In de week van 24 tot en met 28 september 2012 organiseert de Club Academy voor zijn spelers van de onder- en middenbouw, alsook voor de U15 en U16 10-minutengesprekken.
Deze gesprekken zijn erg belangrijk voor Club Academy. Doel van deze gesprekken is om de speler centraal te plaatsen binnen zijn sportieve ontwikkeling en de ouders de kans te bieden de coach beter te leren kennen. Verder wordt er gekeken om eventuele kleine problemen snel op te lossen zodat de focus van de speler en ouders volledig op het ‘sportieve’ kan worden gericht.
De ouders kunnen hun inbreng geven en de coach zal dit samen met hen bespreken. De bedoeling is niet om een sportieve evaluatie te maken maar vooral te kijken naar het welbevinden van de speler binnen de opleiding. Daarbij zijn de motivatie en resultaten voor school erg belangrijk. Er wordt ook nagegaan hoe de speler reageert tegenover leeftijdsgenoten, zowel op school als op Club Brugge. Van deze 10-minutengesprekken wordt een kort rapport opgemaakt dat meegaat in de verdere opleiding van de spelers.
Tot halfweg de tweede periode hielden Club en Lierse elkaar behoorlijk in evenwicht. Via Tibo Persyn en Floris Criel klommen de blauwzwarte U11 A tweemaal op voorsprong. Evenveel keer maakte Lierse de achterstand ongedaan. Toch sloot het team van trainer Tim Lerouge de eerste periode met een kleine kloof af. Na een solo van Seppe Meese scoorde Tibo Persyn zijn tweede doelpunt in deze wedstrijd. Na een vrije trap via de paal maakte Jannes Van Hecke er 4-2 van. De aanvang van de tweede periode nam Lierse voor hun rekening. Na een tiental minuten stonden de bordjes terug gelijk (4-4). Van dan af was het liedje van de Pallieters uitgezongen. Club dicteerde de wet en nam in de resterende speeltijd nog ruim afstand van zijn tegenstander. Seppe Meese, Tibo Persyn, met twee nieuwe doelpunten, en Rune Tack zetten voor aanvang van de derde periode de 8-4 cijfers op het bord. In die laatste periode scoorden de blauwzwarten nog zes keer. Tibo Persyn vond nog drie keer de weg naar de netten. Tussendoor maakte Rune Tack er na een assist van Wolf Ackx 10-4 van. Vier minuten voor affluiten zorgde diezelfde Wolf Ackx, na knap voorbereidend werk van Rune Tack en Gianni Sobrie, voor de dertiende blauwzwarte treffer. Even later legde Floris Criel de 14-4 eindcijfers vast. Club: Beernaert, Sobrie, Meese, Vandelannoitte, Criel, Van Hecke, Persyn, Ravych, Ackx, Tack. Doelpunten: Tibo Persyn (7), Floris Criel (2), Rune Tack (2), Seppe Meese, Jannes Van Hecke, Wolf Ackx.
Club Brugge KV U11 B - K. Lierse SK 1 - 3
Club kwam via een doelpunt van Jan-Thomas Kerkhof op voorsprong maar kon niet verhinderen dat Lierse nadien nog drie keer scoorde. Meteen de eerste nederlaag voor de blauwzwarte U11 B dit seizoen. Club: Van Rie, Ben Sidhom, De Schepper, Verbrugghe, Collette, Lopes Ribeiro, Kerkhof, Willen, Benslama, Wauters. Doelpunt: Jan-Thomas Kerkhof.
Autosnelweg Bergen-Luik. Afrit Seraing. Neem vervolgens de uitrit Jemeppe (afrit 4 bis). Volg richting Luik. Ter hoogte van het stadion van Sclessin, neem je de brug richting Marche en dit gedurende zo'n 3 kilometer. Aan de eerste lichten rechts en vervolgens naar de Country Hall. Eenmaal op de site, bevinden de terreinen zich aan uw linkerkant.
Komende van Brussel
Autosnelweg Brussel–Luik. Aan de splitsing van Loncin, neem je de baan richting Seraing. Vervolgens neem je afrit 4 bis naar Jemeppe. Volg richting Luik. Ter hoogte van het stadion van Sclessin, neem je de brug richting Marche en dit gedurende zo'n 3 kilometer. Aan de eerste lichten rechts en vervolgens naar de Country Hall. Eenmaal op de site, bevinden de terreinen zich aan uw linkerkant.
Komende van Antwerp-Hasselt
Autosnelweg E313 richting Luik. NA de afrit Liers (deze dus NIET nemen), neem je de afrit Brussel-Namen. Op de ring van Luik, neem je de tweede afrit richting Seraing. Vervolgens neem je afrit 4 bis naar Jemeppe. Volg richting Luik. Ter hoogte van het stadion van Sclessin, neem je de brug richting Marche en dit gedurende zo'n 3 kilometer. Aan de eerste lichten rechts en vervolgens naar de Country Hall. Eenmaal op de site, bevinden de terreinen zich aan uw linkerkant.
Club had de buit al na de eerste periode zo goed als binnen. Na negen minuten opende Amin Benslama na mooi voorbereidend werk van Jannes Van Hecke de score. Evenveel minuten later kon Tibo Persyn de voorsprong verdubbelen. Jannes Van Hecke maakte er op vrije trap 3-0 van. Aan de overkant stak Charleroi met een tegendoelpunt de neus aan het venster. Dit zorgde niet voor paniek bij de jongens van trainer Tim Lerouge. Andermaal op vrije trap dikte Tibo Persyn de score terug aan. Na een assist van diezelfde Tibo Persyn rondde Lukas Willen de eerste periode af met een vijfde blauwzwarte treffer (5-1). Het doelhout hield in de tweede periode aanvankelijk nieuwe doelpunten uit de weg. Het was wachten tot de slotfase tweemaal Wolf Ackx de weg naar de bezoekende netten vond (7-1). De blauwzwarten hadden hun schaapjes al op het droge en dat was er in de derde periode aan te merken. Charleroi kwam iets meer op de proppen en slaagde er met twee doelpunten nog in de nederlaag wat te verzachten.
Club: Van Rie; Ben Sidhom, Verbrugghe, Lopes Ribeiro, Benslama, Van Hecke, Persyn, Ackx, Willen. Doelpunten: Tibo Persyn (2), Wolf Ackx (2), Amin Benslama, Jannes Van Hecke, Lukas Willen.
Club Brugge KV U11 B - R. Charleroi SC 8 - 0
Club: Ravych, Mbang Elema, Sobrie, Collette, Beernaert, Vandelanoitte, Tack, Meese, Van Rumst. Doelpunten: Seppe Meese (3), Christian Ravych (2), David Mbang Elema (2), Yannis Van Rumst.