Ik ben femke
Ik ben een vrouw en woon in oost vlaanderen (belgië) en mijn beroep is niets.
Ik ben geboren op 16/01/1998 en ben nu dus 27 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: fietsen,paardrijden,schaatsen.
we zijn met 7 kinderen: Hannah, ik,Sasa(bijnaam)Jochem, Aukje,Warre (bijnaam),Lucy en mijn mama (Sigrid) en papa (Peter)
we gaan vandaag paardrijden want het is woensdag. ik hoop dat het leuk word we mogen nu voor +/- de 3de keer in groep rijden. vrijdag gaan we naar plopsaland met nog wat vrienden. zondag of maandag ga ik bij mijn opa & oma slapen omdat ik met mijn tante meerijd om naar spanje te gaan. en mijn oma & opa en tante wonen in limburg. vrijdag ga ik dan naar mijn tante en zaterdag vertrekken we naar spanje mijn mama & papa vertrekken vrijdag al. wij blijven in hotel slapen :) het kan dus zijn dat ik 3 weken niet op mijn blog schrijf want ik ga 2 weken naar spanje.
we hebben dag 3 's avonds nog een eng spookverhaal gehoord. de volgende dagen zijn we nog allemaal spelletjes gaan doen in groep. we zijn in de hele week maar 3 x kunnen gaan paardrijden vrijdag, zaterdag , dinsdag. dat kwam omdat de manege waar we naar toe gingen niet kon. dus moesten we naar een andere manege maar die was 10km fietsen we moesten een uur fietsen. dat was wel heel jammer maar ja. we hebben ook de laatste avond een bonte avond gedaan. met chips en frisdrank en muziek het was heel leuk.
hallo allemaal, ik ben een week op paardrijvakantie geweest en het was kei leuk.
Dag1 we moesten 2 uur rijden en dat was saai. toen we er eindelijk waren moesten we uitpakken en eten. daarna zijn we allemaal spelletjes gaan spelen zoals Chinese voetbal. iedereen lag +/- met 12 in de kamer. wij lagen met 11 in de kamer en iedereen kwam met elkaar overeen. wij waren de enige kamer die altijd bij elkaar zat, eet, fietst, speelt, ...
.Dag2 we waren al om 4 u wakker. dat kwam omdat 1 iemand naar de wc moest en iemand wakker maakte. zij maakte mij wakker omdat ik een lichtje bij had. toen wij naar de wc gingen werd er iemand anders wakker. zij maakte weer iemand anders wakker en begonnen te praten. toen wij terug kwamen werd er iemand wakker door het gekraak van de deur. zij begon tegen die anderen te roepen dat ze moesten zwijgen. daardoor werd iedereen wakker. we hebben ons allemaal omgekleed en hebben gepraat tot de moni's (begeleiders) kwamen. dat was rond half 8 en dan zijn we gaan eten. na het eten zijn we spelletjes gaan spelen we moesten allemaal opdrachten doen, we waren in 4 groepen verdeeld en we moesten allemaal opdrachtjes doen om ter eerste0 na die spelletjes zijn we nog stratego in het bos gaan spelen ik moest in het kamp blijven met 1 moni. er moest altijd iemand in het kamp blijven maar wij moesten met 2 omdat ik mijn voet had omgeslagen en niet kon lopen. en die andere had heel veel pijn in haar rug en kon ook niet lopen.
dit waren de eerste 2 dagen woensdag en donderdag.
in Frankrijk zijn we ook naar een meer geweest. er was een glijbaan en er was een kleine speeltuin. we hebben ook een ijsje gegeten. we zijn 2x naar het meer gegaan de 2de keer zijn mama en de kindjes gaan watertrappelen ik wou niet het was veeeeeeeeel te warm. we zijn ook een dag uitgenodigd om naar de WK voetbal te gaan kijken. iedereen stemde voor Nederland en Nederland is gewonnen met 3-2 tegen Uruquay. dit zijn zowat speciale dagen die wat anders waren.
bijna iedere dag is hetzelfde we staan op eten vers stokbrood of koffie koeken. om 10 u verzamelen en de dieren eten geven niet alleen de baby geitjes maar ook de schapen, konijnen en kippen. tot half 12 verzorgden we de dieren allemaal. dan in de tent even soep eten en nog even spelen. om 2 uur weer afspreken en spelletjes spelen die spelletjes gaan in een thema bv. indianen dan gingen we rond een echt kampvuur mars mellows roosteren en een boek over indianen lezen enzovoort. dit deden we tot 4 u na vier u kon je doen wat je wou zoals zwemmen op de go-carts of spelletjes. dan nog avond eten en om 10 u moest in iedere tent het licht uit om te slapen voor het slapen ging ik soms nog even douche. dit was een samenvatting over de hele vakantie. x-x Femke PS: ik heb een vriendin ze heet Fay je spreekt het uit als Fee ik mail soms met haar ze komt uit Nederland.
we stonden op rond 9u dan vers stokbrood eten en ons klaarmaken. om 10 u kwamen we met iedereen bijeen en met vrijwilligers gingen we dan spelletjes doen. de eerste dag zijn we naar de dieren gegaan er waren 13 baby geitjes en we mochten ze melk geven en verzorgen tot half 12. om 2 u spraken we opnieuw af met iedereen en speelden we spelletjes tot 4 uur. na 4 uur konden we kiezen wat we deden de meeste wij ook gingen zwemmen. ik ben ook nog is naar de dieren gegaan en op de go-carts gespeeld. het was de 1ste dag al veel leuker dan ik in gedachten had.
toen we vertrokken naar Frankrijk zijn we rond half 7 vertrokken. het was een lange reis om vier uur kwamen we pas aan in Frankrijk. we hebben file gehad in Parijs 3x zelfs. toen we aankwamen dacht ik wat kan je hier nu weer doen dit gaat saai worden. maar dat was het absoluut niet. mama en papa hebben wat uitgeladen en wij hebben op de go-carts gespeeld en gezwommen. dit was de eerste dag.
morgen gaan we op vakantie!!! we gaan voor 1 week naar Frankrijk. we slapen in een natuurtent. maar dat betekend dat ik 1 week niet meer op mijn blog kan schrijven :o( maar ik ga het daar heel leuk hebben. na de vakantie zal ik schrijven wat ik heb gedaan. morgen moeten we om 5 of 6u vertrekken en rond 4u opstaan. dus dat word vroeger gaan slapen. ik hoop dat het heel leuk gaat zijn. maar nu moet ik gaan helpen inpakken daag. groetjes x-x femke
de toetsen zijn gedaan en ik heb de punten op mijn rapport ze zijn : op taal 89.4% op wiskunde 93.2% op W.O. 78.4% op muzische vorming 95.7% op vaardigheden 77% en op frans 90.5% in het totaal 88.9% dit zijn de punten over het hele jaar van heel mijn rapport samen geteld. maar mijn punten in de examens juni zijn: wiskunde 90% taal 88.6% wero 73% en frans 78.2% ik mag dus naar het 1ste middelbaar!!!!! onze hele klas heeft een A atest ik ga latijn volgen. vandaag ben ik me ook definitief gaan inschrijven op de campus of zeg maar Sint-Maarten. ik ben heel blij met mijn rapport en omdat ik en mijn zus aukje zo'n goede punten hebben gaan we naar bobiaanland. x-x Femke
sorry dat ik niet veel meer op deze site schrijf maar ik heb nu een toetsen periode en ik ben niet meer veel op de pc. ik heb nu al 1 week toetsen te gaan nu nog dinsdag woendag en donderdag een hele dag toetsen van de OVSG. als ik de punten heb schrijf ik ze wel op . nu vandaag hebben we geen school omdat ze iets met dat stemmen in onze school moeten doen. wel leuk dan heb je een extra dagje om te studeren. maar nu ga ik want ik moet nog veel leren. PS: met mijn beugel gaat het goed.
ik ben deze week maar 1 dag naar school geweest en dat is dinsdag. maandag was het geen school, dinsdag was ik er, woensdag had ik geen school, donderdag was ik ziek, vrijdag (vandaag)ben ik ook ziek. ik heb een keel ontsteking ik heb hoofdpijn, buikpijn, keelpijn. ik moet nu antibiotica nemen want mijn keel is helemaal wit. normaal kan ik maandag weer naar school. vandaag gingen ik en Elisabeth normaal op school een project doen voor punten. maar ik en Elisabeth gaan het misschien een andere keer doen. ik ga maar weer he daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaag.
ik ben vrijdag na het school mee met de buren gegaan naar de camping in het Zilvermeer in mol. we hebben van alles gedaan naar de speeltuin gegaan, zwemmen, lezen, ... mama moest ook met de kindjes naar piet piraat de zaterdag en dan is ze eens lang gekomen want het is in de buurt. ze is mee naar de speeltuin gegaan met aukje en jochem. het was leuk. toen ze weg ging bleef ik nog ik ben tot maandag gebleven. ik heb ook 2 boeken van de bib geleend en heb ze alle 2 uit gelezen. maar toen ik maandag weer naar huis moest jammer natuurlijk heb ik alles ingepakt, we vertrokken en ik was mijn sandalen vergeten nele (onze buurvrouw)gaat als ze terug komt ze aan mij komen geven.
van vrijdag tot en met zondag is mijn vriendin céline komen slapen het was leuk. we hebben op de wii gespeeld en op de pc enzo. zaterdag was het ook feestje voor mijn en aukje's communie. ik en céline hebben spelletjes georganiseerd voor kinderen die er ook waren. iedereen die mee deed kreeg een prijs (een lolly). de barbecue was ook lekker alleen kon ik niet alles eten met mijn beugel. ik heb worstjes gegeten en wat stokbrood zonder de korst. zondag hebben we ook op de wii gespeeld enzo maar nu moet ik gaan. daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaag. zet zeker nog iets in mij gastenboek en als je vraagjes hebt kan je ze stellen via de knop 'e-mail mij'
ik wil wel wat meer over de zeeklassen vertellen maar ik heb mijn 'dagboekje' niet bij. als ik hem heb kan ik over elke dag vertellen. maar nu ga ik eerst wat over mijn beugel zeggen. ik heb een beugel laten zetten en dat deed pijn het duurde ook heel lang voor hij gezet was iemand van de manege heeft ook een beugel en ze zij het gaat meer en meer pijn doen vooral tegen de avond doet het pijn. en ze heeft gelijk ik kreeg meer pijn dat komt omdat je tanden een beetje los gaan staan. ik heb een heel zakje meegekregen waar van alles in zit om je tanden te verzorgen en daar zit in: een speciale tandenborstel voor je beugel, speciale tandpasta, mondspoeling voor elke avond, 2 kleine borsteltjes voor tussen je tanden in de plaats van te flossen, een gel voor als je tandvlees ontstoken is ofzo, een pilletje voor te kijken of je tanden goed gepoetst zijn en nog een doosje waar iets inzit voor op je beugel te plakken omdat die kan schuren. ik moet met al die spullen mijn tanden verzorgen minimum 2x per dag liefst elke keer na het eten.
ik heb vandaag een beugel laten zetten. dat is kei vervelend. ik moet mijn tanden minimum 2x per dag poetsen. liefst elke x na het eten. sebiet ga ik eten en da ga kei raar zijn. maar nu ga ik weg. PS: ik ga morgen ofzo meer over de zeeklassen vertellen. daaaaaaaaaaaaaaaaaag
ik ben deze week op zeeklassen gegaan. het was kei leuk we hebben echt van alles gedaan. we zijn op het strand gaan wandelen, in de duinen geweest , naar het zwin gegaan, naar sunparks gaan zwemmen, ... we hebben ook bonten avond gedaan dat was ook leuk ik had iets heel mooi aan en heb me gesminkt en balarinas aan gedaan. we hadden het thema sponsbob. we hebben daar veel rond gewerkt en daar een diploma van gehaald. we hadden ook elke avond een avond sluiting en daar bij kregen we soms ook kaartjes in totaal heb ik er 7.
we zijn naar een speeltuin geweest het heet Wachtebeke het was van de bijeenkomst downsyndroom oost vlaanderen. er waren nog veel andere gezinnen en het leuke was dat het goed weer was. we zijn met een treintje gaan rijden en naar de speeltuin gegaan maar ook gaan wandelen we hebben veel dieren gezien. we zijn ook naar het 4 seizoenen restaurant geweest met iedereen. we hadden ook een klein raadseltje gekregen en degene die eerst was kreeg een prijs maar de rest ook. ik was eerst iedereen kreeg een lolly en ik mocht eerst kiezen de overgebleven (3) kreeg de winnaar (ik). het was echt een hele leuke dag.
ik mocht vandaag niet naar huis maar naar het ziekenhuis ik heb 4 tanden moeten trekken. het komt omdat ik niet genoeg plaats heb in mijn mond. ik moest mijn 4 kiezen laten trekken normaal doen ze dat niet snel maar anders moesten ze nieuwe tanden trekken. ik ben in slaap gedaan en toen ik wakker werd had ik heel veel pijn ik heb dan wel een pijnstiller gekregen. ik moest om 9 uur in het ziekenhuis zijn. om 10 na 10 mocht ik naar binnen en werd ik in slaap gedaan om half 12 lag ik in een andere kamer met veel mensen en om half 1 mocht ik weer naar mama in een ziekenhuis kamer en lagen mijn tanden in een potje naast mij. om half 1 mocht ik pas drinken en ik moest nuchter naar het ziekenhuis en om half 4 mocht ik naar huis. toen ik uit het bed stapte zakte ik bijna door omdat ik in slaap was gedaan he. ik heb nog steeds pijn aan mijn tanden en heb niet goed kunnen eten ik heb 2 puddinkjes op en een tas soep.
we hebben voor moeder dag iets gemaakt we hebben er een hele woensdag aan gewerkt. ik weet zeker dat mama het mooi zal vinden. ik ga niet zeggen wat ik heb gemaakt want mijn mama leest ook vaak op deze site. we hebben het nu al gemaakt omdat we veel moeten oefenen voor volgende week zaterdag ons schoolfeest maar ook om dat we volgende week maandag op zeeklassen vertrekken dus we hebben niet veel tijd om dan nog iets te maken het nam een hele woensdag in beslag. maar het is wel heeeeeeeeeeeel mooi!