Inhoud blog
  • Dag 5 werkplekleren
  • dag 4 werkplekleren
  • dag 3 werkplekleren
  • dag 2 werkplekleren
  • dag 1 werkplekleren
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Werkplekleren
    Werkplekleren
    27-10-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 5 werkplekleren
    Hallo
    vrijdag 25 oktober was het spijtig genoeg mijn laatste dag werkplekleren
    ik ben mijn dag begonnen om 8 uur 
    als eerst mocht ik werken aan gip taken en nog vragen stellen over documenten die ik nodig had
    na de middag ben in direct begonnen met het klasseren van aankoopfacturen en heb ik ze ook geboekt op de computer. ik vind het spijtig dat het werkplekleren voorbij is

    toen mijn dag erop zet heb ik mijn mentor heel erg bedankt en heb ik haar een cadeau gegeven.ik vond het zeker en vast een leuke week en een leuke ervaring !!!!!!



    27-10-2019 om 11:49 geschreven door Fleur meuleman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    24-10-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dag 4 werkplekleren
    hallo iedereen
    vandaag 24 oktober was het mijn voorlaatste dag werkplekleren bij timmer en dakwerken D'Hoker. Ik begon mijn dag weer om 8 uur. In de voormiddag mocht ik werken aan gip taken en in de namiddag kreeg ik als taak om tussenblaadjes te maken van het personeel. daarna moest ik in word blaadjes maken met controlekaarten, zegels + cheques en informatie. Die moest ik dan afdrukken ,plastificeren en in een map steken. Dan kreeg ik een paar documenten en die ik in de map moest stoppen. 
    na dat ik dit had gedaan zei mijn mentor dat de verzekeringen waren toegekomen. Ze had mij gevraagd om ze af te drukken en dan ook in mapjes steken in een map.

    dit was mijn 4de dag 
    tot morgen Cool

    24-10-2019 om 17:45 geschreven door Fleur meuleman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    23-10-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dag 3 werkplekleren
    ik startte vandaag mijn dag om 8 uur. mijn taak was alle nietjes uit de papieren van de veiligheidsmap halen en dan in te scannen en doorsturen naar de computer. daarna moest ik ze 5 keer afdrukken en allemaal in mapjes steken zodat ze in de auto's van het bedrijf konden gelegd worden. 

    23-10-2019 om 16:51 geschreven door Fleur meuleman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-10-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dag 2 werkplekleren
    Vandaag 22 oktober was het mijn 2de werkdag bij timmer en dakwerken D'Hoker. Mijn dag is begonnen om 8 uur en eindigde om 16u30. Mijn eerste taak was zoeken naar een container die ze nodig hebben in hun bedrijf om hun stock op te slaan. Ik moest dan een mailtje sturen naar die firma en vragen naar meer info over de prijzen en de vervoerskosten. Mijn 2de taak was facturen op datum steken in een map. Daarna mocht ik de facturen boeken op de computer. Na de middag heb ik de map van de autoverzekeringen in orde moeten brengen. Ik moest kijken welke er vervallen waren en de juiste documenten bij de juiste wagen steken. Het was heel veel werk maar het is uiteindelijk toch gelukt. Op het einde van de dag mocht ik nog nodige vragen stellen die nodig waren. De dag verliep heel vlot 

    Dit was mijn 2de dag van het werkplekleren
    Tot morgen Razz

    22-10-2019 om 17:25 geschreven door Fleur meuleman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-10-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dag 1 werkplekleren
    hallo iedereen!
    vandaag 21 oktober begon mijn eerste werkdag om 8 uur bij timmer en dakwerken D'hoker.
    Ik werd heel goed ontvangen door mijn mentor Kim.
    Als eerste heb ik een rondleiding gekregen in bedrijf. Daarna hebben we samen de mails bekeken die waren binnengekomen en ze dan ook beantwoord. Dit gebeurt elke ochtend. Na de mails heb ik een uitgebreide uitleg gekregen over hoe zij tewerk gaan en ook over hun boekhoudpakket. Daarna hebben we samen de documenten gekopieerd die nodig zouden zijn voor de GIP-opdrachten. En na de middag mocht ik op zoek gaan naar een offerte.

    dit was zowat mijn dag 
    tot morgen!Laughing

    21-10-2019 om 18:16 geschreven door Fleur meuleman  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Archief per week
  • 21/10-27/10 2019
  • 14/10-20/10 2019

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs