2. Probeerde dus geld op te sparen om alleen te wonen, wat is gelukt en mislukt. Want met mijn autisme en adhd (jup nieuwe diagnose) had ik meer hulp nodig dan ik had verwacht. Dan iedereen had verwacht.
3. Heb hierdoor mezelf gestort in een relatie dat eigenlijk absoluut niet meer bij mij paste sinds ik uit de kast kwam als lesbienne. Wat ik nu terug in de kast stop puur voor mijn eigen veiligheid.
4. Ben gaan samen wonen met deze persoon en geraak hier niet meer weg omdat ik geen plaats heb waar beide ik als mijn hond veilig zijn.
Ik weet het, het is wat veel ineens.. Maar moest het ergens kwijt, anders blijft het vastplakken in mijn lichaam en niemand leest dit toch.
2016: Eerste date ervaring met een vrouw, heartbroken wanneer het eindigde. Nog nooit zoveel liefdespijn gehad van een paar maanden daten. Opnieuw genegeerd en terug met mannen proberen.
2018: Afgestudeerd met graduaat in boekhouden in volwassenonderwijs; direct gaan werken in een boekhoudkantoor
2019: Frequenter ziek vallen en uiteindelijk vastzitten in mijn eigen lichaam dat teveel pijn doet om te bewegen. Gestopt in het boekhoudkantoor, gaan werken privé sector.
Augustus 2020: Depressie en burnout, stoppen met werken.
September 2020: Verveeld en nutteloos voelend (trauma respons), ga een opleiding volgen in bibliotheekwezen en informatiebemiddeling.
Januari 2021: Afgestudeerd met graduaat in bibliotheekwezen en informatiebemiddeling. Nog steeds nutteloos voelend, maar spiritueel meer werk aan het doen rond mijn mindset.
Februari 2021: Heb een hond geadopteerd dat deels doof is en al 4 baasjes voor mij had. Deze hond heeft agressieproblemen door een angststoornis, is deels doof, zwaar allergisch aan gras en bomen en planten... natuur dus.. Heeft verlatingsangst en kan niet meer uit het huis behalve als hij meegaat. Hij kan nergens mee naartoe want hij heeft agressieproblemen.
April 2021: Ga in bijberoep om meer geld te verdienen, lukt met een 200 euro extra per maand. Ik kom goed toe nu, genoeg voor dogsitter en te zorgen voor de hond.
Augustus 2021: Spaargeld bijna op door de hond die altijd ziek valt en dure dierenartskosten heeft, ik die veel naar therapie moet gaan en gezonder moet eten.
September 2021: Nieuwe relatie met een man die frequent mij financieel helpt als de ziekenfonds een fout heeft gemaakt en ik een gigantisch bedrag moet terugbetalen en niet toekom om mijn huur te betalen.
Januari 2022: Voel me slecht en wil absoluut geen seks meer hebben met hem. Seks is walgelijk, doet pijn, is eng. - Ik negeer het.
Maart 2022: Beslissing is gemaakt, we gaan samenwonen.
Mei 2022: We wonen samen. Voelt nog steeds als een stomme beslissing, maar ik heb geen geld om het alleen te doen.
Juni 2022: We spreken af om een open relatie te hebben, moet dus geen seks meer met hem hebben. Dacht ik. Nope, nog steeds elke week 1 keer.
Dan is het elke maand minstens 1 keer. Tot ik helemaal verstijf bij elke aanraking die hij me geeft.
Augustus 2022: Ik ga naar mijn vrienden in Engeland en bloei volledig open als persoon. Voel me leven voor het eerst in maanden!
September 2022: Ontdek tiktok, het algoritme brengt me naar verschillende filmpjes over lesbiennes, traumawerk, autisme en adhd.
Oktober 2022: Ik ervaar depressieve episodes en hevige autistische burnouts, meltdowns, nachtmerries en wil mijn leven beeïndigen. Dit kan ik niet doen, moet voor mijn hond zorgen.
November 2022: Zet voor het eerst mijn grenzen te stellen op seksueel vlak en zeg tegen partner dat ik aseksueel ben. Weet niet zeker of dit zo is, maar houdt me veilig.
December 2022: Ik geef mezelf een deadline om meer geld te verdienen, spaarboekje terug op te bouwen (eventueel een extra job vinden dat ik kan doen met mijn hond bij mij) en terug te verhuizen.
Dit was een kleine update van de blog.
Positieve noties: Ik heb 3 businesses opgebouwd, spiritueel ontwaakt en gegroeid, leren ontmaskeren, leren grenzen zetten, leren mijn waarde zien in mijn aanwezigheid op aarde ipv mijn acties.
Het kan zijn dat ik terug ga beginnen met schrijven, wie weet. Voor degene die me kennen, altijd welkom om me te negeren of me er op aan te spreken als je hulp wilt aanbieden. Maar als je iets wilt zeggen dat niet positief is, of zeggen dat ik moet stoppen met klagen. Dan heb ik liever dat je jouw vingers voor jezelf houdt en iets anders doet met je leven. Ik kan geen extra negativiteit dragen nu. Dank je