Inhoud blog
  • Los Angeles naar Brussel
  • En vanuit Needles naar Los Angeles
  • Van Grand Canyon via een beetje Route 66 naar Needles.
  • En verder naar Grand Canyon Village...
  • Vertrek vanuit Page
    Zoeken in blog

    Welkom op mijn blog!
    Laatste commentaren
  • een ster voor jullie? (Tineke )
        op En vanuit Needles naar Los Angeles
  • haha ... (Tineke )
        op Van Grand Canyon via een beetje Route 66 naar Needles.
  • en weeral .... (Tineke )
        op En verder naar Grand Canyon Village...
  • zo mooi .... (Tineke )
        op Vertrek vanuit Page
  • weer prachtige fotos (bjorn)
        op Van Las Vegas via Zion en Bryce
  • Glenn & Hugo's blog

    11-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.En verder naar Grand Canyon Village...
    Na Horseshoe Bend opnieuw de auto in voor de tamelijke korte trip naar Grand Canyon Village.

    Allereerst een stop aan het 'introductie-uitzichtpunt'... het allereerste uitzicht waar je kan van genieten mits een kleine donatie aan de indianenstam die van dit uitkijkpunt de uitbating voor zich neemt. We konden tot net voor de canyon geraken, net niet naar beneden vallen door een handige balustrade die je laat kijken over de rand zonder gevaar. Wel effe bibberen....

    Vervolgens verder naar enkele andere uitkijkpunten en vertekpunten van 'trails' zoals onder andere Grand View en Mather Point. Indrukwekkend en op sommige punten kan je wel erg dicht bij de rand komen, ik was er niks gerust op.
    En volk...volk! Op het punt aan het Visitor Center kon je over de koppen lopen....dat maakt het dan weer net iets minder indrukwekkend natuurlijk...hoewel het zeer de moeite blijft.

    Nu effe alles laten bezinken hier...in de stille omgeving waar zelfs herten langskomen....

    Bye!































    11-06-2012 om 06:25 geschreven door Glenn & Hugo


    >> Reageer (1)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vertrek vanuit Page
    Alvorens de tocht verder te zetten richting Grand Canyon, zijn we toch nog even gestopt bij Horseshoe Bend. Vanop zekere hoogte kan je zien hoe de rivier zich rond een rots kronkelt, in de vorm van ene hoefijzer...echt een knap zicht. Wel een heel eindje stappen in volle zon, door rul zand en tamelijk steil omhoog. Maar de inspanning werd zeker beloond, dat bewijzen ook de foto's.













    11-06-2012 om 06:07 geschreven door Glenn & Hugo


    >> Reageer (1)
    10-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Van Las Vegas via Zion en Bryce
    Vandaag weer even internet dat fatsoenlijk macheert én bovendien gratis is.

    Tijdens het verblijf bezochten we ook even Hooverdam....wat groot man!

    In Las Vegas lagen we in hotel Harrah's op de strip, maar een bezoek aan het vermaarde downtown Las Vegas mocht niet ontbreken natuurlijk. Daar zagen we de lichtshow op de Freemont experience...knap staaltje van schermen, muziek, licht en beweging. Maar hier doorkruisten we ook een aantal buurten waar ik liever niet te voet zou willen passeren...brrr...creepy! Toch  maar stillekes met de bus heen en weer gereden...op deze bus kregen we trouwens een knap staaltje te zien van de American Bastards ipv de Benidorm Bastards...lol!

    De volgende dag vertrek richting Bryce Canyon via Zion National Park.
    Zion was knap, weer helemaal anders dan het eerste park in Yosemite. 's Avonds kwamen we toe in Bryce Canyon.








































    10-06-2012 om 06:15 geschreven door Glenn & Hugo


    >> Reageer (2)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.En van Bryce naar Page en Lake Powell
    Vandaag brachten we dan een bezoek aan Bryce, mooie vergezichten en volgens ingewijden (..he N!) de mooiste canyon. We zullen zien en vergelijken als we de Grand Canyon morgen bereiken. Maar ik denk dat ze gelijk heeft.

    Nu in Page nabij Lake Powell...opnieuw een stuwdam met een prachtig meer. Veel massatoerisme hier met Amerikanen met hun bootjes...de moeite. Sommigen hebben geen fatsoenlijk huis om in te wonen doch wel een boot en een pick up....the usual i guess here...

    See ya later!
























    10-06-2012 om 06:12 geschreven door Glenn & Hugo


    >> Reageer (1)
    07-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Las Vegas
    Na ons vertrek in Bakersfield vertrokken richting Las vegas maar wel met een omweg via Death Valley. De verschillende uitzichtpunten...echt de moeite!
    Na wat strubbelingen aan de receptie toch aan onze kamers geraakt in Harrah's Hotel in Las Vegas. Nu dus volop genieten, mensen kijken op de 'Strip' en 's avonds a real American beer he!
    Morgen naar Hooverdam...maar die foto's zullen later verschijnen, ons internet is niet meer verzekerd de volgende dagen... dus tot later! De volgende dagen vertrek richting Zion National Park en Bryce Canyon... ben benieuwd.



































    07-06-2012 om 07:44 geschreven door Glenn & Hugo


    >> Reageer (2)
    05-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.On the road
    Sinds gisteren op weg met de huurwagen, nen toffen bak gaan ophalen in San Francisco en vertrokken richting Yosemite National Park. De eerste rit goed verlopen, een plezant hotel en 's avonds een leuke bar(meid). Maar onbereikbaar op gsm gedurende 2 dagen... dus even uit de running geweest.
    Nu net aangekomen in Bakersfield waar nu eens niets te zien is.
    Op weg hierheen ook nog gestopt in Mariposa Grove... de hele grote bomen...wel de moeite.  























    05-06-2012 om 05:16 geschreven door Glenn & Hugo


    >> Reageer (2)
    03-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een echte USA-dag...

    En wat doen we op een USA-dag? Shopping, shopping, shopping...Macy's, Bloomingdale's, Nordstrom, Starbucks ... Union Square is the place to be. 
    Nadien een welverdiend bierke in de 'Beer Bar' met onder andere Duvel en Chimay op de kaart. Maar we kozen toch maar voor een lokaal gebrouwen Anchor San Francisco-beer en een 21 Amendment-beer...met citroensmaakje...
    Nadien een echte Amerikaanse lunch bij Lori's Diner waar de jaren '50 ons om te horen vlogen qua muziek, inrichting, menu. Zelfs een kleine juke box was voorzien per tafel, en ja hoor...alles macheerde nog ook. A quarter voor een liedje.
    Vanavond inpakken en op tijd bedje in...de eerste autorit wacht ons morgen op weg naar Yosemite National Park.



















    03-06-2012 om 03:25 geschreven door Glenn & Hugo


    >> Reageer (1)
    02-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.In't gevang....en nog wat andere wijken in SFO.

    Weer een heerlijk zomers dagje...we treffen het echt. Zon, zon en nog es zon...alleen in de straat van het hotel waait het verschrikkelijk.
    Vamorgen met de vroege vogels als eerste richting Alcatraz, de moeite. Nadien nog even de tram op om in Pacific Heights te wandelen en Civic Center te verkennen. Wat een verschil om in Fillmore street te beginnen in de welgestelde buurt om dan al snel in ene heel andere buurt terecht te komen... en dat allemaal in één straat. So bizar!
    Vervolgens even rondgekeken in Haight Ashbury en Mission Distrcit...ook natuurlijk Castro. Wat een gezellige buurt... de roze buurt... de Harvey Milk-buurt voor de kenners onder ons.
    Morgen....shopping!!!

























    02-06-2012 om 01:50 geschreven door Glenn & Hugo


    >> Reageer (3)
    01-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mini heatwave
    Amaj...een mini heatwave dat voorspelden ze hier vandaag en morgen. En inderdaad dat was het vandaag alvast..33° op de Golden Gate Bridge in de zon. Wat een sjans ... geen mist en dat voor San Francisco.



















    01-06-2012 om 04:12 geschreven door Glenn & Hugo


    >> Reageer (2)
    31-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.San Francisco
    Goedemorgen in San Francisco!
    Alvast een paar foto's van onze eerste kennismaking met de stad.
    Wat was het fris zeg gisteravond....wind!
    Maar nu voorspelt een mooie zonsopgang een warme dag in de 'Bay'.

















    31-05-2012 om 16:13 geschreven door Glenn & Hugo


    >> Reageer (3)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Arrival
    Net aangekomen in San Francisco na een spannende vlucht met British Airways. Met vertraging vertrokken in Brussel en daar maar hopen dat we onze aansluiting haalden in Londen.
    Eerst wachten aan de bagagecontrole voor de handbagage, dan verder naar de gate met een metro binnen 1 terminal aub!!! Moeten lopen om onze aansluiting te halen...en dan maar hopen dat de bagage volgde.
    Bij aankomst bij de 'nice' Americans bleek alles aanwezig...oef oef oef.
    Nu op wandel....here we come...city by the bay!

    31-05-2012 om 01:21 geschreven door Glenn & Hugo


    >> Reageer (2)
    28-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nu nog in Mol...
    Waarom op verlof gaan als je zo'n foto's nemen in Mol?













    28-05-2012 om 09:57 geschreven door Glenn & Hugo


    >> Reageer (0)
    20-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Testing one two....
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hey iedereen,
    Effe proberen wat deze blogsite geeft....


    20-05-2012 om 12:28 geschreven door Glenn & Hugo


    >> Reageer (0)

    agenda

    30 mei : vertrek USA


    Archief per week
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 14/05-20/05 2012

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek
  • Jaloers
  • fotos
  • fotos
  • foto
  • fotos

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs