Parcours is dit jaar volledig aan één kant van de weg. De Woodfield jongens hebben er weer alles aan gedaan om het zwaar te maken!
Vandaag gaan de hemelsluizen een eerste maal volledig open wanneer ik juist vertrokken ben voor m'n eerste verkenningsrondje. Op enkele minuten tijd verandert heel het parcours in een riviertje. Volledig doorweekt, vol zand en met knarsende remmen besluit ik dus maar één verkenningsrondje te rijden (uiteraard te weinig voor volledig met vertrouwen de race te starten  ).
Voor de race wat andere kledij aan, fiets proberen zo zuiver mogelijk te krijgen, en op naar de start. Gelukkig waren de hemelsluizen terug dicht... Het parcours was echter wel glibberig en modderig geworden, opgepast voor schuivers dus.
De startopstelling was deze maal zeer breed... Na 75m moesten we door de geweldig brede en lange zandbak, lopen dus...
Uiteindelijk was het vandaag weer een strijd in de achterhoede, soms wat te voorzichtig om valpartijen te vermijden. De laatste ronde zelfs zeer voorzichtig, en in de rechte stroken toch proberen m'n belagers te snel af te zijn... (dixit Toon van Hout: "ik kon je niet voorbij in de singletracks, en op de rechte stukken was je te snel  ).
Finish: 31e plaats (45 starters).
|