Inhoud blog
  • Melbourne to Adelaide
  • Melbourne
  • bye bye Philip Island
  • Friday the 13th
  • Bijna gedaan met werken!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    The Australian Adventure

    26-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.East Coast - Surfers Paradise

    21 november, bus van Brisbane naar Surfers Paradise, een goed uurtje en half.

    Tegen mijn verwachting in is Surfers een redelijke stad en geen verlaten dorpje in the middle of nowhere. WOEHOEW! J Het enige nadeel. Het zijn schoolies. Allez afgestudeerden van het middelbaar van Queensland komen twee weken lang feesten in Surfers Paradise.  De eerste dag, een vrijdag, was alles nog redelijk stil en kalm, geen schoolies te bespeuren.  Ik heb mijn avond doorgebracht op de promenade bij de nachtmarktjes. Rondlopen, de kraampjes bekijken, dingetjes kopen hoewel ik bijna geen geld meer heb. :p Wat henna laten zetten, armbandje ..etc… Daarna gezellig in the main street van Surfers op een bankje gezeten en genoten van de verschillende straatartiesten. Het was een super gezellig avond toen!

    De tweede dag was de fun eraf. De schoolies waren gearriveerd en ze waren met véél! Allemaal 17-18 jarigen die hun voor de eerste keer legaal mogen gaan bezuipen. Great.. Overdag heb ik een wandeling gemaakt naar een parkje 3km verder met een van mijn roomies. Een ijsje gegeten en naar Ripley’s believe it or not museum geweest. S’avonds was het weer wat minder. Geen straatartiesten, geen marktjes, alleen maar dronken bengels, OVERAL! Er was geen ontkomen aan! Maar ik heb me toch geamuseerd. Me op een bankje gezet en de int oog gehouden.  Wat een fun. :p Ze zien gearresteerd worden, boetes krijgen, overgeven,… :D

    De laatste dag had ik weer maar enkele uurtjes tot de bus zou arriveren voor Byron Bay. Ik heb me dan maar even op een bankje gesetteld op de promenade en in mijn boek gelezen. (Nog steeds Gone Girl) S’ middags een overheerlijke pannenkoek met witte chocolade, aardbeien, berry siroop, ijs en slagroom gegeten! HMMMM JJ

    Oh en dit was het laatste stadje dat ik heb bezocht in Queensland, het volgend ligt al terug in NSW.

    Ter info: Surfers Paradise is niet echt een paradijs voor surfers en zou zo qua uitzicht kunnen passen in onze kustlijn.

    Next stop: Byron Bay

    26-11-2014 om 04:29 geschreven door Freya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    25-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.East Coast - Brisbane

    Op 18 november ben ik van Noosa naar Brisbane vertrokken. Eindelijk terug een grote stad! ZALIG!

    Veel valt er niet echt te beleven in Brisbane, maar ik had er afgesproken met twee Duitse meisjes die ik had leren kennen op de luchthaven van Melbourne. Van de vier dagen in Brisbane heb ik er twee met hen doorgebracht.

    De eerste dag in Brisbane heb ik niet veel gedaan, mij gesetteld in de hostel en de stad wat gaan verkennen.  S’avonds lekkere pasta gekookt en daarna skypen en facebooken tot de vroege uurtjes. Om toch maar zeker te zijn dat mijn kamergenoten allemaal waren vertrokken naar hun uitgaansplek en ik degelijk kon slapen.

    De tweede heb ik samen met Johanna en Josie een deel Brisbane verkent. Wat winkeltjes gedaan, gegeten op een farmersmarket, een kunst gallerij bezocht (op verzoek van Josie) en wat gewandeld. Net toen we de brug  overgingen naar de andere kant van de rivier van Brisbane begon het te gieten. Zo snel als we konden, flipflops en regen gaan niet samen, zijn we naar een bushalte gelopen om te schuilen.  Daar hebben we ongeveer een half uur gewacht en zagen we het onweer alleen maar erger en erger worden. Doordat we al nat waren kregen we het snel koud en zijn we een museum winkel binnengestapt. Daar hebben we nog eens twee uur gewacht.  Het onweer hier in Australië is echt niet normaal! Brr ! Bon uiteindelijk zijn we dan na zoveel uren wachten terug de brug over gewandeld en zijn we een goei pint gaan pakken. Daarna zijn we elk ons eigen weg opgegaan.

    De derde dag in Brisbane heb ik ook met Johanna en Josie doorgebracht. Deze keer waren we naar Roma Street  Parkland gegaan. Een super mooi aangelegd park met tuinen, vol hagedissen en spinnen, maar de moeite om te gaan bekijken. Nadat zij terug naar hun host waren vertrokken ben ik wat gaan souvenier shoppen. De duurste dag van de hele reis! Maar bon, daarna alles netjes verzameld en verzonden naar België. Zéér kostelijk! Maar ik kan niets extra meenemen in mijn rugzak.

    De laatste dag in Brisbane heb ik al windowshoppend doorgebracht. Ik had maar enkele uurtjes voordat de bus naar Surfers Paradise zou vetrekken.

    Ter info:  Australië zou een van de droogste landen in de wereld zijn. – Ik heb nochtans al veel fameuze stormen mogen meemaken hoor!-

    Next Stop: Surfers Paradise


    25-11-2014 om 07:38 geschreven door Freya  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)


    Archief per week
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs