De morgen was zoals alle morgenden zonnig en geen wolkje aan de hemel .
Fris en monter en uitgeslapen in de zevende hemel(9000ft hoog) eerst gaan betalen met een enveloppe die je moest invullen en het nodige geld erin.
Doorgereden en naar een andere staat namelijk Nevada. De vorige heette Californië. Weer een prachtig uitzicht onderweg tot in Carson city waar we een RV camp opzochten
Na de middag de stad in en een visitorcenter opgezocht waar we een degelijke uitleg kregen wat er allemaal te zien was in de area.
We kregen een wandeling voorgeschoteld in het oude gedeelte van de city en moesten de blauwe lijnen volgen en hebben dit ook gedaan.
Op het einde van de wandeling kwamen we nog vreemde taferelen tegen namelijk herten in de hoven die dan van de ene hof in de andere sprongen.
Toen werd het tijd om terug te keren naar de M.H. en een uurtje erna zijn we naar het casino gegaan om te eten daar waar we heel goedkoop gegeten hebben.
Dinsdag nog even in San Francisco waar we de tram hebben genomen tot het einde en dan boven gewandeld en van daar af wederom naar beneden zodat we toch nog een beeld kregen van
San Francisco. Na de middag de metro genomen naar Freemont en van daar af nog even een taxi om onze RV (MH) te halen . Ze hadden ons beloofd om 14h30
maar het werd uiteindelijk 17h30. Dan naar de eerst volgende campground die toch nog een 20 mijl ver was . De camping koste ons 25$. Goed geslapen voor de eerste nacht .
De volgende dag vertrokken naar YOSEMITE een 230km. Daar aangekomen en geen plaats op de campground van het park zelf. Er terug uit en naar de volgende RVpark.
De kostprijs van dit RVpark 65$ , als dat zo voortgaat zullen onze centen rap op zijn , maar de trip heel de dag was AMAZING.
DE VIJFDE DAG USA
Nadat we vroeg in ons bedje gegaan waren ,zijn we ook vroeg op gestaan.
Rond half negen vertrokken naar het YOSEMITE park en onze RV geparkeerd en dan de shuttlebus op en heel het park verkend met de bus.
Daarna een wandeling gemaakt naar één van de watervallen die het park rijk zijn.
Tegen de vieren doorgereden en een campground gezocht en uiteindelijk ook één gevonden op 9000ft(3000m) hoog een pracht van een zicht en daar ook
Maandagmorgen op wakker geworden om 04H30 , veel te vroeg maar volgens Conny is da gene jetlag ,ik heb hier mijn twijfels over.
Tegen den achten naar beneden en waar we gisteren iets gedronken hebben daar ook een ontbijt genomen. In de USA is dat gebruikelijk
daar waar je een kamer boekt ook geen ontbijt bij inbegrepen is. Na dit Amerikaans ontbijt de tram genomen naar onze afspraak , de tram
die we namen was van 1948 en deze rijden nog altijd hier rond op het normale spoor. Op onze afspraak gekomen de pier waar we straks onze boot
moesten nemen en daar alles doorgenomen zodat we niet te laat zouden komen .Onze wandeling voortgezet langs het water naar de pier 39 een bezienswaardigheid
en waar ook al de shops zijn , stilaan iets gaan nuttigen en dan zachtjes naar de boot aan de pier 33 voor inscheping naar Alcatraz een gevangenis met beruchte geschiedenis.
Een 2tal uren daar rond gelopen terug de boot op en de stad in om de befaamde tram te nemen die bergop rijd . Een hele belevenis . Aan China Town uitgestapt en deze ook bezocht.
Dan werd het stilaan tijd om te gaan dineren en ons bedje op te zoeken en de dag was weeral voorbij.
Zo onze eerste dag en NACHT zit er op . Wij zijn van zondagmorgend vertrokken om 05h00 en zijn nu alles aan het klaarmaken voor in ons bedje te kruipen.
Het is nu belgische tijd 07h00 dinsdag en hier is het nog zondag 22H00.
De vlucht van Schiphol naar Houston duurde welgeteld 10h en dan nog onze bagage ophalen ,door de douane gaan en onze papieren en reispassen
laten kontroleren en dan nog naar de volgende vlucht hollen , we hadden even geluk met een welwillende helper met een elektrische aangedreven
kar die ons naar de gate bracht die dan moesten hebben voor naar San Francisco te vliegen.
Onze reistassen opgehaald en dan een taxi genomen naar ons hotel , Een mooi maar opgeleefd hotel , me dunkt hebben hier voor de deur nog de paarden koetsen gestaan
in de glorietijd . Ons nog even opgefrisd met een douche en dan naar erover om een laatste echte oude amerkaans biertje te drinken en ons ontbijt bestellen voor morgen