GENIET ERVAN !!!
http://www.10071995.be
Foto
Inhoud blog
  • Motorvision - plannen van routes in en om België
  • Ché Guevara Song : Hasta siempre comandante
  • 17-01-2006 FILM - The boys from Brazil - retro film uit 1978
  • 05/01/06 - Film - ORDINARY PEOPLE - uit de oude doos 1980
  • 03/01/06 - Podcasting site van GENIET ERVAN - luister en geniet mee
    Zoeken in blog

    Een interessant adres?
    Foto
    Foto
    Foto
    31-12-2005
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.31/12/05 - Prettig einde jaar en een uitdagend 2006
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Ik wens u een vredevol jaar zonder stress en angst.
    Hoe? De Dalai Lama geeft ons antwoord op die vraag: "Als u een probleem hebt, kunt u het best naar een oplossing zoeken. Het is verstandiger om uw energie te stoppen in het zoeken naar een oplossing dan om u zorgen te maken. Is er echter geen uitweg, geen oplossing mogelijk, dan heeft het evenmin zin om daarover te piekeren, want u kunt er toch niets aan doen."

    Ik wens u toe dat u dit jaar innerlijk groeit en wijzer wordt. "Wie gekozen heeft voor innerlijke groei, bezit de eerlijkheid, de nederigheid en vooral de moed om zichzelf te aanvaarden zoals hij is en het kind in zich niet te verdringen. Hij wordt volwassen in die zin dat hij inziet dat hij het niet is. Geleidelijk zal het kind in hem groeien, zich transformeren en dus verdwijnen. Een wijze is een perfecte volwassene", aldus Arnaud Desjardins.

    Ik wens u een jaar toe vol liefde en openheid tegenover anderen. Wat zegt Erich Fromm over liefde? "Liefde is niet in hoofdzaak een relatie met een specifieke persoon. Ze richt zich niet op één bepaald ‘object', maar is veeleer een houding, een instelling waarbij iemand zich verbonden voelt met de wereld als geheel. Bij wie slechts van één enkele persoon houdt en onverschillig blijft voor de rest van zijn medemensen, gaat het niet echt om liefde, maar veeleer om een symbiotische gehechtheid of een verruimd narcisme."

    Ik wens u een jaar boordevol tederheid. Laaf u aan de bron van tederheid in uzelf. Zoals Jacques Salomé het uitdrukt: "Pas op mijn 45ste heb ik mezelf ontdekt, een deel van mezelf dat ik tot dan toe al te zeer miskend had. Ik was volledig vergeten dat ik ook tederheid in mijn draag. Ik had er weliswaar gekregen, maar wist niet hoe ze te ontvangen of te geven. Ik besefte niet dat ik was zoals ieder van u: een echte zon van tederheid, een vat vol gratuite welwillendheid…"

    We wensen u uiteraard ook een gelukkig en gezond jaar toe.Tot slot nog een laatste wens: doe wat u als wijze mens als essentieel beschouwt voor uzelf en uw omgeving…



    31-12-2005, 14:27 geschreven door Valentyn  
    28-12-2005
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.28/12/05 - Schenk een origineel cadeau geven aan filmfans !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen enkele commentaren :
    Een superorigineel geschenk. Wat is leuker dan het schenken van onvergetelijke filmavonden bij het haardvuur..."

    "Nooit gedacht dat DVD's huren zo eenvoudig en plezierig kon zijn"


    Wat zijn de voordelen van www.DVDPost.be in vergelijking met de standaard videotheken ?
    Flexibiliteit : u heeft op elk moment DVD's thuis liggen, klaar om bekeken te worden, en u hoeft zich geen zorgen te maken over eventuele boetes. Verwissel ze gratis tegen nieuwe DVD's wanneer en hoeveel u dat wilt zonder bijkomende kosten.
    Prijs : een onbeperkt aantal DVD's die bovendien aan huis geleverd worden tegen slechts 22,95 euro per maand, nooit zal u beter vinden!
    Vrijheid : geen verplichtingen, u kan uw abonnement opzeggen wanneer u dat verkiest en dit zonder bijkomende kosten
    Gemak : niets makkelijker dan uw DVD's thuis te ontvangen en ze per post terug op te sturen.
    Keuze : wij beschikken over een catalogus die 8 keer meer bevat dan die van een klassieke videotheek en verzekeren u de mogelijkheid om alle laatste nieuwigheden op DVD te kunnen bekijken.


    klik hier voor meer info


    28-12-2005, 11:36 geschreven door Valentyn  
    27-12-2005
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.27/12/05 - Tom Tom Rider voor op de moto
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Het lange wachten is eindelijk ten einde! De TomTom RIDER werd gereleased, en is eindelijk -zij het dan voorlopig wel in kleine hoeveelheden- beschikbaar via de gekende kanalen. Als je dus geïnteresseerd bent om er eentje op de kop te tikken, en je wil hem zo snel mogelijk op je motorfiets kunnen installeren, dan kunnen wij je enkel maar aanraden er snel bij te zijn!

    Review
    Zoals jullie ondertussen ook al van ons gewoon zijn, zijn wij op dit ogenblik ook druk bezig met het uittesten van de RIDER. En we kunnen nu al verklappen dat het er veelbelovend uitziet! Bezoek dus regelmatig deze pagina, want zeer binnenkort posten wij hier dan ook de jouwTomTomRIDER in-house RIDER review!!

    Wordt vervolgd...

     



    27-12-2005, 15:28 geschreven door Valentyn  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.27/12/05 - De Afrekening 38, Best of 2005 is uit!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De Afrekening 38, Best of 2005 is uit! Het Mooiste uit De Mooiste Lijst van de Hele Wereld van dit jaar, verzameld op twee cd's. Check de tracklist en overtuig jezelf!

    http://www.stubru.be/stubru_master/muziek/albums/afrekening38/index.html








    Tracklist!

    Cd 1

    1. Janez Detd – Deep
    2. Anouk – Girl
    3. Franz Ferdinand – Do You Want To
    4. Manic Street Preachers – The Love Of Richard Nixon
    5. Hooverphonic – Wake up
    6. dEUS – 7 days, 7 weeks
    7. Millionaire – I’m on a high
    8. Weezer – We are all on drugs
    9. Bloc Party – 2 More years
    10. The Hives – Two-Timing Touch And Broken Bones
    11. Flatcat – Rockstar Fantasy (Break It)
    12. Three days grace – I Hate Everything About You
    13. Within Temptation – Stand My Ground
    14. Absynthe Minded - My Heroics, Part One
    15. Daan – Addicted
    16. Soulwax – E-talking
    17. Bowling For Soup – 1985
    18. The Killers – Mr. Brightside

    Cd 2

    1. The Prodigy – Voodoo People (Pendulum remix)
    2. Rammstein – Benzin
    3. The Rasmus – No Fear
    4. Nickelback – Photograph
    5. Ozark Henry – Free Haven
    6. Zornik – I feel alright
    7. Krezip – Don’t crush me
    8. Embrace – Ashes
    9. Queens Of The Stone Age – Little Sister
    10. ’t Hof van Commerce – Jaloes
    11. The Streets – Could well be in
    12. Admiral Freebee – Recipe for Disaster
    13. Sarah Bettens – Stay
    14. Woodface – Something to Break
    15. Blink 182 – Always
    16. Sioen – Who Stole My Band?
    17. Oasis – The Importance Of Being Idle
    18. Stash – Carving the Pain





    27-12-2005, 13:00 geschreven door Valentyn  
    Foto
    AGENDA

    Activiteiten waarvoor U me kan contacteren

    Mijn favorieten
  • Bloggen.be
  • Geniet ervan !!! website
  • Podcast Genietervan !!!
  • Foto
    Dit is onze PODCAST site  Hierop posten we regelmatig diamantjes van rock songs, maar dan van een heel speciale aard, meestal in live of unplugged versie - ook covers van songs die aldan niet gekend zijn, kan je hier aantreffen - kortom, opnieuw een stukje bijdragen aan "geniet ervan!!"

    kijk ook hier : link
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek
  • Van Alles En Nog Wat's reactie op uw blog
  • Bedankt voor je bezoekje op onze blog
  • op bezoek in bloggenland
  • kwam effen langs om je blog te bewonderen is heel mooi!
  • vraag

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Archief per maand
  • 03-2007
  • 01-2006
  • 12-2005
  • 11-2005
  • 10-2005
  • 09-2005
    Blog als favoriet !
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    levenmetmelanoom
    www.bloggen.be/levenme
    Foto

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs