SPELERSKERN 12-13 Boeyden Frederik Carrette Jurgen Ceunen Steve Creyf Christophe Daneels Roy Decuyper Nico Deroeck Henk Degraeve Jordey Dezutter Dominique Gevaert Robbie KinsabilFranky Leys Kristof Roosie Dylan Swimberghe Miguel Swimberghe Patrick Trioen Bart Vanhauter Dylan Van de Walle Bjorn Van Hulle Angelo Van Hulle Serge Van Nieuwenhuyze Franky Verbandt Jason
Fc DE SCHULLE-Fc CHARLY'S (18de competitiewedstrijd)
Aanvang wedstrijd: 14u30 Aanwezig: 14u00 Scheidsrechter: Lamote Michel Terrein: Gulden Kamer 10 (velden achter het Rustoord)
The Charly's maken een moeilijke periode door, maar wees maar gerust dat ze nog eens willen winnen! En wij ook zeker? voor de eerste keer in 2010 dan...
Aanvang: vf 19u Manillen of Bieden Eigen Maat Toegelaten
Lokaal "DE SCHULLE" Akkerstraat 1 8310 Sint-Kruis
Met dank aan volgende sponsors:
De Schulle Café
Geert Willems Verzekeringen
Ringoir Didier Schilder
Johan Carpels Vloeren en betegeling
Rakontiki Frituur
Ann Desmet Q8-shop
De Boom In Café
't Schaak Dagblad- en papierhandel
Marc Vandekerckhove Opritten en terrassen
Marc Moens Slagerij-traiteur
Dexia Sint-Kruis
Quicke Wim Slagerij-traiteur
Bronz.A Zonnecenter
Kristof Dereeper Bakkerij
Frank Coene Bakkerij
Helewaut Bakkerij
Bericht aan onze voetballers Vergeet niet om op deze avond binnen te springen om je potjes te komen ophalen. De enige verplichting die u heeft is om (minstens) 10 kaarten aan de man te brengen.
Fc DE SCHULLE-VAN EEGHEM (uitgestelde wedstrijd van 12/12/09)
Aanvang wedstrijd: 14u30 Aanwezig: 14u00 Terrein: Gulden Kamer 3 (velden aan de tennisterreinen)
Een eerste ontmoeting dit seizoen met de Ruddervoordenaren, en moet het gezegd worden dat dit een belangrijke wedstrijd is om te winnen, willen we de ambitie hoog houden om top 3 te halen?
De wintervloek is uitgesproken, ondanks het mooie zonnetje vandaag worden de competitiewedstrijden toch afgelast... Bekerwedstrijden gaan echter door, maar dit geldt dus niet voor ons..
- volgende week (20/02/10) ook geen wedstrijd (wel 5-0 winst tegen Figaro) - het is alweer wachten tot 27/02, thuis tegen The Charly's
BASIS Kurt D -------- Steven V Kristof L Gino K Miguel S -------- Frederik B Nico C Xavier S Patrick S -------- Joeri D Nico D
INVALLERS Serge VH Dylan VH Christoph D
Ook vandaag kon er op een mooie grasmat gevoetbald worden en daar begonnen we dan ook goed mee. Het eerste kwartiertje behaalden we ons niveau en ging het balletje mooi rond, en het leverde rond de 20ste minuut een verdiende voorsprong op. Een mooi balletje over de verdediging van Xavier, die door Nico D verlengd werd tegen de paal, Miguel was echter goed gevolgd om de bal over de lijn te duwen. Na het doelpunt werd er slordigger gevoetbald, kwamen de passes niet meer aan en werd er plots niet meer goed gesproken met elkaar. Toch behielden we de licht verdiende voorsprong tot aan de rust.
Na rusten bleven we de fouten passes en beslissingen opstapelen, en dat resulteerde in de gelijkmaker van de thuisploeg. Hoewel iedereen op en naast het veld geen doelpunt heeft gezien, besliste de scheidsrechter toch dat de bal over de lijn is gegaan, terwijl de balafdruk toch zeker 30 centimeter voor de lijn te zien was. In de eerste helft floot de man in lichtblauw goed, maar na de rust kwam de ene vreemde beslissing na de ander, en niet alleen in ons nadeel, ook 't Peerdeke kreeg soms een vreemde beslissing tegen. Wij waren de pedalen kwijt en al snel wist de thuisspits hoger te klimmen dan Miguel op een voorzet en kopte de 2-1 tegen de netten. Even later kreeg Kristof de bal ongelukkig tegen de voeten waardoor diezelfde spits alleen op Kurt kon afgaan, en het geschenk verzilverde in een 3-1. Met nog een kwartier op de klok, werd onze druk opnieuw groter. Maar het onnauwkeurig voetbal bleef waardoor grote kansen uitbleven. Christoph D wist nog fraai de aansluitingstreffer binnen te trappen, en in de slotseconde haalde de thuisgoalie de gelijkmaker nog van onder de lat. Een 0 op 6 in het nieuwe jaar, en plots voelen we de adem van de middenmoot in onze nek.
Doelpunten (assist): 1. Miguel S (Nico D) 2. Christoph D (Dylan VH)
Man of The Match Door de omstandigheid ben ik dit uit het oog verloren na de match. Hoe lossen we dit het makkelijkste op?
Fc DE SCHULLE-VAN EEGHEM (uitgestelde wedstrijd van 12/12/09)
Aanvang wedstrijd: 14u30 Aanwezig: 14u00 Terrein: Gulden Kamer 3 (velden aan de tennisterreinen)
Een eerste ontmoeting dit seizoen met de Ruddervoordenaren, en moet het gezegd worden dat dit een belangrijke wedstrijd is om te winnen, willen we de ambitie hoog houden om top 3 te halen?
Krijgt deze wedstrijd een wintervloek over zich? volg de weer- en afgelastingsberichten...!
BREUGHELVRIENDEN-Fc DE SCHULLE 3-1 (ruststand: 1-1)
BASIS Kurt D -------- Steven V Kristof L Nico C Miguel S -------- Frederik B Nico D Xavier S Patrick S -------- Joeri D Brecht S
INVALLERS Michael D Dylan VH Christoph D
Eindelijk mochten we na alle winterperikelen, nog eens de voetbalschoenen aantrekken (bis). Na een eerdere poging vorige week was het deze keer dus wel zover. Nadat we op 21 november onze laatste match gespeeld hadden, stond er opnieuw een topper op het programma. Leider De Breughelvrienden kreeg ons op bezoek. Wanneer we konden winnen, werd het driepuntenkloofje teniet gedaan en lag de competitie nog volledig open. Met een verlies vandaag zou het wel eens kunnen dat we onze pijlen volledig op die tweede plek moeten richten.
In de nacht en ochtend voorafgaand aan deze partij viel er opnieuw sneeuw uit de lucht. Maar toch niet genoeg om de wedstrijd af te gelasten, hoewel de ene helft van het terrein onder de sneeuw lag en de andere met een laagje modder. We startten het beste aan de partij en begonnen zonder twijfelen opnieuw met het voetbal van voor de lange winterstop, we waren het dus niet echt verleerd. Wij konden de thuisploeg op hun eigen speelhelft houden en Breughel kwam maar onder onder de lichte druk uit. Verder dan een paar afstandschoten geraakten we eerst niet, maar toch bleven wij de gevaarlijkste ploeg. Tot tweemaal toe hield de thuisgoalie zijn netten schoon op inzenden van Nico en van Xavier. De Breughels voetbalden geen enkele kans bij elkaar, maar kwamen na 25 minuten toch op een 1-0-voorsprong, na een aarzeling bij onze doelman. Onze kopjes gingen eventjes naar beneden omdat dit totaal tegen de gang van het spel in was. Maar al vlug wisten we de draad weer op te rapen, en na een lange bal van Xavier en een mooie passeerbeweging van Patrick, kon Joeri de 1-1 met de ogen dicht binnentrappen. Zo konden we ook gaan rusten.
Na de rust werd ons voetbal iets slordiger maar toch kwam Breughel er enkel maar uit op de counter, en met hun verse krachten op snelheid. Hun in de rust ingevallen spits had aan 4 kansen genoeg om 2 keer te scoren en de eindcijfers vast te leggen. Maar het kon anders gelopen zijn, moest de strafschop op Xavier wel gefloten geweest zijn, en moesten die 2 knappe reddingen van de thuiskeeper iets minder goed geweest zijn. Maar ja, met 'moest' en 'als' geraken we er achteraf ook niet. Ook Kurt schudde in die tweede helft nog mooie reddingen uit zijn mouw waardoor de eindstand dus 3-1 bleef. Volgende week vrijdag een neutraler verslag met foto's en alles erop en eraan in het Brugs Handelsblad.
Doelpunten (assist): 1. Joeri D (Patrick S)
Man of The Match 1. Kurt D: 3 punten 2. Patrick S: 2 punten 2. Kristof L: 2 punten 2. Miguel S: 2 punten 2. Xavier S: 2 punten 6. Brecht S: 1 punt 6. Nico D: 1 punt
Goed nieuws We hebben zonet duidelijkheid ontvangen van de bond i.v.m. onze geschorste spelers. Een forfait-wedstrijd telt gewoon mee als een andere en dus hebben Xavier, Frederik en Gino hun schorsingsdag gehad en zijn ze zo komende zaterdag inzetbaar tegen de Brueghelvrienden! Hopelijk wordt de winterprik niet al te groot in het Brugse en volgt er zaterdag geen nieuwe afgelasting.. Hou de berichten in de gaten..
2 grote redenen om extra gemotiveerd aan de aftrap te verschijnen: - de 1-8 thuisblamage wegwissen - de (gedeelde) eerste plaats in het klassement als inzet
mjah, hopelijk moeten we voetballen, he, zaterdag...
Fc DE SCHULLE-DUDZELE 5-0 (forfait) (ruststand: .-.)
BASIS Kurt D -------- Steven V Kristof L Serge VH Miguel S -------- Joeri D Nico D Christoph D Patrick S -------- Dylan VH Brecht S
INVALLERS Michael D
Eindelijk mochten we na alle winterperikelen, nog eens de voetbalschoenen aantrekken.. Met de geschorsten en de gekwetsten van ons spelerstotaal afgetrokken kwamen we net aan 11 spelers. Maar de zin om te voetballen was volledig aanwezig, tot...
...we om 13u50 telefoontje kregen van de bond dat Dudzele maar 7 spelers op het scheidsrechtersblad kreeg en niet ging afzakken naar sint-Kruis. Domper op de voetbalvreugde, opnieuw werd het een voetballoze zaterdag, de negende op rij. Het enige verschil met de 8 andere is dat we vandaag wel drie punten mogen bijschrijven in het klassement, laat dat een troost wezen.
Zo werd het een kort namiddagje biljarten of bakken in de Schulle voor de één, een looptrainingtje voor de ander. Naar de voetballende zoon gaan kijken voor de één, opnieuw een rustig middagje thuis voor de ander.
Rest ons nu nog 1 vraagteken: vervallen de schorsingen na vandaag of niet. Hopelijk wel en kunnen Xavier, Gino en Frederik volgende week in de topper aantreden.
Fc DE SCHULLE - DUDZELE (elfde competitiewedstrijd)
Aanvang wedstrijd: 14u30 Aanwezig om: 14u00 Terrein: Gulden Kamer 11 (kant van het rustoord)
Elvendertigste poging om nog eens te voetballen, zal het nu nog eens kunnen doorgaan? Het zal wel moeten, anders kunnen we in spelersproblemen komen voor tegen de leider in de stand. (de geschorsten (Xavier, Gino en Frederik) worden telkens een wedstrijd opgeschoven, en in plaats van alle drie in een aparte wedstrijd geschorst te zijn, zijn ze nu door de afgelastingen alledrie in dezelfde partij geschorst)
Op een mooie maar koude winteravond hielden wij gisteren onze jaarlijkse nieuwjaarsreceptie. Het concept was dit jaar lichtjes gewijzigd bij voorgaande edities. Normaalgezien drinken we er gewoon eentje (of 2, of3, of...) op, maar voor 2010 hadden we ook wat te eten voorzien. Bloedworst, witte pens, droge worst, kaas, ribbetjes,... de 32 ingeschrevenen, waarvan 9 spelers, hebben het hen laten smaken. Jah, alles, behalve de sla, was zo goed als op.
In het woordje dat Serge uitsprak ging het in eerste instantie naar de ambitie van het huidig seizoen. Die ambitie moet, gezien de stand en de mogelijkheden van de ploeg, zeker 'het behalen van een Top 3-plaats' zijn. Verder werden alle spelers bedankt voor de talrijke opkomsten op speeldagen. Ook de spelersvrouwen, de supporters en de 4 wasdames werden een bedankje toegeworpen.
Het was een gezellige avond en laten we nu maar opnieuw voetballen!
Nog even dit: Benny deelde ook mee dat hij op 16 december een sledentocht rond Brugge zal organiseren, meer info volgt
Zaterdagavond 27/02/10 Kaarting nog geen idee waarvoor, maar ideetjes zijn welkom.
Informatie voor wie een sponsor wil aanbrengen voor op de affiche: * Kwijtschriftje vragen bij een bestuurslid. * Een plaatsje op de affiche verkopen voor 15, 25 of 50 * Kwijtschrift ingevuld afgeven aan de sponsor in ruil voor de centjes * Samen met de centjes, geef je ook een gegevenskaartje van de sponsor af aan een bestuurslid. * Dit alles binnenbrengen ten laatste op de nieuwjaarsreceptie!!
En dan ook nog vlug even deze herinnering: waarschijnlijk zal er gekaart worden voor haringfilets (nog heel onder voorbehoud). Wie sponsors heeft, breng al het nodige dan mee ten laatste op de nieuwjaarsreceptie, opdat we de affiche kunnen maken!!
Vrijdagavond 15/01/10 Nieuwjaarsreceptie! Na het wegvallen van de Mosselsouper werd er voor een klein Nieuwjaarssoupeetje gekozen. We hebben beslist om een de gelukwensen over te maken tijdens een heuse Breughelavond Inschrijven in De Schulle (er hangt een affiche)
Leden komen gratis Aan spelersvrouwen en supporters vragen we een kleine bijdrage van 10
Inschrijven vóór 11/01/10
Voor wie zich nog niet ingeschreven heeft, 't is de moment he. Door de vele afgelastingen en het weinige voetbal is de 'reclame' voor deze avond niet echt kunnen gevoerd worden. Waar ze gaat wel degelijk nog altijd door, he!!!