Ik ben Noens Joeri, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Joe.
Ik ben een man en woon in Burcht (België) en mijn beroep is Magazijnier.
Ik ben geboren op 17/05/1976 en ben nu dus 48 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Voetbal, film, PC,....
Na de schitterde prestatie van vorige week was winnen tegen Col RMS A een MUST!!! Onze coach kwam weer met een verrassende opstelling opdraven, door niet onze respectievelijke keepers Steve, David of Christophe in de goal te zetten, maar de Filip. Steve stond achter de spitsen en Wodan mocht op de rechterflank starten... In het begin van de match kreeg Col. RMS A een corner, waarop Filip de bal niet kon klemmen en de rebound tegen de handen van Serge (denk ik, kan ook iemand anders zijn?) werd aangeschoten... Penalty oordeelde de scheidsrechter, maar Filip maakte zijn foutje goed door de strafschop te stoppen!!! Hierdoor werden we wakkergeschud en kon Timmy zijn negende competitiegoal in één keer binnentrappen op een mooie voorzet van Wodan. Daarna kregen we nog enkele goede kansen, maar een tweede goal bleef uit tot "Captain Joe" juist voor de rust eens mee ging met een aanval en via een voorzet-schot van Robin de 0-2 kon binnentikken... De tweede helft was van een veel lager niveau, al was de eerste helft ook maar matig..., maar toch kon Steve met een verrassend afstandsschot (de Col.RMS-keeper stond erbij en keek ernaar...) de veilige 0-3 scoren. Door de vele wissels op het middenveld bij FC Kraaienhof (waardoor de automatismen wat verdwenen), kon Col.RMS A enkele keren gevaarlijk optreden en hield Filip ons ettelijke keren overeind, maar moest zich uiteindelijk één keer gewonnen geven op een "vollen tip-schot" van een Col.RMS-speler... Op het einde van de match kregen we nog een penalty, die feilloos werd omgezet door onze "good old Luckse Brazil" en de 1-4 eindstand was een feit... Het vooropgestelde doel was bereikt (-> een overwinning), maar het zeer matige spelniveau (zeker de tweede helft) moeten we zo snel mogelijk vergeten!!! Volgende week spelen we thuis tegen de laatste in het klassement, namelijk Chiro Sint-Martinus. Hopelijk kunnen we ook deze match winnen en spelen we een aantrekkelijkere match, al ist maar voor onze supporters hé, want "Iedereen is bang van 't Kraaienhooooooffff!!!"...
Waar: Gemeente terrein I, Meerminnendam, Beveren
Wanneer: Zaterdag 25 februari 2012 om 14u30!!!
(Samenkomen rond 13u45 in Beveren)
Info tegenstander: - Momenteel op de voorlaatste plaats met 9 p. - Heenmatch gewonnen door ons met 3-1. - Laatste overwinning dateert van 12 november 2011 tegen FC Vriendenkring (2-3)
Opstelling: - Verdediging: Filip, Bjorn (30' Robin), Serge & Luc - Middenveld: Joe (C), Kenny (60' David), Wodan (65' Christophe) & Mike - Aanval: Timmy & Dave
17e Competitiematch: FC Kraaienhof - VV De Kring Kallo
FC KRAAIENHOF - VV DE KRING KALLO 5 - 1
Dé match van de waarheid als we onze titelambities willen blijven koesteren!!! In een goed volgelopen Kraaienhof-Arena kwam onze coach Wesley met een verrassende, maar zeer tackvolle opstelling op de proppen... Hij zette onze verdediger Serge in de spits en de uit blessure terugkomende Wodan en Christophe op de bank... De eerste 20 minuten hadden we het moeilijk, omdat de Kring telkens met 3 middenvelders kwam opzetten, maar nadat we een beetje hadden bijgestuurd, kon Timmy op de counter de 1-0 in twee tijden binnentikken. Nadien kon Bjorn met een onrechtstreekse vrije trap de score verdubbelen, doordat hij de bal "rechtstreeks" via een tussenkomst van de keeper van de Kring binnenknalde! Luc moest juist voor de rust nog aan de alarmbel trekken om een doorgebroken Kring-speler vlak voor de grote carré neer te leggen en hiervoor (slechts) geel kreeg... Na de rust kon Robin al gauw de geruststellende 3-0 binnenleggen op aangeven van "Super Mike"... Het werd even terug spannend, nadat Luc een lichte penalty-fout veroorzaakte op onze voormalige topschutter Maarten "Bicky" Kempeneers. Gelukkig voor ons bleef een 2e gele kaart op zak en knalde den Bicky de 3-1 binnen... Onze keeper David Van Hoey (Steve Cant moest werken) had ook nog een supersave in huis om een afgeweken bal met een knappe reflex tegen te houden met 1 hand... Lang bleef de onzekerheid niet duren, daar de inmiddels ingevallen Christophe een assist gaf aan den Timmy, die zijn 2e goal van de middag scoorde en hiermee onze huidige topschutter wordt met 8 goals (en 1 in den beker). Nadien schoot Christophe de verdiende eindscore (5-1) binnen, na een perfect in loop gegeven lange pass van den Bjorn...Na het laatste fluitsignaal barste in de kleedkamer van FC Kraaienhof een (bier)feestje los en zongen we "Iedereen is bang van 't Kraaienhof!!!" Hierdoor krijgen we terug een waterkansje op het behalen van den titel, daar we nu op 5 punten van de leider VV De Kring Kallo staan, die al 15 wedstrijden hebben afgewerkt en wij nog maar 14...We moeten dus m.a.w. alle resterende matchen winnen en hopen op een misstap van zowel VV De Kring Kallo als van KWB Kruibeke A (staan op de 2e plaats met 13 gespeelde matchen) om kampioen te worden... (-> zie klassement) Volgende week spelen we om 14u30 tegen Col. RMS A op de pleinen van Beveren. Na deze schitterende prestatie van gans de ploeg, moeten we op ons elan voortgaan en mogen we hier zeker geen punten laten liggen om onze titelambities te verwezenlijken!!!
Waar: Sportcentrum "De Wallen", Heirbaan, Burcht
Wanneer: Zaterdag 18 februari 2012 om 15u!!!
(Samenkomen rond 14u aan de kantine)
Info tegenstander: - Staan momenteel op de eerste plaats met 32 p. - Hebben de 2e topschutter v/d 3e reeks in hun rangen: Gerlo Gill met 17 goals. - Maarten "Bicky" Kempeneers (onze ex-topschutter) speelt ook bij VV De Kring Kallo en wist te zeggen dat hun topschutter Gerlo Gill niet van de partij zal zijn wegens in het buitenland voor zijn werk... - Heenmatch eindigde op 1-1. - Zijn al 9 matchen op rij ongeslagen, 8 matchen gewonnen en 1 gelijk (1-1 tegen ons!!!) - Laatste nederlaag dateert van 1 oktober 2011 tegen KWB TW Kruibeke (3-4)
Opstelling: - Verdediging: David, Bjorn, Filip & Luc - Middenveld: Joe (C), Kenny, Robin, Mike & Dave - Aanval: Serge (60' Christophe) & Timmy (70' Wodan)
Goals: 1. Timmy Isoré (ass. Robin Vercauteren) 2. Bjorn Dujardin (vrije trap) 3. Robin Vercauteren (ass. Mike Van Overloop) 4. Timmy Isoré (ass. Christophe Vaes) 5. Christophe Vaes (ass. Bjorn Dujardin)
Andere matchen:
FC Vriendenkring - KSK De Duif 5 - 4
KWB Kruibeke A -> Vrij
FC Sportif Beveren - Col.RMS A 2 - 1
KWB TW Kruibeke - Chiro Sint-Martinus 5 - 1
VK Palamos -> Vrij
SK Were-Di -> Vrij
21-02-2012 om 19:42
geschreven door Joeri Noens
DE SPONSORS:
- Café Kraaienhof bij Bea & Jan Pastoor Coplaan 159 2070 Burcht
Bedankt voor de sponsoring van onze nieuwe sportzakken!!!