Aanwezig: Carla, Chalina, Maartje, Veronique, Maaike, Aaike, Vanessa, Carla, Françoise, Marijke, Natalie en Kris. Dré, Patrick en supporters
Helaas, pindakaas,
Deze keer kan ik jammer genoeg geen winnende score aan jullie meedelen, althans toch niet voor onze ploeg. We zijn nipt verloren met 0-3!!
Eigenlijk voor ons allen toch wel een beetje een teleurstelling, want de drie goals werden dan ook maar de laatste tien minuten van de match gescoord.
We hadden zo zitten vechten om het op nul - nul te houden, we hadden zo geprobeerd om zelf een goal te scooren. Maar tevergeefs!
Op het laatste van de match keerde het tij, en scoorde de tegenploeg. En het was net of het zelfvertrouwen bij hen, toegenomen
was, want vlak erna scoorden ze er nog twee.
We hebben ons best gedaan, IEDEREEN heeft kei hard gewerkt, maar mss waren we op het einde iets meer moe? Waardoor de concentratie iets minder was en de
goals gescoord konden worden?? Dit kan gebeuren, en we nemen het mee naar volgende week en geven met volle moed terug van katoen!!!
Weer veel beterschap gewenst aan onze geblesseerden, hopelijk zijn jullie snel inorde en laat het allemaal maar goed rusten!!!!
Volgende week, MET VOLLE MOED en ZIN, match op zaterdag 25 september om 12u30 op BELGICA!
en op 26 sept staat FC-Stabroek ook op de jaarmarkt van Stabroek!!! Allen welkom!!!!!
Aanwezig: CarlaS, Chalina, Maartje, Veronique, Maaike, Marijke, Françoise, Vanessa, Kris, Natalie & Carla DG (deze twee laatste dames zijn onze nieuwste aanwinsten, WELKOM!!!) Dré, onze trainer en onze supporters!!!!
Hallokes allemaal!!!!
Het nieuwe seizoen is officieel begonnen, de aftrap is weer gegeven en onze eerste match is weer gespeeld!!! Het was een super leuke match om mee te beginnen, en we mogen al direct een positief resultaat neerschrijven. We zijn gewonnen met 0-2 tegen Kontich!!!
We merken het al direct, de goede trainingen werpen al vruchten af! De eerste helft was onze beste helft. We speelden erg mooi samen, er werd goed verdedigd en er werden twee knappe goals gemaakt door Marijke en Kris, dit natuurlijk door een mooi samenspel van de achterlijn, middenveld en onze spitsen! Ook onze trouwe keepster heeft weer een mooi staaltje van knappe safes laten zien! In de eerste helft stonden we dus al 0-2 voor, we begonnen met een goed gevoel aan de rust!
De tweede helft was zeker ook goed, er zijn geen tegengoalen gevallen en er zijn nog vele pogingen ondernomen om te scooren, door velen onder ons. Jammer, maar geen enkele bal wilde er nog in, maar wij zijn al super blij met onze overwinning!! In de tweede helft ging het er alleen soms wat chaotischer aan toe, maar we speelden dan ook nog maar met 10, want we hadden een geblesseerde. En na een tijdje werd ons aantal zelfs eens afgewisseld van 10 naar 9 en omgekeerd, omdat er nog enkelen even een pijntje hadden door hun beste beentje voor te zetten. We moesten toen altijd even zien waar iedereen stond en goed verdedigen. Maar het is ons gelukt! We bleven op elkaar vertrouwen en iedereen heeft fantastisch haar best gedaan!! Als we op deze basis verder kunnen gaan en ons zo verder kunnen trainen, dan kunnen we misschien nog wel matchkes winnen. Wat al heel tof was, is dat de spirit van vorig jaar zeker niet verloren gegaan is!!!!
WIJ KOMEN VOOR HET PLEZIER en doen ONS UITERSTE BEST!!!!
Proficiat dames!!!!
Volgende wedstrijd: zaterdag 18 september om 20u00 thuis, FCstabroek - Valaarhof
Vele voetbalgroetjes en aan alle geblesseerden of dames met een pijntje, goed rusten en recuperen!! Veel beterschap! xxx Maaike
Hier zijn we weer, van weggeweest!! Woensdag 11 augustus is voor ons het nieuwe voetbalseizoen terug begonnen. Nee natuurlijk nog niet met wedstrijden, maar het was de allereerste training. En we zijn er direct ingevlogen!!
Deze wedstrijd waren de echte die-hards er weer, en hopelijk komen er nog wat dames bij!!! Deze dames kent u nog wel; Vanessa, Maartje, Kim, Chalina, Carla, Marijke & Maaike. Dan hebben we Kris nog, die eind vorig jaar meegeprobeerd heeft met de tornooien en besloten heeft bij ons te blijven. En één nieuwe dame, die probeert of dit iets voor haar is, Natalie. Hopelijk kunnen we haar binnenkort ook bij ons team echt welkom heetten!!! Onze trainer Dré is ook weer van de partij en onze medecoach Patrick ook!
Vanaf dit jaar trainen de dames en veteranen tesamen, en dit had wel direct succes. Het was een zalige eerste training!!! En de wedstrijd op het laatste met de veteranen gemengd, was super!! Als we dit zo kunnen aanhouden, wie weet waar geraken we dit jaar??!!!
Wat we zeker niet verloren zijn voor dit seizoen, is ons enthousiasme en plezier. We blijven dit jaar in de C-reeks zitten, wat ons goed zal doen, omdat we nu meerdere ploegen een beetje kennen (maar dat wil nog niets zeggen). Er zijn wel twee nieuwe ploegen in onze reeks, dus dat wordt weer heel spannend! De wedstrijddata komen er binnenkort aan, samen met de adressen en alle andere info!
En als je zin hebt om sportief bezig te zijn in een team ... Een team dat vooral voor het plezier gaat en probeert veel te leren en verder te geraken ... WEES WELKOM!!!!!!! Je kan altijd eens een keer komen trainen, ons veld is te Stabroek, achter het gemeentehuis en wij trainen elke woensdag van half 8 tot 20u45. Dus wees zeker niet bang en kom maar af!!!!!!!!!!!!!!! Voor meer informatie kan je ook steeds terecht op onze andere site; http://www.damesvoetballen.be
Ook dit jaar zal ik onze supporters, team en geïnteresseerden voorzien van wedstrijdverslagen!!
Met veel zin in het nieuwe seizoen,
zeg ik jullie tot schrijfs en we hopen (en trainen :p) voor het beste!!!!