Inhoud blog
  • Dit was Goa....
  • Moven
  • Waterval
  • Tempels
  • Krokodil
    Foto
    Foto
    Foto
    Reisimpressie GOA

    08-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Krokodil
    Gistereen hebben we besloten vandaagn naar een krokodillen station te gaan en staat er om 10 uur een taxi op ons te wachten.  Met de garantie "no krokodil, no money" . Een tochtje met de taxi naar de rivier de Zuari, een half uurtje rijden. Een mooie tocht met een klein bootje op het water, met allerlei mangrove bossen aan weerskanten, mooie ibissen en witte reigers gezien, maar no krokodils.. Deze hebben waarschijnlijk een dagje vrij.




    Op de terugweg naar de kade wordt het afgaand water en verschijnen er allerlei kano's op het water. Kokkelvissers, die in het lage water overboord gaan met een schepnet.



    De kapitein van het bootje is bereid de volgende dag het nogmaals te proberen, gratis. Maar we besluiten daar maar niet op in te gaan. Hij heeft tenslotte zijn best gedaan. En ook morgen hebben we dan geen garantie.
     


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (1)

    10-02-2011
    Leuke foto van Ann!
    Hallo Hans,

    Wat leuk om jullie verslagen te lezen. En dit keer ook nog eens met een leuke foto van mijn moeder en Nelly erbij!
    Zo te zien had ze geen last van de warmte zo lekker op het water.

    Groetjes,
    Rabin.

    10-02-2011 om 20:56 geschreven door Rabin Nandoe




    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek
  • helloooo !
  • lkekker warm
  • uit een grijs land
  • goede reis!
  • Alida

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto

    Foto

    Laatste commentaren
  • gelezen door (marianne)
        op Dit was Goa....
  • Leuke foto van Ann! (Rabin Nandoe)
        op Krokodil

  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs