nr.1 Zal't gaan ja? Balthazar Boma heeft een gloednieuwe BMW sportauto gekocht en komt hem fier tonen aan de kampioenen. Sinds er twee palletten met worsten gestolen zijn is Boma ongerust en voelt hij zich niet meer veilig. Carmen stelt hem voor om Xavier een dienst als nachtwaker. Deze is daar natuurlijk niet van gediend. Bieke, drie haar moeder wil overtuigen van de ontrouw van Boma, verbergt zich in de tuin van Boma om fotos te nemen van hem en zijn vriendin. Om de voorkomen dat Xavier s nachts in slaap valt hypnotiseerst Carmen hem. Dat is het begin van een reeks eigenaardige gebeurtenissen.
nr.2 Mijn gedacht! Twee geheimzinnige bezoekers komen bij DDT om over een zaak waarbij veel geld gemoeid is te onderhandelen. Ondertussen ontmoeten Boma en Pascale dezelfde twee heren bij Comme Chez Jean-Pol en er wordt weer over veel geld gesproken. Ook bij Carmen en Xavier kopen ze aan met de boodschap dat er voor hen miljoenen te verdienen vallen. Deze heren dissen alle partijen telkens hetzelfde verhaaltje op. Gelukkig hebben Doortje en Pol alles afgeluisterd. Samen met Bieke en Markske gaan ze uitzoeken wat de snode plannen van Eddy en Teddy Ryssackski zijn.
nr.3 Buziness is buziness De internationale liga van amateurvoetbalploegen heeft tijdens de bekerloting beslist dat FC De Kampioenen speelt tegen FC Hoeweit. Pascale en Bieke volgen Boma naar "the Pussicat" maar krijgen afspraak heeft. Daar horen ze dat hij de match van FC De Kampioenen verkoopt aan een Arabier voor een levering worsten. Het veld van De Kampioenen ligt door er zeer modderig bij en na het nemen van enkele bodemstalen blijkt er olie in te zitten. Boma ruikt geld en niet alleen hij!
nr.4 Vliegende dagschotels In het holst van de nacht schrikken alle bewoners van huizen Crucke wakker en denken dat er inbrekers zijn in het café. Pascale alarmeerde zowel Boma als Dimitri. Tijdens de heisa die daarop volgt ontdekt men dat er helemaal geen dieven zijn. Ondertussen gebeuren allerlei vreemde dingen. De mannelijke leden van De Kampioenen worden één voor één door een vliegende schotel naar boven gehaald, gescreend en terug naar beneden gestuurd. Wanneer Xavier aan de beurt is schijnende ruimtewezentjes die deschotel bemannen meer geluk te hebben. Xavier is duidelijk degene die zij zoeken. Waarom is Xavier de uitverkorene en wat zijn ze met hem van plan?
nr.5 't is niet waar,hé? Op een mooie dag staat Amedee, een Afrikaanse neef van Dimitri De Tremmerie, voor de deur van zijn garage. Amedee, die een uitstekende automonteur is, wordt door Dimitri in huis gehaald en schandelijk door hem uitgebuit. Pascale en Carmen, die vinden dat ze de laatste tijd te dik geworden zijn, besluiten de wonderpillen van een zekere een dokter Glenn Buterol te slikken. Amedee blijkt ook nog een schitterend voetballer te zijn en Dimitri werpt zich op als zijn manager. Om Amedee nog beter te laten voetballen koopt Dimitri in bij dokter Glenn Buterol een voorraad doping. Door een stom toeval, Markske natuurlijk, worden de dozen vermageringspillen van Pascale en de spierversterkende middelen van Dimitri verwisseld met alle gevolgen vandien.
nr.6 De dubbele dino's De Kampioenen ontmoeten op de kermis de beroemde hypnotiseur Rasta Pastelli. Boma wil de hypnotische kunsten van Pastelli gebruiken om de prestaties van zijn spelers te verbeteren. Vóór de aanvang van de volgende wedstrijd hypnotiseert Pastelli de spelers van F.C. De Kampioenen. Het gevolg blijft niet uit: de Kampioenen behalen een klinkende overwinning. DDT komt zwaar in de problemen wanneer hij door de gebroeders Dino, belastingcontroleurs, beschuldigd wordt van BTW-fraude. Intussen blijkt dat Rasta Pastelli geen zuivere bedoelingen heeft.
nr.7 Kampioen zijn is plezant Dimitri De Tremmerie zit in de gevangenis wegens belastingfraude. Zijn garage is verkocht aan Bernard Theofiel Waterslaeghers, de neef van Xavier. BTW is een eigenwijze etter, die denkt dat hij alles kan en altijd gelijk heeft. Hij is van plan om van de garage een driesterren restaurant te maken. Om zijn zaak uit te bouwen en op te knappen maakt hij schaamteloos gebruik van de Kampioenen en vooral van Xavier.
nr.8 Kampioenen op verplaatsing FC De Kampioenen heeft weer eens verloren. Balthazar Boma pikt het niet langer en besluit met gans de ploeg op hoogtestage te gaan in de Ardennen. Bovendien spelen ze daar een uitmatch tegen FC Omerta zodat ze van de van de faciliteiten van die club kunnen gebruik maken om ginds te logeren. BTW die zich een bus aangeschaft heeft om gastronomische trips door het hele land te organiseren, biedt zich aan om hen naar de plaats van bestemming te brengen.
nr.9 Tournée zénérale Markske, die tijdelijk hulppostbode is geworden, brengt een brief mee voor Doortje. Het is een brief van haar tante Eulalie, een adellijke dame. Tante Eulalie, die haar einde voelt naderen, heeft besloten haar testament te veranderen en Doortje tot enige erfgenaam te benoemen. Doortje besluit om samen met Pol haar tante op te zoeken. Voor iemand ide haar einde voelt naderen, ziet tante Eulalie er toch bijzonder levendig uit. Tante Eulalie voelt zich niet veilig meer want ze heeft al verscheidene dreigbrieven ontvangen. Tante stelt voor om al de vrienden naar het kasteel te halen. De aankomst van de kampioenen is het begin van een reeks geheimzinnige, bizarre gebeurtenissen.
nr.10 De ontsnapping can sinterklaas Dimitri De Tremmerie, die in de gevangenis verblijft, kan zich daar nuttig maken. Hij herstelt en onderhoudt de auto van de directeur. Deze auto zal gebruikt worden door Sinterklaas, die de gevangenis met een bezoekje komt verblijden. De celmaat van DDT, Archie Slecht, ziet daarin een gelegenheid om te ontsnappen. Op een onbewaakt ogenblik slaat Archie Sinterklaas en Zwarte Piet neer en hij dwingt DDT om het Sinterklaarspak aan te trekken. Hijzelf verkleedt zich in Zwarte Piet. Op die manier lukt het om in de Mercedes van de directeur te ontsnappen. Ze zijn vrij, maar voor hoelang?
nr.11 Xavier in de puree Xavier moet met zijn fiets 80 kg aardappelen vervoeren naar de keuken van de kazerne. Door een ongelukje komt hij in de vitrine terecht van de kunstgalerij "Het Ezeltje". Jan Shapo, die net voorbijkomt, is helemaal begeesterd van het resultaat. Hij denkt dat Xavier een nieuwe meester is in de wereld van de conceptuele kunst. Jan Shapo koopt direct het "kunstwerk" voor het museum, het Smiksmak. Hij legt er een pak geld voor op tafel. De vrienden, die zien hoevel Xavier verdiend heeft op 5 minuten met zijn kunst, ruiken op hun beurt geld en willen ook allemaal de kunstbuziness in.
nr.12 het SEKSschandaal Boma heeft een afspraak met Notinow Sehks, een Oekraïense voetbalmanager. Meneer Sehks en zijn secretaris zijn bijzonder onder de indruk van een lovend artikel over Markske in Publi-Time. Beide heren zijn op zoek naar een goede spits voor F.C. Tsjernobyl en doen een ongelooflijk bod op Markske. Ze zijn daarbij ook nog bereid om een paar miljoen te investeren in de Kampioenen. Na een vriendschappelijke match tegen de plaatselijke jeugd tekenen Markske en Boma het contract. Ivan Ivanovitch laat Boma ook nog een verzekeringscontract tekenen voor Markske? Bij wijze van voorschot krijgt Markske alvast een schitterende roze Cadillac. Vanaf nu gaat alles verkeerd en verzeilt Markske van de ene penibele situatie in de andere.
nr.13 De kampioenen maken een film De Kampioenen worden één na één benaderd door een jongeman, die zegt filmregisseur te zijn. Hij wil het voetbalveld van de Kampioenen gebruiken als decor in zijn film. Natuurlijk doen de Kampioenen hard hun best om te mogen meespelen in de film. Carmen solliceert als eerste en krijgt prompt de rol van minneras van Boma. In de sequentie toont Boma hoe zijn brandkast met zwart geld moet opengemaakt worden... Als de slotscènes van de film gedraaid worden in de lokale bank en de filmacteurs er met écht geld vandoor gaan, blijkt dat ze niet al te beste bedoelingen hebben
nr.14 Oma Boma Bomas moeder komt op bezoek! De kranige dame is vast besloten om zich intens te bemoeien met het privé-leven van haar zoon. Om te beginnen moet hij breken met Mariah, zijn vriendin, die volgens mama niet geschikt is. Ze ziet meer in Carmen of Pascale. Al snel stuurt ze dan ook aan op een huwelijk met Pascale. Markske, die gelooft dat de zaak beklonken is, vertelt rond dat Boma en Pascale gaan trouwen. Hieruit volgt het ene misverstand na het andere... Pascale heeft inderdaad trouwplannen, maar haar toekomstige blijkt een ziekelijke seriemoordenaar te zijn.
nr.15 De huilende hooligan Boma kan een subsidie krijgen van 1 miljoen frank, voor de bestrijding van de hooligans.Helaas zijn er bij de Kampioenen geen hooligans.Boma besluit dan maar Markske, Pol en Xavier voor hooligan te laten spelen.Het loopt al snel uit de hand wanneer Markske zijn rol heel au sérieux lijkt te nemen.Hij wordt een keihard, nietsontziende hooligan en sluit aan bij een bende.Met zijn bende terroriseert hij de Kampioenen, die natuurlijk niet begrijpen waarom Markske zich zo gedraagt
nr.16 Bij sjoeke en sjoeke BTW is failliet en moet zijn restaurant sluiten. Iedereen vraagt zich af wat er met het gebouw zal gebeuren. Tot Xavier en Carmen op het toneel verschijnen en aankondigen dat ze het restaurant hebben overgenomen. Het heet voortaan Bij Sjoeke en Sjoeke. Van dan af loopt alles verkeerd, want een restaurant runnen is niet makkelijk. De onwetende klanten krijgen legerkost geserveerd, die Xavier uit de keuken van de kazerne meebrengt. De zieke klanten worden met ambulances afgevoerd.
nr.17 Het geval pascal Boma heeft een schitterende nieuwe auto gekocht: een knalrode Ferrari. Uiteraard komt hij met zijn wagen opscheppen bij Pascale. Maar Pascale wil hem een lesje leren, omdat Boma een onveranderlijke vrouwenloper blijft. Tijdens een etentje bij Comme chez Jean-Pol kiept ze de soep over zijn hoofd uit en gaat ze er woedend vandoor met...de Ferrari. Maar op een donkere, verlaten landweg valt ze in de handen van twee geroutineerde Oost-Europese carjackers, Lernod en Hospy. Die gaan ervan uit dat Pascale de vrouw is van Boma en besluiten losgeld te vragen voor haar...
nr.18 De simpele duif Fernand, de nieuwe buurman is een verwoed duivenliefhebber. Zijn buren, de Kampioenen verstoren met hun voetbalwedstrijden echter de vluchten van Fernands duiven. Met allerlei pesterijen probeert Fernand de Kampioenen het leven zuur te maken... Dat leidt tot grote ruzie. Inmiddels geeft een rijke Japanner, die graag dure wedstrijdduiven eet, opdracht om Fernands beste wedstrijdduif te stelen. Op een dag meldt zich een jonge Japanse dame aan bij de Kampioenen... Als Fernands duurste duif verdwijnt, vermoedt iedereen dat Akiko Takamotto de dief is...
nr.19 Supermarkske Markske werkt te hard en heeft schijnbaar geen belangstelling meer voor Bieke. Op aanraden van Carmen, probeert Bieke hem jaloers te maken. Ze doet alsof ze een nieuwe vriend heeft: Stany, de gespierde en sympathieke neef van Fernand. Wanneer Markske zich dit realiseert en hij boos terugloopt naar het café van de Kampioenen, wordt hij aangereden door een auto. Hij blijft bewusteloos op de grond liggen. De chauffeur van de auto is ene Professor Dokter Silly Wanker, die met de hulp van zijn acoliet Kiliaan het bewusteloze slachtoffer opraapt en hem meeneemt.
nr.20 Supermarkske slaat terug In dit vervolg op album 19 verandert Markske op de gekste momenten in een groen monster door het verboden spierversterkende middel dat hij heeft opgedronken. Als het tijdens een voetbalmatch gebeurt, heeft het natuurlijk voordelen. De Kampioenen hebben dan plots een superspits. Op andere ogenblikken komt de transformatie meer ongelegen. Intussen wil Boma Markske als variétéartiest opvoeren in de Pussycat-nachtclub. Maar sportdokter Silly Wanker en zijn assistent die het product op de markt wilden brengen, zijn nog steeds op vrije voeten. Zij vrezen dat Markske hen kan identificeren en willen hem daarom uitschakelen
nr.21 Kampioenen aan zee Het voetbalseizoen is voorbij en Boma vindt dat de kampioenen een vakantie verdiend hebben. Hij regelt voor hen een vakantie en belooft alles te betalen. De vakantiebestemming valt tegen: een miezerige camping vlakbij een luchthaven. Boma zelf logeert in een poepchique hotel met zijn vriendinnetje Mariah, wat Pascale natuurlijk helemaal niet bevalt. De kampioenen weten niet dat het nog erger wordt. Boma is namelijk van plan hen de zeedijk op te sturen met rijdende worstenkraampjes. Als de worsten de mensen dan ook nog ziek maken, is het hek helemaal van de dam...
nr.22 Boma in coma Balthazar Boma krijgt tijdens een ruzie met Fernand een zwaar voorwerp op zijn hoofd waardoor hij in een diepe coma geraakt. De kampioenen zitten zonder voorzitter en weten niet wat te doen. Carmen neemt de touwtjes in handen en roept zichzelf uit tot voorzitter. Zij zal de kampioenen naar ongekende hoogten stuwen in het nieuwe voetbalseizoen. Haar bemoeizucht stoot heel wat scheidsrechters voor het hoofd en steeds vaker ontaarden voetbalmatchen in reusachtige vechtpartijen.
nr.23 De dader heeft het gedaan Markske waant zich een groot detective. Wanneer er allerlei vreemde diefstallen plaatsvinden, is hij telkens degene die het gestolen goed weet terug te vinden. Het lijkt wel of hij over een wonderbaarlijk speurderstalent beschikt. Fernand wordt beschuldigd van diefstal en wordt opgesloten in de gevangenis. Maar heeft Markske niet wat te veel geluk? Is er niets anders aan de hand?
nr.24 De wereldkampioen Markske wordt door de voetbalbond uitgenodigd om in te vallen bij de Rode Duivels tijdens het wereldkampioenschap voetbal in Japan! Boma beslist dan om iedereen een reis naar Japan te betalen. Iedereen, behalve de vrouwen van de Kampioenen. Die zijn boos om zoveel discriminatie en besluiten samen op vakantie te vertrekken naar de Dominicaanse Republiek. In Japan gebeurt het onvoorstelbare: Markske wordt ontvoerd door de Yakuza, de Japanse maffia. Met de hulp van inspecteur Akiko Takamotto zullen de Kampioenen proberen hem terug te vinden. Intussen wordt het vliegtuig waarmee de vrouwen onderweg zijn, gekaapt
nr.25 Sergeant Carmen Boma heeft zijn oog laten vallen op een nieuwe poetsvrouw, een jonge vrouw, waardoor Carmen hoor baan verliest. Gelukkig is er het leger, waar men een gebrek aan rekruten heeft. Via een grote wervingscampagne worden vrouwen aangemoedigd om in dienst te gaan. Carmen waagt haar kans voor een proefperiode. Al snel schopt ze het tot sergeant en mag ze de voetbalploeg samenstellen, die uiteraard moet spelen tegen FC. DE KAMPIOENEN. Xavier zit tussen twee vuren: zijn vrouw en zijn vrienden, de Kampioenen... Bovendien wordt Xavier, door een fout van de centrale computer, bevorderd tot kolonel! Carmen wordt de schrik van het belgische leger!
nr.26 Het spiedende oog Er wordt veelvuldig ingebroken in de streek. Ook bij de Kampieonen, die natuurlijk voor een raadsel staan. Inspecteur Porei bemoeit zich met de zaak. Markske wil opnieuw voor amateurdetective spelen, maar Bieke vindt het de hoogste tijd dat hij een serieuze baan zoekt. Markske solliciteert bij de firma Het spiedende oog, die beveiligingsapparatuur verkoopt. Hij wordt een volhardende vertegenwoordiger die zeer letterlijk de voet tussen de deur zet.
nr.27 Vertongen en zoon Nog steeds op zoek naar een vaste baan, gaat Markske stage lopen bij zijn vader, die begrafenisondernemer is. Dit leidt natuurlijk tot hilarische toestanden, zeker wanneer meneer Boma plots overlijdt en de begrafenis geregeld moet worden.
nr.28 Man,man,man! Na de komst van een vreemde bezoeker met zeer dwingende ogen, beginnen de Kampioenen zich vreemd te gedragen. Fernand denkt dat hij Boma is en Boma denkt dat hij Fernand is. Ze wisselen van rol. Fernand gaat in het huis van de worstenfabrikant wonen en Boma zorgt voortaan voor de duiven van Fernand en voor de antiekwinkel. Bij Pascale en Carmen gebeurt ook een identiteitswissel, met allerlei grappige gevolgen. Xavier is bijvoorbeeld helemaal het noorden kwijt. Als Pol, Doortje, Markske en Bieke van een korte vakantie terugkeren, treffen ze een heel vreemde situatie aan bij de Kampioenen. Wie of wat zit hierachter?
nr.29 Stem voor mij! Het zijn verkiezingen in het dorp van de Kampioenen. De zittende burgemeester Freddy lijkt herverkozen te zullen worden, maar dat is buiten Pol, Boma en Carmen gerekend die zich plots ook in de kiesstrijd werpen
nr.30 Gebakken lucht Op een dag komt er bij de Kampioenen een heuse goeroe langs. Deze weet niet alleen de vrouwen in te palmen voor zijn new-age sekte, maar draait ook de mannen een rad voor de ogen. Gelukkig houdt Markske het hoofd koel
nr.31 Kampioenen op wielen Boma gaat een weddenschap aan met de voorzitter van een wielerclubje. Die voorzitter is niemand minder dan kolonel Van de Sijpe, die beweert dat zijn wielertoeristen in alle opzichten beter zijn dan de Kampioenen. In een spannende voetbalmatch winnen de wielertoeristen het van de Kampioenen. Voorzitter Boma besluit zijn slappe spelers op de fiets te laten trainen om aan hun conditie te werken. Zelf geeft hij het goede voorbeeld. Wat blijkt? Hij is een uitstekend wielrenner
of zit er een trucje achter?
nr.32 De zeep-serie Naar aanleiding van een wedstrijd in het tv-weekblad Tot Ziens Allemaal worden de Kampioenen het voorwerp van een reality-soap op televisie. Dag en nacht worden ze op de voet gevolgd door een televisieploeg die al hun wedervaren vastlegt. De regisseur is een knotsgekke vogel die van close-ups houdt. Uiteraard loopt alles in het honderd, want iedereen wil zo goed mogelijk op het scherm komen
nr.33 kampioenen in afrika Boma heeft een grote verrassing voor zijn Kampioenen. Ze zijn uitgenodigd om een wedstrijd te spelen tegen het nationale team van een Afrikaans koninkrijk. Ze zullen afgehaald worden met het koninklijke vliegtuig en mogen logeren in de koninklijke verblijven. Maar kunnen de Kampioenen Boma deze keer vertrouwen? Of zit er wéér maar eens een addertje onder het gras?
nr.34 Supermarkske op de bres De duiven van Fernand presteren bijzonder goed sinds hij hen nieuw krachtvoer te eten geeft. De dopinginspectie onderzoekt inmiddels een zaak van gedrogeerd duivenvoer. Ze komen uit bij een handelaar die Bomaworst in het duivenvoer vermengt. Markske, die Fernand helpt op het duivenhok, blijkt allergisch te zijn voor het krachtvoer. Niet alleen bezorgt het hem huiduitslag, hij verandert er ook opnieuw door in SUPERMARKSKE. Met alle gevolgen van dien.
nr.35 Agent Vertongen Er gebeuren diverse kunstdiefstallen in de streek. Ook bij de Kampioenen, maar dat blijkt een vergissing te zijn. De wedstrijdbekers van Boma zijn immers niets waard. Inspecteur Porei zit met de handen in het haar. Hij heeft te weinig mankracht. Uit noodzaak werft men zowat iedereen aan bij de politie: onder meer... Mark Vertongen. Het hoeft niet gezegd dat agent Vertongen de grootste rampen veroorzaakt. Tot ieders ergernis.
nr.36 De trouwpartij Het is zover! Markske en Bieke zouden gaan trouwen... Maar met Mark Vertongen weet je maar nooit. Raakt hij op tijd in de kerk? Is het de juiste kerk? De juiste dag? Het juiste uur? Tijdens de voorbereidingen voor het huwelijk loopt alles verkeerd wat ook maar verkeerd kan gaan. De Kampioenen weten niet waar ze het hebben... Raken Bieke en Markske eindelijk getrouwd? Of niet? Het blijft spannend tot het laatste moment...
nr.37 Kampioenen op laten Het is winterstop in het voetbal. Om de ploegen voor te bereiden op het nieuwe seizoen, biedt de voetbalbond hoogtestages aan in de Alpen. Boma vertrekt met zijn ploeg naar een skioord. Maar de chalet waar de Kampioenen logeren, blijkt al ingenomen te zijn door de leden van een andere voetbalclub. Het zijn oude bekenden van de Kampioenen: de spelers van F.C. Omerta. Met zoveel mensen wordt het wel erg krap. Daar komt herrie van... En wie breekt er allemaal een been?
nr.38 Buffalo Boma In een dronken bui verkoopt Boma het terrein, het café en de hele ploeg van F.C. De Kampioenen voor veel geld aan een rijke Amerikaan uit Texas. De man wil alles steen voor steen afbreken en elke graszode opgraven om het geheel naar texas te transporteren. Daar wil hij alles zo authentiek mogelijk heropbouwen om er een bezienswaardigheid van te maken. En daar hoort de ploeg natuurlijk ook bij. Aanvankelijk zijn de Kampioenen niet zo blij met deze stunt van hun voorzitter. Maar als ze horen over hoeveel geld het gaat, draaien ze bij. Of ze ooit nog terugkeren naar Belgie?
nr.39 De vliegende reporter In navolging van Leonardo da Vinci, de gebroeders Wright en Panamarenko vindt Markske het vliegtuig opnieuw uit. Of beter gezegd, een stel handige vleugels waarmee hij snel door het verkeer komt. Hij wordt een vliegende radioreporter, die exclusieve reportages brengt voor Radio Hallo. Onnodig te zeggen dat de rampen die hij verslaat, meestal door hemzelf veroorzaakt worden. Wanneer gij boven de autostrade komt aanvliegen, ontstaat er binnen de kortste keren een kettingbotsing. Ook de duiven van Fernand schrikken zich een breuk en de koeien van de boer ontsnappen uit hun weide wanner De Vliegende Reporter voorbijkomt.
nr.40 De groene zwaan Markske en Billie moeten in opdracht van Fernand ergens een inboedel ophalen. Wanneer ze onderweg zonder benzine vallen, zoeken ze hulp in een oude hoeve. Die lijkt echter verlaten. Tussen de assen in de haard vindt Billie een mysterieuze brief. Daarin is sprake van een schat, die in Brugge verborgen ligt en bewaakt wordt door DE GROENE ZWAAN.
nr.41 Xavier gaat vreemd Xavier, die zich nooit geïnteresseerd heeft voor een andere vrouw dan Carmen, wordt gesignaleerd aan de arm van een zwartharige schone. Natuurlijk is hij binnen de korste keren het voorwerp van roddel in de buurt. Wanneer hij een nacht wegblijft en Carmen hem 's ochtends om uitleg vraagt, kan hij zich niet herinneren. Wat is er met Xavier aan de hand? Wil hij Carmen verlaten of is hij het slachtoffer van een mysterieus legerexperiment?
nr.42 De lastige kampioentjes Markske, Bieke en Billie helpen Pascale met het opruimen van haar zolder. In een doos vinden ze een oude projector en een reeks filmpjes. Ze maken het zich gezellig op zolder en bekijken de filmpjes, die hen terugvoeren naar de verre jeugd van de Kampioenen. In de filmpjes is te zien hoe Boma, Pascale, Xavier, Doortje en Carmen niet alleen lustige kapoentjes waren, maar vooral lastige kampioentjes. Boma hing als kind al met zijn neus aan de vitrine van de Pussycat, waar zijn moeder hem telkens moest weghalen. En de kleine DDT mag niet meespelen in de eerste ploeg van de Kampioentjes, omdat hij zo'n ambetanterik is. Maar hij wreekt zich. Op een dag is de clubkas gestolen...
nr.43 Boma in de wellness Boma is overwerkt en gestresseerd. Tenminste, dat heeft een gewiekste vertegenwoordigster van een wellnesskliniek hem wijsgemaakt. Ook Pascale is over haar toeren en Jean-Pol van 'Comme chez Jean-Pol' heeft dringend rust nodig. Ze schrijven zich allemaal in voor een kuur in de wellnesskliniek van dokter Guru. Het lijkt wel of ze inhet paradijs zijn terechtgekomen: Boma wordt gemasseerd door de mooiste vrouwen, Pascale wordt door echte adonissen in de watten gelegd. Om op krachten te komen wordt hen een dieet voorgeschreven van kaviaar, oesters en champagne. Het leven lijkt rooskleurig. Maar Markske en Billie, die Maurice helpen als klusjesmannen in de kliniek van dokter Guru, vinden het toch maar verdacht en trekken op onderzoek uit. Als ze niet meer naar huis komen, slaat de Kampioenen de schrik om het hart.
nr.44 De antieke antiquair Fernand krijgt de kans om een uniek meubelstuk aan te kopen. Een echte antieke kast van meer dan 200 jaar oud. Uiteraard voelt hij zich plots een echte antiquair en hij laat niet na hierover op te scheppen. Een paar dagen later koopt een geheimzinnige klant uit Zuid-Amerika de kast voor het tienvoudige van de prijs. Fernand moet het meubelstuk wel versturen naar het Zuid-Amerikaans continent. Maar op een dag wordt hem dezelfde kast weer te koop aangeboden voor een prikje. En opnieuw word ze voor een hoge prijs gekocht door een Zuid-Amerikaanse klant. Fernand verdient er goed aan, maar wordt het spelletje toch beu. Hij verkoopt de kast voor een flinke prijs aan Boma. Maar zo hebben een paar verdachte Zuid-Amerikanen het niet begrepen...
nr.45 Alle hens aan dek De kampioenen gaan op cruise
nr.46 Supermarkske op het slechte pad Markske wordt door zijn vroegere schoolmakkers uitgenodigd voor een scoutsreüni in de Ardennen. Bieke ziet hem niet graag alleen vertrekken, omdat hij toch wel een makkelijk slachtoffer is voor de pesterijen van zijn vrienden. Omdat er een gemaskerd bal zal worden georganiseerd, heeft Markske ook zijn Supermarkske-pak meegenomen in zijn bagage. Wanneer zijn vroegere scoutsvrienden dat ontdekken, besluiten ze hem, verkleed als Supermarkske, achter te laten in een bos voor een 'nachtspel'. Markske verdwaalt hopeloos en moet paddestoelen eten om zijn honger te stillen. En dan gaat het mis...
nr.47 De schat van de MacBoma's De Kampioenen worden voor een match uitgenodigd in Scotland. Uiteraard gaat iedereen mee op dit snoepreisje. Zelfs Fernand biedt aan om zijn bestelwagen ter beschikking te stellen voor het transport van de bagage. Na de match wordt meneer Boma aangesproken door een Schotse genealoog, doctor MacSwindle, die beweert dat Boma van Schotse afstamming is. Hij zou de enige nazaat zijn van de beroemde MacBoma's, een oude Schotse clan. Het verhaal gaat dat er een familieschat bestaat, die nooit gevonden werd, maar die zou verborgen zitten in het vervallen kasteel van de clan, dat nu te koop staat. Maar is dit wel toeval?
nr. 48 De jobhopper Markske en Bieke kunnen de eindjes niet meer aan elkaar knopen op het einde van de maand. Bieke werkt zich te pletter, terwijl Markske zich amuseert bij Radio Hallo en hooguit wat helpt in het café. Hij moet dringend een baan zoeken van Bieke. Dat is het begin van een verhaal van twaalf stielen en 13 ongelukken, want wie Mark Vertongen engageert, riskeert de ergste rampen! Markske wordt een echte 'Jobhopper' die - soms letterlijk - van de ene baan naar de andere vliegt.
nr.49 De kampioenen in het circus Het voetbalseizoen is bijna voorbij. Boma wordt gecontacteerd door een oude schoolmakker, die circusdirecteur is geworden. Het circus is nergens meer welkom. Er zijn de dierenrechtenactivisten, de overheid die liever parkings aanlegt op de pleinen waar het circus zou kunnen staan... Problemen te over. Boma's schoolmakker vraagt of hij zijn tenten tijdelijk mag opslaan op het terrein van de Kampioenen. Dat is natuurlijk een feestelijke gebeurtenis. Maar met Mark Vertongen in de buurt gebeuren er ook ongelukken. En tussen de circusartiesten loopt een vreemde vogel, die een rekening wil vereffenen met de Kampioenen...
nr.50 50 kaarsjes... Meneer Boma wordt vijftig en voelt zich daar niet goed bij. De anders zo flamboyante voorzitter, rokkenjager par excellence, belandt in een depressie. Hij komt niet meer naar het café, laat zich niet meer zien op de wedstrijden en ontvangt zijn vrienden niet meer. Niets interesseert hem nog. In de 'Pussycat' maakt men zich ongerust, omdat de beste klant niet meer komt opdagen. Lollo en Lullu zijn in de war. Boma wil intussen het voetbalveld verkopen, tot grote vreugde van Fernand. Het gaat van kwaad naar erger... Pas laat realiseren de Kampioenen zich wat er aan de hand is. Maar dan is Boma plots verdwenen, zodat ze naar hem op zoek moeten... Heeft Fernand iets met de verdwijning te maken? *Naar aanleiding van het 50e album van F.C. De Kampioenen, werd dit verhaal ook ingelezen door de acteurs van de televisiereeks. De lezer krijgt zelf de keuze of hij het album met of zonder cd aankoopt.
nr.51 Baby Vertongen Bieke is zwanger en carmen word ook alleen maar dikker,is het een jongen of een meisje ? en hoe komt het dat carmen dikker wordt? van xavier ?
nr.52 De nies van de neus De NEUS is de bijnaam van POL, op de school waar hij lesgeeft. Het ergert Pol wel eens dat men zo vaak de spot drijft met zijn grote reukorgaan. Zelf vindt hij er niets verkeerd aan. Maar de laatste tijd moet hij onophoudelijk, onbedaarlijk nieuzen. Geen enkele dokter weet raad. Het niezende fenomeen trekt de aandacht van de leden van een rare sekte, die voortdurend rondhangen op het veld. Op een dag wordt Pol, onder de ogen van de Kampioenen, ontvoerd door de sekteleden. Ze zien in hem een verre nazaat van de Egyptische koningin CLEOPATRA, die ze aanbidden omwille van... haar neus! Raakt Pol nog ooit uit de klauwen van de sekte? En wat doen de Kampioenen?
nr.53 don padre padrone De Kampioenen worden uitgenodigd voor een match in het verre SICILIË, het land van... de MAFFIA. Boma hoopt er zijn worsten aan de man te brengen? De match wordt als naar gewoonte een ramp. De Kampioenen verliezen, temeer omdat de lokale Maffia de spelers, de grensrechters en de scheidsrechter onbeschaamd afdreigt. Er worden 'blauwe bonen' beloofd als de Sicilianen niet winnen van de Kampioenen.
VANAF 10 SEPTEMBER :
nr.54 De rally can tante Eulalie Tante Eulalie, de steenrijke tante van Doortje, heeft een idee. In 'TOURNEE ZENERALE' heeft ze haar erfgenamen al eens in het ootje genomen en nu gaat ze nog een stap verder. Ze zal de HELFT van haar fortuin wegschenken aan de winnaar van een merkwaardige rally. In de schuur van haar kasteel staat een reeks antieke wagens. Hiermee wil tante Eulalie een rally organiseren naar haar buitenverblijf in het Zwarte Woud. De winnaar van de rally krijgt de helft van het fortuin van tante Eulalie!
VANAF 10 DECEMBER :
nr.55 Paulientje op de dool Bieke, die in de reclamesector werkt, moet volgende week naar de USA voor een groot reclamecongres. Dat stelt bijzondere problemen, want wie zal er tijdens haar afwezigheid voor Paulientje zorgen? Er is natuurlijk Markske, die een goeie papa is, maar ook een warhoofd. Daarom doet Bieke een beroep op haar beste vriendinnen Carmen en Doortje en op haar moeder, Pascale. Om ruzie te vermijden, wordt er een beurtrol opgesteld. Maar na het vertrek van Bieke lopen de zaken al snel uit de hand en blijkt het niet zo makkelijk te zijn om het kind de hele dag in het oog te houden.Door het overweldigende succes van de vorige luister-cd, werd dit verhaal opnieuw ingelezen door de acteurs van de televisiereeks. De lezer krijgt zelf de keuze of hij het album met of zonder cd aankoop.
nr.56 De ruzie (komt uit ergens in 2009)
26-08-2008, 19:46 geschreven door de kampioen 
|