Foto



Links maatschappijen
  • Oude Gans Berendrecht
  • Koninklijke Ganzenrijders Stabroek
  • Ganzenrijders Zandvliet
  • Ganzenrijdersmaatschappij Hoevenen
  • Ware Gans Lillo
  • Vrije Gans
  • Lustige Gans Ekeren
  • Gawstrèkkers Beeg (NL)
    Links Paarden
  • Trekpaarden De Brabander
  • Museum Belgisch Trekpaard
  • Trait pour trait
  • Ik was hier
    Interessante links
  • Polderke
  • Poldermuseum Lillo
  • Polderheemkring
    Foto
    Foto
    Archief per jaar
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
    Ganzenrijden On-Line

    05-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Volgorde Stabroek (met dank aan Gerrit Daems)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Afgelopen zaterdag hebben ook de leden van Stabroek hun algemene vergadering gehad. Na een mis voor de overleden ganzenrijders en het verorberen van worstenbroden en appelbollen werd de volgorde getrokken waarop ze op zondag 10 februari zullen rijden. In Stabroek zijn er 3 nieuwe ruiters. Dit zijn Jasper Dingemans, Bart Verheyden en Kristof Franssens. Ze stonden acht jaar op de wachtlijst die nu nog 28 wachtenden telt. Nemen afscheid als actief ruiter : Filip Verhoeven, Cois Gommeren (koning in 1980 en '86) en Glen Van Everbroeck. Cois (58) was 40 jaar ruiter waarvan ongeveer 12 jaar boetemeester. Glen (47) was 30 jaar en Filip (43) 22 jaar ruiter.


    Foto Danny Schoonheydt





    1 Verhaert Heindrik 
    2 Van Steen Stefan
    3 Pauwels Koen
    4 Huybrechts Wim
    5 Dingemans Jasper
    6 Adriaenssens Jelle
    7 Vandermolen Christophe
    8 Vanderouderlingen Tijs
    9 Peeters Lode
    10 Gabriels Gert
    11 Daems Gerrit
    12 Gabriels Sam
    13 Havermaet Sibert
    14 Bastiaenssens Arne
    15 Cools Nick
    16 Bastiaenssens Ante
    17 Pauwels Niels
    18 Van Steen Wim
    19 Eysackers Kevin
    20 Snoeys Lesley
    21 Ravays Joas
    22 Vanderouderlingen Roel
    23 Pauwels Diederick
    24 Bastiaenssens Rune
    25 Peeters Peter
    26 Simons Bart
    27 Verheyden Bart
    28 Mees Joris
    29 Franssens Kristof
    30 De Bie Wouter
    31 Eysackers Jos
    32 Van De Vijver Maarten
    33 De Lie Nick
    34 Assinner Koen
    35 De Bie Peter

    05-02-2013 om 00:00 geschreven door Ganzenrijden on-line  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.5 jaar ganzenrijden on-line
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Ganzenrijden on-line bestaat vandaag precies 5 jaar. Bij deze willen we jullie hartelijk danken voor het trouwe bezoek en interesse in deze weblog en het ganzenrijden. Bekijk hier het foto-overzicht "5 jaar ganzenrijden on-line in 50 beelden". En onderaan dit bericht staat een overzicht in pdf van alle koningen, keizers, koninginnen en leuke weetjes van de laatste 5 jaar in de Ganzenrijden on-line special.


                    

    Bijlagen:
    Special Ganzenrijden on-line.pdf (8 MB)   

    05-02-2013 om 00:00 geschreven door Ganzenrijden on-line  


    04-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Volgorde Lustige Gans
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op zondag 17 februari gaat te Ekeren de Lustige Gans op zoek naar een opvolger voor schooldirecteur Dirk Vranken. Dirk werd vorig jaar tot zijn grote verbazing koning van de Ekerse vereniging. Ook bij De Lustige gans zijn er verschillende nieuwe ruiters. Bart Beenaerts, Bert De Rechter en Danny Schoonheydt mogen voor de eerste maal deelnemen. Deze drie komen in de plaats van voorzitter Wim D'Hooge, koning 2010 Frans Mathijssen en geblesseerde Frank Jansen.








    1 Vranken Dirk
    2 Guns André
    3 De Rechter Peter
    4 Beenaerts Bart
    5 Faes Stefan
    6 Lemaire Alex
    7 Kanora Guy
    8 Vansteenkiste Wim
    9 De Rechter Bert
    10 Vinck Johan
    11 Maertens Bart
    12 Van Gheel Bart
    13 Henkens Henk
    14 Van Lommel Sven
    15 Schellekens Marc
    16 Gaethofs Nico
    17 Schoonheydt Danny
    18 Peeters Marc
    19 Kanora Ludo
    20 Kerschot Jan
    21 Peeraer Luc
    22 Timmermans Koen
    23 Verbelen Paul
    24 Van De Sande Manu
    25 Moons Steven

    04-02-2013 om 00:00 geschreven door Ganzenrijden on-line  


    02-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Volgorde Veteranen (met dank aan Sven Jongenelen)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Gisterenavond hebben de Veteranen hun volgorde bepaald voor het ganzenrijden van zaterdag 9 februari. Er zijn maar liefst zes nieuwe Veteranen. Eén van die zes is Kim De Vresse (34). Kim is zelfstandig ondernemer, getrouwd en vader van 2 zonen. De andere nieuwe namen zijn Peter Brusten, Kevin Van Handenhoven, Lucien Corrijnen, Jerry Van Tilborgh en tot slot is er nog Peter Van Linden (foto). Peter was koning bij de Jonge Ruiters in 1990. Een jaar later werd hij op de Botermarkt keizer. Roger Eycackers en Ricky Weygaert nemen dit jaar niet deel. Dit is de volgorde van alle 28 ruiters :


    1 Gabriëls Stanny
    2 Jongenelen Sven
    3 Gabriëls Jan
    4 Daems Dirk
    5 Brusten Constant
    6 Devresse Kim
    7 Gabriëls Luc
    8 Corrijnen Lucein
    9 De Vree Erik
    10 Van Tilborgh Jerry
    11 Brusten Peter
    12 De Vree Ludo
    13 Sleymer Stefan
    14 Daems Patrick
    15 Van Handenhoven Kevin
    16 Wens Paul
    17 Hendrickx Bart
    18 Jansen Tom
    19 Scheipers Gunther
    20 Verbist Sven
    21 Van Dorst Raymond
    22 De Backer Tom
    23 Struyf Ludo
    24 Van Hout Walter
    25 Paardekam Marcel
    26 Van Linden Peter
    27 Snoeckx Bart
    28 Tibos Erik

    02-02-2013 om 00:00 geschreven door Ganzenrijden on-line  


    30-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tony Wouters overleden
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Afgelopen vrijdag, 25 januari, is Tony Wouters overleden. Tony werd geboren op 2 november 1957. Hij was in 1991 en 1996 koning van de Oude Gans Berendrecht en is de kleinzoon van oud-koster Louis Wouters. Verder was hij ook cafébaas van De Kroon. We wensen de familie en vrienden veel sterkte bij dit overlijden.

    30-01-2013 om 18:42 geschreven door Ganzenrijden on-line  


    25-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Volgorde Jonge Ruiters Zandvliet
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op zondag 10 februari gaan de Jonge Ruiters Zandvliet vanaf 15 uur op de Botermarkt op zoek naar een opvolger voor koning Alex Wils. Vanavond werd in het Vredehof de volgorde bepaald. Gerrie Verbeek, koning in 2007, keert na één jaar terug. Vorig jaar moest hij van de kant toezien wegens een ongeval. Er is één nieuwkomer. Dit is Steve Van Assche. Steve is 27 jaar en in het dagelijkse leven ontwerpt hij websites. De Jonge Ruiters verwelkomen ook een nieuwe "doktoor". Bob Kussé gaat de lieftallige verpleegsters Kristel en Lindsay bijstaan. Dit is de volgorde :
            

    1 Wils Alex
    2 Jaspers Silas
    3 Gabriëls Bart
    4 Maes Yannick
    5 Wils Iwan
    6 Bellemans Ronny
    7 Adriaenssens Ward
    8 Van Boven Patrick
    9 Simons Gert
    10 Berek Björn
    11 Romont Joeri
    12 Maes Rudi
    13 Van Assche Steve
    14 Schröder Michaël
    15 Van Bergen Raf
    16 Gabriëls Maarten
    17 Van Boven Frederik
    18 Van Hout Dylan
    19 Maes Yorchen
    20 Van Dorst Stefan
    21 Paardekam Tino
    22 Bellemans Jorn
    23 Van Tilborgh Andy
    24 De Nijs "JAF" Renè
    25 De Vree Rob
    26 Van Waes Jonas
    27 Paardekam Nick
    28 Van Gemert Yannick
    29 Verbeek Gerrie
    30 Gabriëls Roel
    31 Bril Björn
    32 Van de Wouwer Bert
    33 Van Reusel Wesley
    34 Burmeister Nils
    35 Van Dorst Sven
        

    25-01-2013 om 00:00 geschreven door Ganzenrijden on-line  


    21-01-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuws uit de verenigingen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De leden van de Koninklijke Ganzenrijders Stabroek kwamen zaterdag 19 januari bijeen voor het groot teerfeest in zaal Den Uil. Voorzitter Frans De Schutter mocht op deze gelegenheid vier verdienstelijke leden in de bloemetjes zetten. Marc Eysackers, Bert Dingemans, Rune Bastiaenssen en Peter Janssens zijn als sinds 1988 actief in de vereniging. Verder werd er ook vernomen dat er drie nieuwe ruiters zullen deelnemen op 10 februari. 

    De receptie voor 90 jaar Oude Gans zal doorgaan in De Koerel. Verschillende gastsprekers zullen het belang en de historie van de vereniging uit de doeken doen.

    21-01-2013 om 00:00 geschreven door Ganzenrijden on-line  


    09-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuws uit de verenigingen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op de laatste algemene vergadering van de Vrije Gans werd er een opvolgster gekozen voor afscheidnemend voorzitster Tini Wouters. De nieuwe voorzitster heet Inge Willekens (foto). Inge was koningin in 2006 en 2009. Peggy Van den Bosch neemt de plaats van Inge in als ondervoorzitster en Daisy Meyvis is benoemd tot hulp-secretaresse. Bruna Berckmans wordt de nieuwe hulp-schatbewaarster. 

    Op het groot teerfeest van de ganzenrijders van Zandvliet in een bomvol Vredehof werden twee verdienstelijke leden in de bloemen gezet. Gust Quireyns (koning in 1975 en jarenlang snijmeester van de vereniging) en Alex Wils (koning in 1983, '93 en 2012) besloten in 1987 om bestuurslid van de ganzenrijders uit Zandvliet te worden. Voor hun 25 jaar trouwe dienst kregen ze een zelfportret. Viviane, vrouw van Alex, werd ook in de bloemetjes gezet. 

    Marcel Paardekam, keizer in 1994, neemt dan weer afscheid als bestuurslid. Maar hij stopt nog niet als actief ruiter. Marcel neemt in februari voor de 25e keer deel aan het ganzenrijden op de Zandvlietse Botermarkt. 

    09-12-2012 om 00:00 geschreven door Ganzenrijden on-line  


    03-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ganzenrijden on-line ook op Facebook
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Begin februari 2013 bestaat ganzenrijden on line precies 5 jaar onder de vorm van een weblog. Dit leek ons het geschikte moment om ook met een facebookpagina te starten. Al het nieuws over het ganzenrijden vindt je vanaf nu dus ook op facebook.

    03-11-2012 om 00:00 geschreven door Ganzenrijden on-line  


    12-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tini Wouters neemt afscheid als voorzitster Vrije Gans
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Tini Wouters, die mee aan de wieg stond van de Vrije Gans, neemt afscheid als voorzitster van deze unieke vereniging. Ze is ondertussen al 18 jaar voorzitster en geeft nu de fakkel door. Tini werd trouwens in 1994 de eerste koningin van de Vrije Gans. Deze vereniging werd onder impuls van  cafébaas Gerard Van de Ven alias "Tripke" in het leven geroepen. Op 23 november wordt er een nieuwe voorzitster gekozen.

    12-10-2012 om 19:08 geschreven door Ganzenrijden on-line  


    09-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Patrick Boeykens overleden
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag vernamen we het trieste nieuws dat Patrick Boeykens, snijmeester van de Oude Gans en de Vrije Gans, is overleden. Patrick (50) was vader van twee kinderen en woonachtig te Zandvliet. Hij was 18 jaar snijmeester van de Vrije Gans en sinds vorig jaar van de Oude Gans. In 1990 was hij koning bij de Oude Gans. We wensen de familie en vrienden van Patrick veel sterkte in deze moeilijke periode.

    09-09-2012 om 00:00 geschreven door Ganzenrijden on-line  


    03-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Koen Assinner hertog van de Prosperpolder
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Koen Assinner van de ganzenrijders uit Stabroek werd gisteren tot hertog van de Prosperpolder gekroond. Koen, die in 2006 en 2009 koning was in Stabroek, is zo de opvolger van Frans Vranckx. Het bleek gisteren een taaie gans te zijn. Na meerdere malen onder de blote nek te hebben gereden, werd er een touwtje omgebonden. Ook werd er verschillende malen in de ganzenek gestoken. Maar dit zorgde er nog niet voor dat de kop getrokken werd. Het was Koen Assinner die een stukje van de kop wist te trekken. Aangezien het nu te gevaarlijk werd om verder te trekken wegens botjes die te voorschijn kwamen, werd er beslist om Koen uit te roepen tot nieuwe hertog (verslag en foto met dank aan Andy Van Tilborgh).

    03-09-2012 om 20:56 geschreven door Ganzenrijden on-line  


    22-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nonja De Moor koningin Vrije Gans
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Nonja De Moor (23), die voor de eerste maal deelnam, werd gisteren de nieuwe koningin van de Vrije Gans. Dit gebeurde in een kletsnat Stabroek na meer dan 5 uur trekken. Pas rond kwart na 8 gaf de ganzekop zich prijs. Nadat rond half zes het net eraf ging zag het er naar uit dat het vlug zou afgelopen zijn. Maar dit was buiten de taaie gans gerekend. Nog bijna twee uur passeerden de deelneemsters onder de blote nek. Het was uiteindelijk Nonja De Moor die kroon en mantel mocht ontvangen, samen met een cheque van 8823 Euro. Deze cheque mocht ze overhandigen aan de voorzitter van Albe.

    Foto : Danny Schoonheydt

    22-04-2012 om 09:15 geschreven door Ganzenrijden on-line  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Koninginnen Vrije Gans
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    2012

    Nonja De Moor 

    2011

    Lore Joosen

    2010

    Lore Joosen

    2009

    Inge Willekens

    2008

    Annelies De Brabander

    2007

    Peggy Van Den Bosch

    2006

    Inge Willekens

    2005

    Lore Joosen

    2004

    Lindsay Sturm

    2003

    Mireille Rosseneu

    2002

    Adrienne Corrijnen

    2001

    Geen wegens MKZ

    2000

    Lindsay Sturm

    1999

    Inge Vervoort

    1998

    Rachida Arab

    1997

    Jeannine Van Huffelen

    1996

    Sharon Van de Velde

    1995

    Kristine Cools

    1994

    Tini Wouters

    22-04-2012 om 09:02 geschreven door Ganzenrijden on-line  


    15-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ruiterlijst Vrije Gans
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Komende zaterdag, 21 april, sluiten de dames van de Vrije Gans het seizoen af. Dit gebeurt net zoals vorig jaar te Stabroek. Het goede doel dit jaar is ALBE vzw uit Kapellen. Hoe ziet de dag er uit? Om 10 uur worden de ruiters verwacht op manegé "Het Hoefijzer" in Berendrecht. Rond 10u45 worden voetvolk en muzikanten verwacht aan manége "Het Hoefijzer", waar uittredend konigin Lore Joosen wordt uitgehaald. Om 12u15 gaat het dan richting Café "Het Zwart Schaap" in Stabroek. Het ganzenrijden begint vanaf 14u30 in de Dorpstraat. Nadat de nieuwe koningin bekend is gaat het dan richting Ganzenhof te Berendrecht voor de Queenparty. Dit is de volgorde voor volgende zaterdag :       

