Omdat er zoveel mensen benieuwd zijn naar onze avonturen in Noorwegen hebben we besloten om een blog aan te maken.Da's uiteindelijk ook plezant voor ons! We zullen misschien niet elke dag er iets op kunnen zetten maar we zullen ons best doen.
Aangezien we zowat den halve decathlon hebben leeggekocht noemen we ons beter de familie quecha (we hadden ons mss kunnen laten sponsoren)
Vandaag, een dikke week voor ons vertrek naar Noorwegen, hebben we onze tent al eens uitgeworpen (ni lachen Eric VD!). Uiteindelijk viel het nogal mee, op een dikke 15 minuten konden we ze opstellen en ook terug afbreken. Ook hebben we al eens één reistas ingepakt om een idee te hebben van het gewicht, dat door de vlucht beperkt is tot 20 kg per persoon.