Afgelopen weekend een bezoekje gebracht aan het mooi Brugge, het Venetiƫ van Belgiƫ. Bij aankomst aan het station deze mooie fontein vastgelegd op de gevoelig plaat, wilde jullie dit niet onthouden. Kijk en geniet, en laat eventueel een berichtje achter. Komende dagen probeer ik meer van dit moois te posten, want mijn bezoek was later nog Oostende, Sluis (NL) en Ploegsteert.
Via een kennis uitgedaagd om 5 dagen een zwart - wit foto te posten wil ik deze hier ook plaatsen van de voorbije 2 dagen. Foto's van aan het kanaal Bocholt-Herentals.
In mijn buur gemeente of moet ik zeggen stad Bree? Even gaan kijken om de jeugdherinneringen boven te halen. Eerste foto is van de dekenij en de tweede is van een wereld beroemd (berucht) steegje in het centrum van de stad, waar bijna ieder koppeltje wel eens halt heeft gehouden.
Op mijn terug rit naar huis toe even halt gehouden bij de kerk, om deze opdracht te vervullen. De eerste foto is van de kerk van Eksel en de tweede van Kleine-Brogel een deelgemeente van Peer.
Door het drukke werk programma vandaag de foto's van maandag en dinsdag. Maandag de ochtendmist en dinsdag de kathedraal van Laken, vanuit de vrachtwagen, stilstaand voor het stoplicht.
Omwille van feestelijkheden nu de foto's van zaterdag, die van zondag komen later op mijn blog.
Foto 1 is van een feestje in een saloon een cowboy fan die dit zaaltje naar zijn smaak heeft ingericht, en foto 2 zijn de laarzen (boots) van de cowboy.
Goede avond beste volgers. Vandaag een foto gemaakt bij het binnen rijven van Leopldsburg hier staat een oude legertank als symbool van de kazerne die hier gevestigd is. En als 2e foto een complete verrassing bij het betreden van ons bedrijfs terrein in Eksel waar mijn auto door de collega's met een oranje strik mijn auto is versierd, dit komt door de wereldbeker voetbal omdat ik steeds met onze Nederlandse collega's heftige maar nette discussies over het voetbal hebben. Alleen waren de collega's teleurgesteld dat ze mijn reactie niet hebben gezien, maar ik kan jullie verzekeren, ik schoot meteen in de lach en was prettig verrast door dit toedoen, collega's bedankt !
Dit deel van de opdracht is veelzijdig zijn meerdere mogelijkheden omdat er zoveel verschillende vormen van haken en kapstokken zijn. Heb voor een gewone klassieke en een deur (hanger) kapstok gekozen.
Ook hier is het alom voetbal wat de klok slaat, en vandaag was het de beurt aan onze rode duivels en ze hebben hun eerst moeilijke klus omzeild met een overwinning. Op de beelden zien we de uitslag, tevreden spelers en gelukkige supporters. Na hup Holland hup is het nu Belgium lets Goooooooooooooooo.
Dit weekend was er in Lommel het 8ste internationale beeldig in Lommel evenement met veel bezoekers, is beslist de moeite om dit te bezoeken. Volgende foto's bewijzen dat. Veel plezier.
Door het laat thuis komen van bezoek aan de tentoonstelling van werkjes van kinderen tussen 7 en 14 jaar over het thema zee wat zeker en vast de moeite was. Enkele sfeerbeelden en een mooie exemplaar plaats ik nu op mijn blog.