Foto
Inhoud blog
  • Het dagboek
  • Aangekomen!!!!
  • Al vier dagen gefietst
  • Het bedje in ...
  • De laatste week voor het vertrek.
    Links
  • Brandweer Nijlen
  • Praag op wikipedia
  • De vakantiefietser
  • De wereldfietser
  • FietsVakantieWiki
  • Fietstocht naar Praag
    zomer 2010
    23-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fietsen

    Dirk heeft al verschillende tochten ondernomen. Hij beschikt dan ook over de "Rolls Royce" van de trekkingfietsen, een Koga Miyata - Traveller. Ikzelf beschik over een oude Minerva mountainbike van het jaar 1994 . Ik heb lang liggen nadenken: een goede occasie kopen of m'n oude fiets laten ombouwen. Gisteren ben ik met m'n Minervake richting fietsen Moons uit Bevel getrokken. En daar bleek dat mijn fietske zeker om te bouwen was en dat het van prijs zeker ging meevallen. De fietsenmaker nam rustig zijn tijd om het een en ander te bespreken en zelf wat ideeën aan te geven. Volgende week mag ik even terug langskomen om eens te kijken wat en hoe het allemaal wordt aangepakt. Ik ben met een voldaan gevoel buitengestapt . Nu ik eraan denk. Ik zal volgende week eens een fotootje nemen van de fietskes en hier op de blog plaatsen.
    En zoals we reeds vermoedde is het onmogelijk om onze verlofperiodes op elkaar af te stemmen. We moeten rekening houden met onze partners, en ikzelf ook nog met een ex-partner. Ben heeft daarom besloten om niet mee te gaan en Dirk en mij alleen te laten fietsen . Dit is echt spijtig. De humor van Ben onderweg zal gemist worden. En hopelijk kunnen we in de toekomst wel eens samen op stap.

    23-10-2009 om 00:00 geschreven door Bart  


    09-10-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De eerste routes ...
    De eerste routes zijn ondertussen toegekomen. Ik heb een weekje plat gelegen met een geblokkeerde rug   en heb, van de tijd die daarbij vrij komt, de gelegenheid genomen om m'n oude oude baas even op te bellen. Ik wist dat hij een drietal jaar geleden deze trip al eens ondernomen had. Hij heeft me een bezoekje gebracht met de nodige info. Hoewel we ook veel over andere zaken hebben gebabbeld. Ondertussen zijn we ook al de periode aan het plannen. En dat lijkt blijkbaar moeilijker dan naar Praag fietsen met pak en zak. Dirk en ik kunnen alleen in augustus omwille van het verlof van de respectievelijke partners. Voor Ben, die beroepsbrandweerman is in Mechelen, ligt het verlof vast in juli. Er zal nog gepuzzeld moeten worden .

    09-10-2009 om 00:00 geschreven door Bart  


    10-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Info
    De grote vakantie ligt nu net achter ons, iedereen is terug aan het werk. Dirk en ik zien mekaar dagelijks en ook Ben is wekelijks van de partij bij de brandweeroefening. We zijn nu bezig met het opvragen van info bij mensen die al eens een fietstochtje naar praag hebben ondernomen. Het is gek, maar het kriebelt bij mij al serieus . Hopelijk is dat binnen 11 maanden ook nog het geval

    10-09-2009 om 00:00 geschreven door Bart  


    21-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De kop is eraf ...

    Op zijn gekende "subtiele" manier bracht Ben die zaterdag het gesprek op gang. De partners stonden er niet weigerachtig tegenover. De besprekingen kunnen nu dus echt beginnen: de juiste periode in 2010, wie rijdt er effectief mee, fietsen, materiaal, routes, allé kortom: de kop is eraf, er zal nog lang en dikwijls vergaderd worden .

    21-06-2009 om 00:00 geschreven door Bart  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het idee
    Op een dinsdagavond na de wekelijkse brandweeroefening werd het idee geopperd om eens een fietstocht te maken zoals onze collega Dirk. Ben en ikzelf bleken op hetzelfde nieveau te zitten, allé nu toch nog ! Dirk reed in de zomer van 2008 op z'n eentje naar Roemenië . Bij hem zijn we dus aan het juiste adres om de juiste inlichtingen te verkrijgen voor zo'n onderneming. Omdat het onze eerste keer is, wordt Praag onze fietsbestemming in de zomer van 2010. Na die brandweeroefening moesten we het alleen nog aan onze partners vertellen, liefst op een subtiele manier . Zaterdag 20 juni zou daarvoor de ideale dag zijn, we zaten immers samen op het jaarlijkse brandweer-zomerfeest.

    21-06-2009 om 00:00 geschreven door Bart  




    Foto

    Archief per week
  • 11/10-17/10 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 30/11-06/12 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 15/06-21/06 2009

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in ons gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs