Ik ben Femke
Ik ben een vrouw en woon in Leuven (België) en mijn beroep is Student.
Ik ben geboren op 13/11/1998 en ben nu dus 26 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: verhaaltjes maken en paardrijden.
Ik heb ook 2 lieve poesjes, Mari en Kiko.
Weekend is gedaan. Snik, snik, snik,... Oke, nog niet helemaal gedaan. Nog een paar uutjes en dan is het pas gedaan, zal ik het zo zeggen. Ik heb echt geen zin in school. De jongens(mijn broers, we zeggen altijd de jongens tegen hun) hebben vrij en ik niet. Dat vind ik dus zo oneerlijk! maar oke, ik had vorige woensdag vrij en zij niet. Dat was toen heel leuk want zonder hun is het heel rustig thuis, met hun helemaal niet! Maar ik vind het nog oneerlijker dat jullie nu grote vakantie hebben en wij hier niet. Al mijn vriendinnen zijn op vakantie1 Ik verveel me dood, want ik heb niemand om te mailen. normaal mail ik elke dag minstens met 1 persoon, meestal 2 of 3. Vandaag mailde ik met niemand.
Mijn dag was dus redelijk saai(maar toch toffer dan een schooldag). Maar goed, ik deed ook toffe dingen. Ik heb bevoorbeeld een plante geplant, mijn plantje. Ik pakte een potje, deed er wat zand in. Vervolgens maakte ik met mijn vingers 2 gaatjes in het zand en deed er wat zaadjes in die ik ooit eens vond en had bewaard. Ik zal jullie vertellen als er iets uit komt! Ben zelf benieuwd wat het gaat zijn. Overdag laat ik het potje op mijn balkon en 's nachts doe ik het binnen.
Voor de rest van de dag deed ik niet veel. Ik heb gelezen, op internet geinternet en gewoon wat rond gelopen. Dit was dus zeker saai om te lezen. Sorry dan. Oja, voor wie het intereseert: ik ben ook gevallen en hewb mijn knie geschaafd.
Ik ben juist terug van het paardrijden. Dat doe ik dus elke zaterdag. Het was leuk, zoals altijd. Ik stond vroeg op voor naar de lessen te gaan, toen moest ik op straat wachten tot dat mij juf(Nancy, ze is Holands) me kwam halen. Toen we aankwamen moesten we de paarden halen en dan borstellen. Ik had de manen van mijn paard ook gekamt en toen waren die heel mooi geworden. Dat moet ik dus de volgende keren nog eens doen. Mijn paardje is helemaal wit. Ik hou niet echt van witte paardjes, maar de mijne is wel een lieve. Na het borstellen, hoeven krabben en manen kammen moest we de paarden opzadellen en dan de bak in. Mijn paard had vandaag een slechte bui en werkte niet mee. Als ik links ging ging hij rechts en als ik rechts ging ging hij links. Pfff... Gelukkig was hij niet heel de tijd zo irritant. Na de les moet iedereen zijn paard wassen en dan laten drogen. Dan mogen we nog heel de tijd tussen de paardjes spelen en zo. De dochter van Nancy, Serena, rijd ook paard. Ze doet het al 4 jaar en kan het dus super goed! Ze is een lief meisje. Meestal hangen we samen nog wat rond na de lessen. Dat deden we vandaag ook. Er is een paardenkamp voor volwassen mensen ergens in de buurt en daardoor waren er veel paardjes weg. Normaal hebben we zo'n 40 paarden en nu telde Serena en ik er maar 22. Gelukkig zijn de meeste 'lieve' paardjes er nog. Ik zocht juist een foto van een wit paardje die op de mijne leek en deze vond ik:
Hij lijkt er echt wel op. Mijn paard heeft blonden manen, is niet zo mooi wit eerder vuil wit zoals dit paard en ik heb ook al met heb aan het strand gereden. Wel nog niet in gallop, dit paardje is duidelijk aan't galloperen. Nu ga ik weer maar eens. Misschien schrijf ik vannavond nog iets. Maar ik beloof niks!
Welkom bij mijn geweldige dagboek blog! Hier ga ik proberen zoveel mogenlijk iets te schrijven voor mijn vriendinnen en famillie. Ik woon in Brazlillië en het is soms makkelijker op deze manier te laten weten wat ik allemaal doe zo overdag. Dit is eigenlijk mijn derde dagboek blog. Mijn eerste had ik toen ik heel klein was. Het Femke Hoekje heette dat. Ik vond het geweldig dat ik een eigen site had. Ik woonde toen wel nog in België. Hier is de link: http://www.bloggen.be/femke/ Maar op een dag stopte ik met met te schrijven, omdat ik ouder was en meer huiswerk kreeg en zo. Ik hield het wel nog bij als herrineringen. Ik lach me kriek bij het te lezen. ik schreef er veel spellingsfoutjes en zo. Toen ik naar Brazillië ben verhuisd begon ik een nieuwe blog. Die heb ik heellaas verwijderd, ook omdat ik daar geen tijd meer voor had. Je kan er dus niet meer naar kijken. En nu begon een vriendin van mij, Pélé, een dagboekje en toen dacht ik: 'O, dat wil ik ook wel terug doen!' Vandaar maakte ik er vandaag eentje. Ik heb ook een verhaaltjes blog. Daar zet ik verhaaltjes op die ik(meestal) met vriendinnen schreef. Heel tof! Zeker eens een kijkje op nemen.
Bij Toffe Sites zie je nog leuke sites. De eerste is Mijn verhaaltjes blog. De 2de is een site met foto's van het hele gezin. Die site zijn we begonnen toen we hier kwamen wonen. De derde is Pélé's Dagboek. Kan je ook eens bekijken, het is een hele mooie site! En de laatste is Brasil Brasil, mijn mama haar blog.
De gene die deze blog bekijken moeten wel weten wie ik ben. Ik ben dus Femke, 12 jaar. Ik heb 2 half broertjes(Pablo Mateo en Sebastian) en 2 half zussen(Sara en Mieke). Binnekort krijg ik nog een derde half broertje er bij. Mijn echte papa ken ik niet echt, ik woon met mijn stief papa Juan. We kunnen echt niet goed met elkaar om gaan, maar goed... Ik heb 2 lieve poesjes, Mari en Kiko. Zij houden veel van mij en ik veel van hun. Elke zaterdag rij ik paard. Zaterdag vind ik dus de leukste dag van de week! Ik kan het wel nog niet zo goed, want ik ben een beginneling.
Schrijf zeker eens iets in mijn Gastenboek, dat zou ik heel fijn vinden. Het staat in de linkse kollom, een beetje van onder. Of schrijf iets bij Reacties, dat zou ik ook heel fijn vinden. Reacties staat onder elk bericht rechts.
Nu ga ik maar eens... Morgen schrijf ik zeker(zo zeker ben ik er wel nog niet van) nog iets. Dus, tot morgen!