Over mijzelf
Ik ben Kenny Desaever
Ik ben een man en woon in Gent - Diksmuide (Belgiƫ) en mijn beroep is onderwijzer.
Ik ben geboren op 20/02/1981 en ben nu dus 44 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Wielrennen, voetbal.
Afgestudeerd in 2006 en aan het werk als onderwijzer in het eerste leerjaar werk ik in Brussel. In mijn vrije tijd hou
E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

Meester Kenny fietst
Ploegleider van een wielerploeg, onderwijzer en fietsverslaafde...........zalig leven toch!?!?!?!?
16-06-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wie ben ik?
Dit is mijn eerste echte "blogbericht" Voor de mensen die mij niet echt kennen. Ik ben een viertal jaar geleden gestopt met wielrennen wegens aanhoudende knieproblemen. Dat moment besliste ik ook om mijn partime werk als administratief bediende op te zeggen om terug de boeken in te kruipen. Na drie jaar zwoegen en zweten, nu niet meer op de fiets, maar tussen de boeken, behaalde ik mijn diploma leerkracht lager onderwijs. Met wat 'chance' kon ik de eerste september aan de slag gaan in Brussel, lagere school KlavertjeVier, in het eerste leerjaar.
Ondertussen hield ik mij ook bezig in het wielermillieu. Eerst twee jaar als ploegleider bij de aspiranten van Cycling Team Wervik om daarna over te stappen naar het iets grotere werk bij de juniores. Nu doe ik dat twee jaar met volledige overgave.
En zelf fietsen.... jaja... Sedert mij diploma uitrijking vorig jaar heb ik terug meer tijd gevonden om te fietsen en in de voorbije maanden toch een 4 duizendtal kilometers op de teller staan sedert januari. Toch wil ik deze nog wat verder opdrijven om opnieuw een degelijk niveau te halen.

16-06-2007 om 19:02 geschreven door kenny  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fietsen tussen regenbuien door.
Na enkele weken minder te kunnen fietsen wegens tijdsgebrek en het minder goede weer, eindelijk nog eens eens goed kunnen doorfietsen deze week. Dinsdag 3 uur, woensdag 2 uur en vandaag zaterdag met goede benen drie uur gefietst. Jammergenoeg kwamen de knieproblemen terug de bovenhand nemen en verontrust mij dat wel.

Soms moet je het geluk ook een beetje aan je kant hebben in dergelijke weersomstandigheden. Tussen de donkere wolken doorlaverend gedurende drie uur langs de Schelde van Gent tot Kerkhove en via Kruishoutem-Deinze terug, kwam ik helemaal droog aan (de vele zweetdruppels niet meegerekend). Nog geen 5 minuten binnen en de regen viel met bakken uit de hemel. Het geluk stond aan mijn zijde!
Morgen, indien de pijn aan de knie niet erger wordt, zal ik opnieuw de fiets opkruipen om een drietal uren te rijden. Doel?? Mja, misschien staat die reus de Mont-Ventoux wel opnieuw op het programma deze vakantie! Die 1u50' die voorlopig op de tabellen staan (vertrekkende vanuit Bedoin) uit 2005, moet gewoonweg verpulverd worden. Toen was ik niet echt meer getraind, nu moet dat toch wel lukken!

16-06-2007 om 19:01 geschreven door kenny  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.eventjes geduld
Dit wordt mijn blog waarin ik mijn ervaringen zal vertellen over diverse zaken zoals mijn taak als ploegleider bij Cycling Team Wervik en mijn dagdagelijkse bezigheid namelijk het lesgeven in Brussel aan het eerste leerjaar. Lezen zou ik zeggen!

16-06-2007 om 15:51 geschreven door kenny  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


Archief per maand
  • 06-2007

    Foto

    Foto

    Foto

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Cycling Team Wervik



  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs