JAAR OUD HOOR; BEN IK GEEN MOOI MEISJE;
Geniet vandaag met volle teugen , van een terrasje , lief en fijn want het kan niet elke dag kermis zijn. Het schitterende zonnetje, is zo fijn,daarvan genieten kan toch geen zonde zijn? ♥
GEGARANDEERD .
-Zij :Kristof ,het trompetje dat je gekocht hebt voor Lennert z 'n verjaardag , was van slechte kwaliteit. Het is al kapot. -Hij:Ja,dat heeft de winkelier bij wie ik het gekocht heb , me verzekerd.
♠
ONDERWIJZER :Jan ,stel dat je een grote en een kleine appel hebt en je moet ze delen met je broer ,hoe zou je te werk gaan ? Jan :Bedoelt u mijn oudere of mijn jongere broer ?
♦
WEERSPREUK .
Als het regent op Sint-jan kan de boer zijn noten tellen .
♣
LEEF LANG EN SCHOON
Aardbeien bevatten niet alleen veel vezels ze vormen ook een echte vitamine C-BOM. Een portie van 150 GRAM aardbeien dekt de aanbevolen hoeveelheid van deze vitamine ruimschoots . Daarnaast bevatten ze heel weinig calorieen en heel wat minder suiker dan de meeste andere vruchten.
♥
Enkele foto's Van blogvrienden, die ons kwamen bezoeken in het centerparc van Erperheide
hier enkele foto's van de bekende nederlandse zanger Frans Bauwer ;en zijn gezin .