Gisteren, op mijn verjaardag, was de pickup er. Eerst dacht ik: 'wat een fijn verjaardagscadeau', maar mannekes, ik was er niet goed van. Het deed echt heel veel pijn, wat blijkbaar te verklaren is doordat er 26 eicellen opgepikt zijn. Blijkbaar is dat heel veel. Na de pickup ben ik ook wat onwel geworden, maar gelukkig hebben ze voor alle neveneffectjes wel een wondermiddeltje in het ziekenhuis. Omdat ze zich wat zorgen maken over overstimulatie moet ik veel rusten (dat is voor mij redelijk moeilijk), weinig drinken (1.5l per dag) en veel proteïnen innemen. Treedt er alsnog overstimulatie op, dan kan de terugplaatsing op maandag niet doorgaan. Overstimulatie merk je door een buik die steeds verder zwelt (nog meer dan nu), misselijkheid en duizeligheid, en een gewichtstoename van een tot enkele kilo's per dag. Neen, dank u, liever niet.
Momenteel geen prikken meer, maar wel een pilletje 's avonds tegen overstimulatie, 's ochtends en 's avonds een pilletje ter bevordering van de innesteling en drie keer per dag Utrogestan, ook voor een eventuele innesteling. Ik moet er echt mijn hoofd bij houden!
Nu zijn er enkele spannende dagen (nog spannender  ) in aantocht. Krijg ik tot maandagochtend geen telefoon, dan deelt de cel goed verder en is/zijn er een of meer terugplaatsbare embryo's. Maandag krijg is sowieso telefoon om verder af te spreken, maar de telefoon kan dan even goed nog negatief nieuws zijn.
Ik probeer er me voorlopig niet te druk in te maken, want ben al lastig genoeg door de pijn en de opgezette buik en heb deze nacht ook niet goed kunnen slapen. Gelukkig mag ik de hele dag door siesta's doen  .
Toedeloe!
|