Foto
Inhoud blog
  • Seizoen 2011 - 2012
  • Tornooi U6 FCDK - Foto's 3 (30/04/2011)
  • Tornooi U6 FCDK - Foto's 2 (30/04/2011)
  • Tornooi U6 FCDK - Foto's 1 (30/04/2011)
  • Tornooi U6 FCDK - Uitslagenbord (30/04/2011)
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    Duiveltjes U6 FCDK Evergem
    FC Doornzele-Kerkbrugge
    Hier vindt u allerlei informatie over de Duiveltjes U6 van FC Doornzele-Kerkbrugge. Competitie, tornooien, enz.
    16-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KL Bassevelde - FCDK (16/04/2011)

    Hallo


    Het is zover: de laatste competitiewedstrijd van het seizoen.

    Na een schitterend feest vorige week, volgt nu nog de vooropgestelde betrachting van onze prestatie in het seizoen 2010-2011: niet verliezen. Dat maken onze kleine profs volledig waar: als afsluiter een klinkende 1-11 overwinning. Proficiat ! Niets verloren in deze compititie. Met 111 gemaakte doelpunten en slechts 20 doelpunten tegen zit er muziek in de U6 van FCDK.
    Tijdens de laatste compititiewedstrijd was het op vraag van de trainer de bedoeling om te scoren met pasjes. En ja, het lukte. Schitterend ! Al passend opbouwen en zo scoren, al snel stond het 0-5.
    Nadien kon Bassevelde toch milderen tot 1-5. In de tweede helft zetten onze boys nog eens orde op zaken, steeds met een voetballende oplossing. Al snel stond het 1-11 waarbij in de laatste minuten onze Renaat ook nog eens kon meevoetballen. Proficiat jongens ik ben fier op jullie !
    1 ding is zeker de transfer bedragen zullen na dit seizoen fors de hoogte in gaan bij FCDK.

    Dikke bravo van de trainer voor een schitterend seizoen. Dikke duim van jullie trainer. Het doet me plezier, zo'n schitterende groep !


    16-04-2011 om 00:00 geschreven door Piet  


    Categorie:Wedstrijdverslagen Competitie
    10-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FCDK - FC Lembeke (12/04/2011)
    De laatste thuiswedstrijd voor onze duivels U6, het moet en zal een volksfeest worden. Trainer Kenny heeft 84 inschrijvingen voor de spaghetti en de huldiging na de wedstrijd. De supporters zijn op post met toeters en bellen, lawaai en plezier. Onze spelertjes staan verwonderd te kijken, wat gebeurt hier allemaal ?
     
    Tot trainer kenny voor de wedstrijd we te horen krijgen dat Lembeke niet met U6 is afgezakt, maar met U7 en U8. Grote verbazing bij onze jongens: het worden de kleintjes tegen de reuzen. Maar niet gevreesd boys, al moeten we in onze billen bijten, scoren zullen we !
     
    De wedstrijd start met een spelersvoorstelling van beide ploegen. Lembeke start offensief en al rap wordt de score geopend: 0-1. Even later komen we langszij: 1-1. Lembeke drukt vooral op basis van kracht en inzet terwijl bij onze jongens hun 'willen winnen' mentaliteit naar boven komt. Al rap staat het 1-2 en zo gaan we rusten. Na de rust trapt Leonard in eigen doel na het mistasten van een bal, nadien rukt Isano op en staat het 2-3. Na een uitbraak van Lembeke komt het tot 2-4, tot groot ongenoegen van onze jongens. Niet gevreesd: het wordt 3-4 na de aansluitingstreffer van Ishan.
     
    FCDK krijgt dan schuin voor doel een vrije trap met een ingestudeerd nummertje van Quinten en Leonard. Het verlossende doelpunt wordt gescoord door Leonard.  Wat een ontlading, geroep, getromp,  applaus, alles zou ik zeggen. Met nog een 2-tal minuten te spelen drukken we FC Lembeke op hun eigen helft terug en bijna lukt het ons ook nog om te scoren, maar de keeper komt goed uit en pakt de bal van Leonard.
     
    Zo eindigd de wedstrijd FCDK U6 tegen FC Lembeke U7 op 4 - 4 !!!!!! EEN EEN DIKKE PLUIM VOOR DE RUIM 90 AANWEZIGE SUPPORTERS, de pastoor van Evergem heeft de mis moeten verschuiven naar maandag. Wat een lawaai op Doornzele, en het kampioenenfeest barst los: kampioenen ole ole ole, waar is da feestje enz. SCHITTEREND GEWOON EEN ZEER TEVREDEN TRAINER DIE DE BELOOFDE KINDERCHAMPAGNE LAAT VLOEIEN ! JULLIE HEBBEN DIT VERDIEND !
     
    Na de wedstrijd is er nog aperitief en een eetfestijn, met later de huldiging van alle spelers in de kantine. De Kampioenenbeker staat te blinken en alle Kampioentjes blinken mee.
     
    Later op de avond zetten we nog enkele mensen in de bloemetjes voor hun inzet en hulp dit seizoen. Ook de spelertjes hadden nog een verrassing voor de trainer, een mooi aandenken.
     
    Het pakte me emotioneel, echt waar heel mooi ! Dank jullie voor het mooie seizoen en op naar de U7. "Wat gaan we doen ? - Winnen !".

    Bedankt aan iedereen.
    Foto's met dank aan S.V.









    10-04-2011 om 00:00 geschreven door Piet  


    Categorie:Wedstrijdverslagen Competitie
    02-04-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KFAC Waarschoot - FCDK (02/04/2011)
    Zaterdagmorgen 2 april om 9u30 stonden in Waarschoot 2 toppers tegenover elkaar:  U6 FCDK Evergem en U6 KFAC Waarschoot, 2 ploegen die enorm veel in hun mars hebben. Beide ploegen hebben nog niet verloren in de competitie .

    FCDK startte de eerste helft heel agressief: er werden goede pasjes gegeven en dat luidde direct enkele doelpunten in. Dank zij enkele goede acties van Leonard en Isano stond het al rap 1-4. Toch was waakzaamheid geboden, de trainer voelde wat lusteloosheid bij sommige spelers.
    Zoals gevreesd werd het in de tweede helft na zeer slordig inspelen al snel 3-4 en hadden we terug een wedstrijd. Via Yari konden we daarna weer uitlopen naar 3-5.  Na enkele persoonlijke acties hadden we wat overwicht, maar na balverlies was Waarschoot daar terug: 4-5. Daarna nog een individuele actie van een speler van Waarschoot en het stond 5-5. We konden opnieuw beginnen .

    Op het einde van de wedstrijd nog eens een laatste inspanning van onze boys en daar was het verlossende doelpunt: 5-6 en opnieuw een overwinning voor onze jongens, tot groot verdriet van Waarschoot. Alweer een pluim voor onze U6.

    Als trainer besluit ik uit deze wedstrijd dat beide ploegen 1 helft de baas waren. Bij ons was de tweede helft enorm slap, spelertjes stonden te dromen en toonden niet genoeg inzet. Al bij al een leuke oefenpot zou ik zeggen.

    gr de trainer allen klaar voor zondagavond !

    02-04-2011 om 00:00 geschreven door Piet  


    Categorie:Wedstrijdverslagen Competitie
    31-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VV Wippelgem - FCDK (27/03/2011)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De U6 maakt zich op om tegen VV Wippelgem te spelen. VV Wippelgem is tweede in de rangschikking en in de heenwedstrijd hadden we het er moeilijk mee (6-4 thuisoverwinning).

    De trainer is nerveus en pept zijn spelers op. Een lange opwarming is het gevolg....

    De eerste helft is gelijkopgaand. Er vallen aan beide kanten kansen. VV Wippelgem botst op een goede FCDK verdediging en slaagt er niet in om te scoren. FCDK maakt er 2. We gaan rusten met 0-2. Na de rust (met nog steeds een nerveuze FCDK-trainer) gaat het vlotter voor ons. Het samenspel lukt ietwat beter en we komen sneller voor doel. Het lukt af en toe vrij aardig om pasjes te geven, maar toch is het de vechtlust van de jongens die het hem doet. We scoren uiteindelijk nog behoorlijk vaak en de wedstrijd eindigt op 1-9. Onze jongens kunnen op 2 wedstrijden van het einde van de competitie niet meer worden bijgehaald (10 wedstrijden gespeeld, en alle 10 gewonnen).

    Proficiat aan de trainer en zijn spelers ! Eerste keer competitie, en ongenaakbaar naar de eerste plaats !!

    Foto met dank aan nasjke.

    31-03-2011 om 22:13 geschreven door Piet  


    Categorie:Wedstrijdverslagen Competitie
    12-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FCDK - VC Boekhoute (12/03/2011)
    Allen,
     
    Zaterdagmorgen omstreeks 9 uur verzamelen we onze U6-jes met als inzet de wedstrijd tegen VC Boekhoute.
     
    De wedstrijd startte op het scherp van de snee, net begonnen en direct al een kans voor onze jongens, helaas tegengehouden door de vrouwelijke keepster die een goede indruk maakte en zeer attent was in het spel. Verder dan enkele kleine kansjes van ons kwam het niet. Spelertjes die hun positie niet houden, van ver naar doel trappen, niet opletten, geen passen geven. Kortom een zeer slechte eerste helft. Net voor afluiten is het dan toch raak: Leonard trapt de bal van dichtbij in doel, 1-0 en met deze score gaan we ook rusten .
     
    Tijdens de rust gaat het er wat luider aan toe in de kleedkamer. Iets dat wel nodig is na het geleverde spel van de eerste helft, de trainer denkt dat ze nog steeds in vakantiestemming zijn. Toch verlaat de trainer de kleedkamer met een goed gevoel: de wil om te winnen zat er direct terug in. Dit is meteen te zien op het veld, in geen tijd staat het 4-0 voor onze jongens .
     
    Nadien een kans voor vc boekhoute, goed gestopt door Renaat, maar na een hoekschop voor VC Boekhoute is het dan toch raak: 4-1
    De trainer benadrukt nog eens dat we attent moeten zijn, en kijken als we passen. Nog terwjl hij dit zegt is het alweer raak: 5-1. Nadien spelen we rustig onze wedstijd uit. Het wordt een eindzege met 7-1. Toch een bravo op basis van de werklust van sommige jongens tijdens de 2e helft .
     
    We staan weer een weekje dichter bij ons 1ste verlies, maar toch ben ik ervan overtuigd dat we veel ploegen aankunnen met deze jongens en onze positieve wil om te winnen.
     
    Een tevreden trainer die na KVV Zelzate van aanstaande zaterdag en VV Wippelgem een week later de kinderchampagne bijna mag bestellen (maar we bekijken het van week tot week).

    12-03-2011 om 00:00 geschreven door Piet  


    Categorie:Wedstrijdverslagen Competitie
    26-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FCDK - FC Assenede (26/02/2011)
    Hallo,
     
    Zaterdagmorgen omstreeks 9 uur verzamelen mijn troepen van de U6 met een bijna volledige spelerskern van 9 spelertjes op het veld. Vanaf nu is er wekelijks ook een kapitein van de ploeg met kapiteinsband. Renaat mag de spits afbijten en dat heeft zeker geholpen als je ziet hoe goed hij het gedaan heeft. Dat belooft dus voor de 9 andere spelertjes.
     
    We zijn klaar voor de belangrijke topper tegen Assenede, de ploeg die ons in augustus en september 2010 twee nederlagen kon aansmeren. In de compititie hadden ze voor hun thuiswedstrijd forfait gegeven (of het was afgelast of hoe kan je het noemen). Wel is duidelijk dat ze zeker niet te onderschatten zijn: met 5 van hun 6 wedstrijden gewonnen zit er wel muziek in .
     
    Terwijl we van onze boys moeten zeggen dat wij met 6 op 6 gewonnen wedstrijden aan de leiding staan in onze reeks. We hebben ook al 1 tornooiwinst in Melle en een 2de plaats in Evergem. Ik moet meegeven dat we niet meer verloren hebben sinds 10 oktober 2010. Ik hoef niet meer te vertellen hoe het er aan toe ging op het veld.
     
    Assenede mag de wedstrijd beginnen en direct zijn ze gedreven in de aanval met een benutte kans, na een slecht ingespeelde pas duiken ze plots op voor doel met als gevolg 0-1. Renaat is kansloos. Al meteen is het nodig wat meer te coachen en bij te sturen en ons niet aan te passen aan Assenede, maar ons eigen spel te spelen. Na een doorsteekbal van Isano kan Leonard al rap gelijk maken. Daarna worden we uit volle borst naar voren geroepen door onze fantastische supporters. Al snel staat het 3-1. Bij de bezoekende trainer is er wat ongeloof na het missen van een penalty, gepakt door onze doelman. Nadien volgen nog wat doelpunten langs beide kanten met als gevolg een ruststand van 5-3 in het voordeel van FCDK. Wedstrijd nog lang niet gespeeld dus, en doelman Renaat heeft ons enkele keren recht gehouden in de eerste helft.
     
    In de pauze legt de trainer nog eens extra de nadruk op het luisteren en kijken, alsook om gezonde agressie te tonen, zelfs al zijn de spelers van de tegenstander groter. We hoeven er niet bang voor te zijn en we moeten in groep druk zetten naar voren. Dat loont in de tweede helft . Al mijn jongens vechten er voor en al snel zitten we op rozen met 9-3. Toch wil ik nog eens terugkomen op het schitterend doelpunt dat al voetballend gemaakt werd door Quinten: Renaat gooit uit naar Isano, die doorspeelt naar Ishan, die steekt de bal in de hoek naar Leonard en die zet voor naar Quinten die kan afmaken.
    Met nog 1 minuut op de klok eindigt de wedstrijd op 11-4. Schitterend gewoon.
     
    Een dikke proficiat aan iedereen van de U6 voor jullie wekelijkse inzet op training en tijdens de wedstrijd, alsook een pluim aan mijn top dlg Herman.
     
    Aan onze trouwe supporters die voor de nodige motivatie zorgen en meer dan genoeg hoorbaar zijn:  Doe zo verder (mama -papa-oma-opa).
     
    Nog meegeven dat Wippelgem gewonnen heeft tegen Bassevelde met 17-3, waardoor de top 3 er zo uitziet:
     
    1 FCDK Evergem        7/7  =21 punten
     
    2 Assenede                  5/7  =15 punten
     
    3 VV Wippelgem          5/7  =15 punten
     
    Met nog 5 competitiewedstrijden voor de boeg ziet het er mooi uit. Persoonlijk klassement is niet belangrijk maar mooi meegenomen.
     
    Onze uitdaging is om alles te winnen in de competitie, dat zou al mooi zijn .
     
    Als trainer ben ik tevreden om te zien dat de jongens van week tot week vooruitgaan. Dat is mijn doel, de jongens iets bijleren met een speelse maar correcte opleiding.
     
    Bedankt voor jullie inspanningen boys .
     
    Ik denk dat we de scouts van KAA Gent eens getoond hebben wat voetbal is op Doornzele. Bravo.

    26-02-2011 om 00:00 geschreven door Piet  


    Categorie:Wedstrijdverslagen Competitie
    19-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Goede heenronde gespeeld
    De heenronde is achter de rug, we hebben met alle andere U6-teams kennis gemaakt. We kunnen tevreden terugblikken op onze eerste competitieronde met 62 doelpunten voor en 8 tegen.

    Vanaf volgende week beginnen we met de terugronde, we kijken er naar uit.

    19-02-2011 om 00:00 geschreven door Piet  


    Categorie:Wedstrijdverslagen Competitie
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FCDK - KVV Bassevelde (19/02/2011)

    Deze middag hebben we omstreeks 13 uur de troepen van de U6 bij elkaar geroepen om een wedstrijdje te spelen tegen kvv Bassevelde. We startten zeer hevig de eerste helft, het stond al rap na 17 min 4-0. Na nog wat rustig druk te zetten in de eerste helft zijn we gaan rusten met een 7-0 voorsprong, toch geen al te beste eerste helft.

    Na wat drinken in de rust en wat lekker opwarmen, zijn onze jongsten in de tweede helft op volle toeren gekomen. Na 12 minuten spelen in de tweede helft stond de teller op 13 -0 ,nadien nog op de laatste krachten wat doorgeduwd wat leidde tot een eindresultaat van 17-0.

    Proficiat en doe zo verder !!!!!!!!!!! Een tevreden trainer .

    19-02-2011 om 00:00 geschreven door Piet  


    Categorie:Wedstrijdverslagen Competitie
    12-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FC Lembeke - FCDK (12/02/2011)
    Moeilijke start voor ons, Lembeke was niet van plan zich te laten wegdrukken. Na enkele minuten stonden we al 1 - 0 achter. Het begin van de wedstrijd was gelijkopgaand, en het duurde tot de laatste minuten van de eerste helft voor we konden scoren. Even later kwamen we zelfs op voorsprong en we gingen de rust in met 1 - 2.
    De tweede helft verliep gunstiger voor ons. We waren wakkerder en konden nog 4 keer scoren. Eindstand 1 - 6.

    12-02-2011 om 18:17 geschreven door Piet  


    Categorie:Wedstrijdverslagen Competitie


    Categorieën
  • Fotomateriaal (1)
  • Het Team (10)
  • In den Beginne (5)
  • Tornooi FCDK - 30 april 2011 (6)
  • Tornooien (2)
  • Wedstrijdkalender en Uitslagen (1)
  • Wedstrijdverslagen Competitie (9)

  • ONGESLAGEN IN DE COMPETITIE. PROFICIAT !!!!
    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Laat hier een berichtje na voor de U6 spelertjes van FCDK Evergem.


    E-mail U6 van FCDK

    Druk op onderstaande knop om een mailtje te sturen naar een van de U6 spelertjes van FCDK.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs