Inhoud blog
  • Dag 2
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Werkplekleren

    22-10-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 2
    Mijn avonturen van dag 2, 

    Ik kwam aan op het werkplekleren en ik kreeg al meteen mijn eerste taak, de werkfiches. Op de werkfiches staan alle materialen wat de mecanicien heeft gebruikt om een vrachtwagen te herstellen. Dit moest ik uitboeken met een programma genaamd Xpower. Tussendoor kwamen chauffeurs wegen met hun vrachtwagen, deze taak moest ik ook af en toe op mij nemen. Dit gebeurde met een  speciale pc waar men op kan zien hoeveel kg het product woog dat ze meenamen. Ik ging ook mee met de magazijnier naar het dochterbedrijf, hier kreeg ik een korte rondleiding. Het was zeer boeiend! 

    Vervolgens werden de werkfiches gecontroleerd en verbeterd. Dit deden mijn mentor en ik samen zodat ik goed wist wat ik verkeerd deed en waar ik dus de volgende keer op moest letten. Ik liep ook af en toe mee voor de stock te controleren.

    Zo dit was al weer dag 2 van het werkplekleren.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 21/10-27/10 2019
  • 14/10-20/10 2019

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs