van de opperatie tot de perfectie van mijn oren. ik leg u alles uit over FLAPOREN en hun correctie.
02-08-2010
stress voor de opperatie!
beste mensen,
ik word over 7 dagen geoppereerd aan mijn flaporen. ik heb redelijk veel stress, dat net niet ongezond is. ik krijg buikpijn van het gevoel dat ik zal afzien. ik krijg hoofdpijn om eraan te denken dat ik een hele dag in slaap zal liggen.
ZOEKERTJE:
persoon die al geoppereerd is aan oren voor bv.: oorlelcorrectie flapoorcorrectie
of
personen die ooit geoppereerd zijn voor hun gehoor.
en nog veel meer
ik wil graag meer weten over u ervaringen zodat ik mijn bloglezers kan informeren over de voor/nadelen van deze opperatie's
alvast bedankt
anoniempje
ps: bent u iemand die mij kan helpen klik dan op MAIL ME! en binnen de 48 uur krijgt u uitgebreid antwoord en zeker een bedankje!
vandaag is het exact geteld nog 7 volle dagen voor ik geoppereerd wordt aan mijn FLAPOREN. ik ben echt enorm blij. Vreemd genoeg ben ik niet bang voor de opperatie, terwijl ik nog nooit onder het mens gelegen heb. ik heb de chirurg gezien en hij lijkt me tamelijk vertrouwbaar en profesioneel. Hopelijk loopt er niks mis.
GA IK NOG BLOGGEN NA DEZE OPPERATIE?
ja, ik ben hopelijk niet te moe om te bloggen, maar ik wil mensen helpen door mijn ervaringen neer te typen.
veel mensen denken dat flaporen ontstaan door op je zij te slapen. dit is een echter een leugen. Flaporen is een aangeboren probleem en kan alleen worden opgelost door een correctie. u kunt dus in de houding slapen dat u zelf wil, u krijgt nergens flaporen van. u wordt er mee geboren.
Normale oren zitten tegen het hoofd aan. Bij flaporen staan de oren juist ver van het hoofd af. Een oor wordt een flapoor genoemd wanneer het verder dan twee centimeter van het hoofd afstaat. Flaporen onstaan al tijdens de zwangerschap. Wanneer de ongeboren baby zich ontwikkeld in de baarmoeder, kan het zijn dat de oren langzamer ontwikkelen. Het kraakbeenskelet waar het oor uit bestaat kan dan vervormen. Op deze manier zijn de oren later volgroeid dan de rest van het lichaam en kunnen daardoor gaan uitstekenen. Verder zijn flaporen vaak erferlijk bepaald. 2/3 van de mensen met flaporen heeft ook een familielid met flaporen. 5% van de totale bevolking heeft flaporen in ernstige of mindere mate.
ik heb deze blog gemaakt voor mensen met flaporen. ik probeer mensen met flaporen op de hoogte te houden van correctie's en wat de gevolgen daarvan kunnen zijn. ik kan garanderen dat deze blog de waarheid zal vertellen, want ikzelf ga mijn flaporen voorgoed laten vervangen door normaal staande oren. inderdaad voorgoed. een flapoor correctie geeft een definitief resultaat.
hopelijk hebt u er wat aan en kan ik u goede raad bezorgen. als u comentaar of vragen heeft mail dat dan zeker. alle hulp is welkom.