Vandaag m'n eerste fietstocht in mei gemaakt. De tocht begon langs een kanaal en met de wind mee reed ik achter een ervaren renner met een degelijke snelheid van 33km per uur. Heb lange tijd het kanaal gevolgd tot dat ik links moest afdraaien. De tocht kwam ook voorbij de M.H.plaats in Leopoldsburg waar er verscheidene stonden De totale km waren 70 iets te veel voor mij omdat ik er even uitgelegen heb met dat rotweer van de voorbije week. maar het was een mooie tocht.
De eerste fietstocht vond plaats in Zeeuws-Vlaanderen . Hij vertrok van bij ons naar Hulst en dan naar Lunsterhoek( een deelgemeente van Hulst). Dan verder naar Axel en zo terug naar De Klinge. De totale afstand was 62km en het ging goed vooruit , het zal het Spaanse temperament zijn dat nog in m'n benen zat.
Nadat ik Axel voorbij fietste hoorde ik een bekend geluid dat mijn inziens van een kettingzaag kwam. maar niets was minder waar.
Het kwam van een motorcross terrein. Dat was nog lang geleden dat ik nog gehoord en gezien had.
Even verder kwam ik nog een verrassing tegen , Spaanse forten of toch de overblijfselen ervan. Ik dacht dat deze alleen bij ons in het Spaans kwartier te zien waren , maar neen ook hier bij onze noorderburen.
De eerste reisdag begon met afscheid te nemen van iedereen die er nog was , want er waren er al wat vertrokken de afgelopen dagen.
Nu was het dus aan ons om te vertrekken; De eerste overnachting hadden we gepland in Teruel , een stad die nog modern leek , toch waar de camperplaats is. De aankomst tijd was 14h30 en dus nog tijd zat om nog even te genieten van de laatste zon zo bleek later.
Nachts begon het al te regenen en als we opstonden s'morgens was het amper 3gr. Wat ik niet wist ligt Teruel wel op 1200m. hoog.