Als amateurkok maak ik graag eens een "speciaal" gerecht. Met speciaal bedoel ik de niet alledaagse kost zoals worst met rode kool, maar eerder iets in de stijl van stoofvlees of een pasta-gerecht maar net dat tikkeltje anders.
Hoe ik aan zo'n gerecht moest beginnen, wist ik niet, dus ging ik maar op zoek op het internet. Je vindt er heel wat informatie en recepten. Aan de hand hiervan ben ik mijn eigen gerechten beginnen samenstellen. En één van de eerste successen thuis was stoofvlees: een mix van twee recepten heeft mij tot een geliefd stoovlees creator gemaakt.
Als je zelf een recept hebt, laat het me gerust weten. Als het een succes is, verschijnt deze ongetwijfeld op mijn blog, al dan niet aangepast.