Aanwezig: Kim, Melissa, Chalina, Marijke, Francoise, Aaike, Vanessa, Maaike, Maartje, Sharon, Amal en Carla. Dré en de supporters!! (een paar toch ;) )
Versta me niet verkeerd, we zijn wel degelijk verloren met 3-0. Maar zoals den Dré het zei; onze best gespeelde match van het seizoen tot nu toe!!!!!!!!!!!!!
Dus eerst al een dikke proficiat aan alle girls die vandaag in de hevige wind stonden. :)
We hadden verwacht dat we gingen verliezen, we hadden de resultaten bekeken van hen, en dat was toch niet min. We wilden er wel allemaal voor gaan en ons uiterste best doen, zodat we onszelf niets konden verwijten!
En dit is zeker en vast gebeurd!!!! Iedereen die vandaag op het veld stond, heeft gevochten op het veld, we hebben een mooi staaltje voetbal laten zien. Natuurlijk moeten we wel zeggen, dat de andere ploeg een geduchte tegenstander was. Ze zijn inderdaad wel goed!! Maar waar wij (onze pessimistische zielen hihi) van dachten dat ze met heel veel goals gingen winnen (10 of 20 - 0 hihi), hebben wij het vandaag kunnen redden tot drie goals tegen.
In de eerste helft zijn alle drie de goals gevallen. We hadden al kunnen "vechten" tot de 17de minuut, voor er een eerste goal viel. De tweede goal was jammer, want dan kregen we een penalty wegens "henz" in de baklijn. Jammer, maar dat kan iedereen gebeuren! De derde goal was een mooie kopbal van iemand en ging er in, ondanks dat iedereen daar zijn best deed. Ondanks die drie goalen, gaven we het zeker niet op, we bleven geven.
In de tweede helft hebben ze niet meer kunnen scooren, we gingen er nog harder voor dan in de eerste helft. Er zijn zelfs super mooie acties geweest, die bijna eindigde op een goal. Tot driemaal toe, zat hij net niet in de goal, knap gedaan van Chalina, Marijke en Kim!!! Ook al stonden we zeer verdedigend vandaag, toch konden zij nog even spanning brengen bij de andere ploeg!
Ook alle andere speelsters vandaag hebben erg goed hun best gedaan, super de luxe!! Weet je, wij hebben misschien veel minder techniek (dat we misschien nog goed kunnen leren) en sommige zonder ons (zoals ik) nog minder uithoudingsvermogen. Maar onze ploeg heeft wel INZET!!!! en dat is ook heel belangrijk en dankzij die inzet vandaag hebben wij nog zo'n mooie score kunnen behouden!!! We waren dus overgelukkig en zeer tevreden ondanks ons verlies!!!!!!!!!!!!!!!
Het belangrijkste is dat we er plezier aan hebben beleefd en weer wat bijgeleerd!!!!!!!
PROFICIAT dames!!!!!!!!!!!! KNAP SUPER GEWELDIG GOED en voeg er nog maar wat aan toe. :)
Volgende wedstrijd is op zaterdag 28 november tegen Bacwalde om 20u00 op ons veld!