                                                      

    Nr

    Naam

    1

    Lore Joosen

    2

    Melanie Neyt

    3

    Nele Stuyck

    4

    Nathalie Van Den Eynde

    5

    Talitha Wens

    6

    Jessica Van Gool

    7

    An Cambré

    8

    Naomi Segers

    9

    Axelle Debeleyr

    10

    Peggy Cambré

    11

    Jill De Cap

    12

    Stefanie Quireyns

    13

    Kelly Vervloet

    14

    Nicole Verbaenen

    15

    Nonja De Moor

    16

    Mireille Rosseneu

    17

    Mieke Dons

    18

    Sandy Peersman

    19

    Britt Willekens

    20

    Sonja Van der Kaa

    21

    Bruna Berckmans

    22

    Tine Willekens

    23

    Wendy Van Meir

    24

    Karin Huygen

    25

    Peggy Van Den Bosch

    26

    Inge Willekens

    27

    Francine Willem

    15-04-2012 om 00:00 geschreven door Ganzenrijden on-line  


    26-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Overzicht keizers
    Het Keizerrijden is een idee van Herman Van Duyse. Herman was politie-officier in Wilmarsdonk en Oorderen. De eerste maal dat er aan keizerrijden werd gedaan was op 7 maart 1948. Alle verenigingen uit de Antwerpse polder worden vertegenwoordigt in de Polderbond. Dit zijn de verenigingen en het aantal ruiters waarmee ze mogen deelnemen, samen met de uittredende keizer: Nieuwe Gans Berendrecht (3 ruiters), Oude Gans Berendrecht (3 ruiters), Koninklijke Ganzenrijdersmaatschappij Hoevenen (4 ruiters), Koninklijke Ganzenrijdersmaatschappij Stabroek (4 ruiters), Ware Gans Lillo (4 ruiters), Jonge Ruiters Zandvliet (3 ruiters) en Veteranen Zandvliet (3 ruiters).

    1948 Jos Deckers Oude Gans 1981 Corry Van den Bussche Veteranen
    1949 Alfons Gabriëls Zandvliet 1982 Ludo De Schutter Nieuwe Gans
    1950 Jos Deckers Oude Gans 1983 Peter Crijnen Hoevenen
    1951 Frans Van de Ven Nieuwe Gans 1984 Louis Wens Veteranen
    1952 Alfons Gabriëls Zandvliet 1985 Bernard Gabriëls Jonge Ruiters
    1953 Constant Van Meir Oude Gans 1986 Johan Cuypers Stabroek
    1954 Alfons Gabriëls Zandvliet 1987 Jos De Schutter Nieuwe Gans
    1955 Alfons Gabriëls Zandvliet 1988 Bert Van Buynderd Stabroek
    1956 Jos Wynants Stabroek 1989 Stanny de Backer Veteranen
    1957 Petrus Iepermans Wilmarsdonk 1990 Stanny de Backer Veteranen
    1958 Petrus Verhulst Oude Gans 1991 Peter Van Linden Jonge Ruiters
    1959 Louis Hendrickx Lillo 1992 Frank Lenaerts Ware Gans
    1960 Pierre Vekens Wilmarsdonk 1993 Stanny de Backer Veteranen
    1961 Edmond Cools Stabroek 1994 Marcel Paardekam Veteranen
    1962 Frans Heylaerts Veteranen 1995 Freddy Brands Ware Gans
    1963 Petrus Wils   Oude Gans 1996 Frank Lenaerts Ware Gans
    1964 Alfons Gabriëls Veteranen 1997 Kris Matthijsen Hoevenen
    1965 Gustaaf Dons Nieuwe Gans 1998 Eric Daems Jonge Ruiters
    1966 Frans Couchier Stabroek 1999 Henri Hendrickx Veteranen
    1967 Alfons Van den Bogaert Jonge Ruiters 2000 Dirk Dons Nieuwe Gans
    1968 Alfons Gabriëls Veteranen 2001 Stanny de Backer Veteranen
    1969 Petrus Wils   Oude Gans 2002 Luc Gabriëls Jonge Ruiters
    1970 Jef Hendrikx Oude Gans 2003 Bert Verbist   Hoevenen
    1971 Petrus Wils   Oude Gans 2004 Peter De Bie Stabroek
    1972 Alfons Gabriëls Veteranen 2005 Bert Verbist   Hoevenen
    1973 Frans Leyten Nieuwe Gans 2006 Werner Van Linden Veteranen
    1974 Jean Van den Bogaert Veteranen 2007 Sven Van Bouwel Hoevenen
    1975 Stanny Gabriëls Jonge Ruiters 2008 Chris Bastiaenssens Ware Gans
    1976 Louis De Lie Nieuwe Gans 2009 Freddy Brands Ware Gans
    1977 Staf Meyer   Ware Gans 2010 Maarten Gabriëls Jonge Ruiters
    1978 Dirk Kerschot Oude Gans 2011 Pascal Van Meir Ware Gans
    1979 Frans Certsiaens Hoevenen 2012 Maarten Gabriëls Jonge Ruiters
    1980 Alex Cleiren   Oude Gans

    26-03-2012 om 00:00 geschreven door Ganzenrijden on-line  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maarten Gabriëls 65e keizer
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Men kon vanmiddag in Lillo echt over de koppen lopen. Al zeer vroeg waren er al grote groepen leden van de verschillende maatschappijen aanwezig op de parking aan de Scheldelaan. Onder een heerlijke zon volgde een grote menigte de keizerlijke stoet. Omstreeks 15 uur gaf uittredend keizer Pascal Van Meir zijn keizerskroon en mantel af aan Frans De Schutter, voorzitter van de Polderbond. Van de kant van de Ware Gans uit Lillo was er één wijziging. Dennis Aendekerk werd hier vervangen door Michael De Feu wegens een blessure van Dennis. Het leek rond kwart voor vijf dat het snel zou gaan, maar het net begaf niet snel. Het was rond kwart voor zes dat Stef Nijs (Hoevenen) met het net aan de haal ging. En dan was het nog niet snel afgelopen. Het bleek een taaie gans te zijn. Alle deelnemers mochten verschillende malen onder de blote nek passeren. Het was rond half zeven dat Maarten Gabriëls, reeds keizer in 2010 in hetzelfde Lillo, de kop trok. Maarten (26) wordt zo de 65e keizer van de Polderbond. Buiten zijn keizerstitel in 2010 werd Maarten ook al twee keer koning van de Jonge Ruiters. Aan de kop hing een premie van 3150 Euro. Het 66e keizerschap gaat door in Zandvliet op 17 maart 2013.



    26-03-2012 om 00:00 geschreven door Ganzenrijden on-line  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.All time lijst keizerrijden
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De tweede keizerskroon van Maarten Gabriëls betekend de 26e keizerstitel voor Vermaak na Arbeid uit Zandvliet. In de all time lijst komt Maarten op een gedeelde 4e plaats met Jos Deckers, Frank Lenaerts, Bert Verbist en Freddy Brands. Recordhouder is Alfons Gabriëls, de grootvader van de nieuwe keizer, met 7 kronen. Hieronder de all time lijst van ruiters en maatschappijen.

    1 Alfons Gabriëls Zandvliet + Veteranen 7
    2 Stanny De Backer Veteranen Zandvliet 4
    3 Petrus Wils Oude Gans Berendrecht 3
    4 Jos Deckers
    Frank Lenaerts
    Oude Gans Berendrecht
    Ware Gans Lillo
    2
    2
      Bert Verbist Hoevenen   2
      Freddy Brands Ware Gans Lillo 2
      Maarten Gabriëls Jonge Ruiters Zandvliet 2

    1 Veteranen Zandvliet     14
    2 Oude Gans Berendrecht   10
    3 Jonge Ruiters Zandvliet 8
    4 Nieuwe Gans Berendrecht   7
      Ware Gans Lillo     7
    6 Ganzenrijdersmaatschappij Stabroek 6
      Ganzenrijdersmaatschappij Hoevenen 6
    8 Ganzerijders Zandvliet (1948-1956) 4
    9 Wilmardonkse Maatschappij   2
    10 Lillo Kruisweg     1

    26-03-2012 om 00:00 geschreven door Ganzenrijden on-line  


    23-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.65e keizerschap te Lillo-Fort
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op zondag 25 maart gaat te Lillo Fort het 65e keizerschap door. Vanaf 15 uur start op het Kazerneplein de strijd voor de 65e keizerskroon in de geschiedenis van de Polderbond. De Ware Gans Lillo mag dit keizerschap organiseren omdat Pascal Van Meir op 10 april 2011 de kop trok op de Zandvlietse Botermarkt. Dit wordt vooraf gegaan door een keizerlijke stoet die vertrekt om 14u15. Dit is de volgorde van de deelnemende koningen :

    Naam ruiter Maatschappij Koning Keizer
    1 Van Meir Pascal Ware Gans Lillo 2001/'09 2011
    2 Schouwaerts Igor Nieuwe Gans Berendrecht 2002/'12  
    3 Verhaert Heindrik Stabroek 2012  
    4 Gabriëls Stanny Veteranen Zandvliet 1974/'87/2012 1975
    5 Aendekerk Joris Oude Gans Berendrecht 2012  
    6 De Doncker Jimmy Hoevenen 2012  
    7 De Cock Len Ware Gans Lillo 2012  
    8 Wils Alex Jonge Ruiters Zandvliet 1983/'93/2012  
    9 Van De Wouwer Jan Nieuwe Gans Berendrecht 2007/'11  
    10 Simons Bart Stabroek 2011  
    11 Struyf Ludo Veteranen Zandvliet 1982/2011  
    12 Aendekerk Pieter Oude Gans Berendrecht 2011  
    13 Matthijsen Bert Hoevenen 2011  
    14 Brands Freddy Ware Gans Lillo 1975/'95/'05/'11 1995/'09
    15 Gabriëls Maarten Jonge Ruiters Zandvliet 2008/'11 2010
    16 Stokmans Tom Nieuwe Gans Berendrecht 2012  
    17 Bastiaensens Arne Stabroek 2010  
    18 Brusten Constant Veteranen Zandvliet 1977/'78/2007/'10  
    19 Cloots Louis Oude Gans Berendrecht 1978/'95/2000/'10  
    20 Van Bouwel Sven Hoevenen 1999/'07/'10 2007
    21 Aendekerk Dennis Ware Gans Lillo 2010  
    22 Schröder Michaeël Jonge Ruiters Zandvliet 2010  
    23 Assiner Koen Stabroek 2006/'09  
    24 Nys Stef Hoevenen 2009  
    25 Bastiaenssens Chris Ware Gans Lillo 2008 2008

    23-03-2012 om 17:27 geschreven door Ganzenrijden on-line  


    18-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Laatste koningen gekroond
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De nieuwe koning in Hoevenen heet Jimmy De Doncker (32). Het was even voor half zeven op een overvol Frans Oomsplein dat Jimmy, die in de Bosstraat in Berendrecht woont, zich voor het eerst tot koning wist te kronen. De premie die door nieuwe speaker Rudi Jansegers bijeen werd geroepen bedroeg 5492 Euro. Voor foto's kunt U hier terecht. In Lillo waren ze ondertussen al uur hun nieuwe koning aan het vieren. Hier was het de 26-jarige Len De Cock uit Wuustwezel die voor de eerste maal koning werd. Len reed voor de tweede maal mee en mocht een premie van 3253 Euro in ontvangst nemen. Hij mag net zoals Jimmy volgende week mee naar het keizerschap in Lillo.

    18-03-2012 om 21:26 geschreven door Ganzenrijden on-line  




    T -->

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs