Ik ben Vanya, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Van.
Ik ben een vrouw en woon in Rotterdam (Nederland) en mijn beroep is Hbo Verpleegkundige.
Ik ben geboren op 10/06/1984 en ben nu dus 41 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Make-up, fashion, shopping.
-Take a look in my life by reading my blogs- Blogs over make-up, beauty, eten en vooral dingen die ik dagelijks meemaak.
10-05-2008
Kinderwagens
Misschien ben ik de enigste persoon op aarde die zich doodergerd aan al die moeders (en soms ook vaders)die met die kinderwagens overal door en over heen razen.
Of er nou een kind in zit of niet. Ik merk van dat mensen die kinderen hebben, dat zij denken dat ze voorrang hebben op alles en iedereen. Immers ze hebben een kleintje bij zich toch? Nee dus! PVD! Je wacht net als iedereen netjes op je beurt en gaat ook niet express met die kloje wagen tegen de enkels en over de mooi gelakte tenen van andere mensen heen rijden.
Ik was dus vandaag op de markt in Rotterdam en ik kreeg ontelbaar keer een kinderwagen tegen me enkel en zelfs werd er over mijn voeten gereden. Je zou het niet denken, maar zo een wagen weegt wat hoor! Het wordt blijkbaar niet alleen gebruikt om die koters erin te sjouwen maar ook als winkelwagentje. Dr zit van alles in.
Geen wonder dat die soms kinderloos zijn, het is volgestouwd met troep. Ik zal geen onderscheid maken in rassen en dergelijke want ik wil niet dat deze blog daardoor verwijderd word. Maar sommige rassen zijn daar meester in!
Afen. Er kan dus ook geen pardon of een excuus vanaf als ze over je voeten zijn gesjeesd! Stelletje ellendelingen! Ik heb bedacht om gewoon tegen die kutkinderwagens te schoppen als dat weer zou gebeuren, maar ik heb me weten inhouden. Ik zou voor de gein ook gewoon een kinderwagen willen aanschaffen en dan over hun poten heen rijden. Wat denk je daarvan!
Haha Ik zeg je eerlijk! Als ik een moeder in de trein zie sjouwen om die kinderwagen of naar binnen of naar buiten te krijgen help ik niet mee. Ik heb ze niet gestuurd om kinderen te krijgen..
Stelletje mensen met koters, please denk aan een ander en niet alleen aan dat kind van je. Als je naar de markt gaat laat dat huilerige, krijsende stukje mens thuis. De markt is nix voor kinderen! Begrijp dat! geen wonder dat ze dan lastig gaan doen!
Wees respectvol naar andere mensen en dring niet voor door met die wagens te douwen en te sjorren.
Bedankt.