2008 werd goed ingezet vorige week, dit vroeg om bevestiging tegen de Spetsers van de Amethisten.
Vanaf het fluitsignaal werd al duidelijk dat het geen gemakkelijke namiddag zou worden. De bezoekers spelen stug voetbal en schuwen ook de duels niet. De eerste 15 minuten krijgen de toeschouwers weinig doelkansen te zien. De Smis kan zich eens vrijdraaien en schiet goed naar de korte hoek maar de keeper duwt de bal in hoekschop. Na een kleine 20 minuten krijgen de bezoekers een goede kans maar de bal gaat twee maal tegen de binnenkant van de paal en wordt dan weggewerkt. Tien minuten voor rust krijgen we twee goede kansen op korte tijd. Den Bruno met een solo vanop rechts. Hij legt goed terug op de Lemmens die maar binnen te tikken heeft maar hij schampt het leer en wordt dan weggewerkt. Nog geen twee minuten later gaat den Bruno weer goed door maar deze keer vindt hij geen aanspeelpunt en wordt de bal in corner geduwt. Even later krijgt de Jo een duwtje in de grote backlijn maar de scheids ziet er geen penalty in. Ruststand 0-0.
De tweede helft begint ideaal voor den Berg. Na een paar minuten komt den bal centraal voor de goal bij den Bruno. Hij schiet van net buiten de 16-meter en de bezoekende goalie laat de bal door de benen schieten: 1-0!! De volgende 20 minuten weet ik niet wat er gebeurt is. Een kopbal van de Foor op de paal is het enige dat ik gehoord heb. De laatste vijf minuten zijn nog spannend. Saske krijgt nog rood omdat hij een doorgebroken speler onderuit haalt maar echt grote kansen krijgen de bezoekers niet meer. Eindstand: 1-0
Een mindere wedstrijd van FCKG maar op het einde tellen alleen de punten en die zijn binnen. Vrijdag tegen Den Booze zal er toch uit een ander vaatje moeten getapt worden!!
Geel: Lemmens
Rood: Saske
|