De derde collectie van Rihanna <3 MAC is uit! de vorige twee collecties waren Riri <3 MAC, Riri <3 MAC fall en nu is er Riri <3 MAC holiday, met de coolste makeup voor de holidays! vooral veel bordeaux, blauw, kameelbruin en metallic roze (kijk naar de verpakkingen!)
glittereyeliner!!! superhint voor iedereen, voor elk feestje! £20.50 bordeaux nagellak, dé kerstkleur volgens Riri £17.50 een superglow zoals Riri met deze superhotte bronzer £30.00
superhot metallic gekleurd borsteltje! £35.00 roos metallic gekleurd tasje, i loooove, ziet er zo glam uit! £40.00
donkerblauwe oogmakeup, voor elk avondfeestje met jou BFF's £44.00 bruine tinten voor tijdens een familiefeestje, of een shoppingtripje £44.00 superhotte lipstick, zou deze het geheim zijn van haar geweldige lippen, keer op keer? £16.50
bij een supercool optreden horen natuurlijk flitsende outfits, een spetterend decor, glitters, glamour en gewelde licht en lasereffecten !! deze shows waren zeker de coolste ooit!
Nicki Minaj met een roze pruik en een wit eskimopak op een bankje in een kerkhof. leuk concept!
Taylor Swift bij de Victoria's Secret show. we love her outfit!
Ke$ha met Die Young. Wat een goede makeupartiesten!
Madonna, M.I.A. en Nicki Minaj again op de super bowl. M.I.A. had trouwens een serieus probleem aan haar broek nadat ze haar middenvinger uitstak naar de camera. Oeps!
de best of the best was toch Kylie Minogue: dit Griekse goden thema was echt waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauw!
de kardashian zusjes hebben al een hele tijd hun eigen beauty en cosmetica lijn op de markt, maar vandaag viel me pas op dat die ook in belgie en nederlandt te verkrijgen is!!! naast een lijn bronzing producten, kledinglijn, 2 makeupcollectie's en een realityshow kunnen we EINDELIJK meegenieten van hun beautyroutines
ook zo jaloers op de perfecte wimpers van kim, kourtney en klhoe ?
oogschaduw maakt jou plaatje helemaal af
perfecte volle lippen zoals de zusjes krijg je nu in een handomdraai
maak je look af met bronzer en glitters
met deze paletten heb je het totaalpakket in één! perfecte smokey Eyes als kim, een geweldige teint zoals khloe en lieflijke wangen als kourtney.
THE BALM is een amerikaans makeupmerk dat heel erg moeilijk in nederland en belgie te krijgen is. Boozyshop.nl verkoopt producten van the balm! the balm heeft kwaliteitsvolle makeup die gekenmerd zijn door retro en vintage verpakkingen en details die je doen denken aan de seventees. De producten zien er 'vakantie' uit en dragen ook supercoole namen, zoals mia moore lipstick of fratboy blusher. de producten zijn dan ook favoriet van vele celebrities!
de lipsticks van The Balm vind ik het leukste, omdat ze de coolste kleurtjes ever hebben en ook superleuke namen! kan jij raden welke mia moore, anita boy toy, ima goodkisser en wie amanda kissmylip is? de oplossing staat hieronder!
bruin - Ima Goodkisser roos - Anita Boy Toy rood - Mia Moore koraal - Amanda Kissmylip alle lipsticks kosten 15.95 euro
deze tools helpen je op weg om nog betere creatie's te maken!
balms away eye makeup remover 19.95 euro give crease a change brush 26.95 euro
lipgloss! als er iets is wat elk meisje moet hebben of kennen, is het wel lipgloss. Voor de retro girls zijn deze makeup stuff ook nog eens versierd met superfleurige bloemen en mysterieuze vlinders.
Bambini babies of the balm 32.95 euro stainiac 11.50 euro for keeps watercolor 2 palette 24.95 euro
blushies, musthaves in je toilettas!
fratboy blush 14.95 euro cabana boy 14.95 euro instain blush 20.95 euro
je gezicht egaal en mat maken doe je met deze handige poeders!
time balm concealer 19.95 euro overshaded rijstpoeder 13.95 euro mary-lou manizer 16.95 euro
let your Eyes speak, met deze oogschaduw palettes in de must haves retro kleurtjes van deze eeuw!
shady lady zebra 29.95 euro shady lady 29.95 euro cheater mascara 17.95 euro
Boozyshop is een nederlandse webwinkel die moeilijk te verkrijgen Amerikaanse en Britse producten en merken verkoopt, zoals Lipsmackers, The Balm, beauty UK , ... ze verkopen zelfs producten van Kardashian Beauty (de makeupcollectie van khloe, kim en kortney kardashian!!!) !! natuurlijk zijn er dan verschrikkelijk veel gifts en koopjes te vinden! zet de volgende spulletjes alvast op je lijstje!!
ook in de winter een mooie gloed of lekker bruin kleurtje krijgen kan! deze twee bronzers zijn de meest fab bronzers at earth! kies jij voor de grappige pareltjes of eerder romantische hartjes?
bronzing go glow shimmer Pearls PYSICHIANS FORMULA 20.95 euro happy booster glow heart bronzer PYSICHIANS FORMULA 19.95 euro
jou lippen worden deze kerst heerlijk verwend met de leukste kleurtjes, glossjes, smaakjes, balsems, conditioners, ... aan jou de keuze welk product vereerd is om jou favo lipstuff te worden!
happy booster glow heart lipbalm PYSICHIANS FORMULA 12.95 euro honey pots lip conditioner KARDASHIAN BEAUTY 10.95 euro a week of kisses lipgloss kit KARDASHIAN BEAUTY 14.95 euro lipgloss box hollywood BEAUTY UK 6.50 euro
blushes!! jou gezicht ziet er nog fleuriger en stralender uit met een lieflijk kleurtje op de appeltjes van je wangen. perfect om je look mee af te maken!
romantic booster blush PYSICHIANS FORMULA 17.95 euro zebra small palette met magnetische bodem ZPALETTE 13.95 euro om je metalen potjes mee te vervoeren
je makeup is bijna superb, alleen nog je ogen, bijna het belangrijkste!!! laat iedereen zien hoe stralend jou ogen zijn en zet ze even in de verf met geweldige makeup.
bare guide to color cool makeup book BOOZY EXCLUSIVE 42.95 euro colored liquid eyeliner MILANI 8.95 euro
geweldige makeup, stralende outfit, ... ieuw!! gore nagels! maak van jou nagels echte eyecatchers! probeer een leuke trend, of ga gewoon voor een knalkleur!
dash of dazzle blue collection CHINA GLAZE 12.50 euro French manicure kit BEAUTY UK 3.99 euro oh joy happy holidays collection OH JOY 20.97 euro softly softly hand and nail cream MEMEMECOSMETICS 4.48 euro
mijn favoriet amerikaans merk is zowiezo Lulu's! de glamoureuze en trendy webshop heeft al een tijdje een giftlist op internet staan, met daarin de coolste en meest hipste gifts ever!
Retro Girl? me to! en anders ben je na het zien van deze superfleurige kadootjes wel van gedachte veranderd. Makeup in alle kleuren met vintage design van The Balm, chique en zware parelkettingen die je outfit wat schwung geven of gewoon een ronde zonnebril.
fab gifts! altijd al op zoek geweest naar een originele nylonkous voor onder je stralende jurk? of wil je liever fashion en warm op de fiets naar school fietsen?
nail art fans, ook voor jullie is er wat!!! leuke lakjes in de hipste kleurtjes van het seizoen.
makeup met een bril is altijd wat knoeien. Hier zijn de tofste looks!
Smokey Eyes door een bril lijken je ogen kleiner dan ze eigenlijk zijn. Maak ze groter met smokey Eyes of door met een wit oogpotlood langs je onderste waterlijn te gaan. wel niet te veel mascara dragen, en nepwimpers zijn ook niet echt aan je besteed, want anders tik je constant tegen je glazen en komen er zwarte strepen op
Knalkleuren! hou je lippen bescheiden en ga los met oogschaduw. maak een colorblock, ombré, een figuurtje ... doordat je een bril draagt gaat iedereen meteen naar je ogen kijken en zien ze ook jou supercoole oogschaduw! (zorg er wel voor dat ie niet faalt want dan heeft iedereen die natuurlijk ook gezien)
retro is altijd leuk! zeker doen als je een bril draagt: eyeliner en colorblocking lipstick leuk detail is altijd wel dat als je een bril draagt met een volledig gekleurd montuur je die kleur colorblockt met oogschaduw. bij een bescheiden kleurtje aan de binnenkant van je montuur kan je ook dezelfde kleur op je ogen doen. fab!
dit jaar waren er weer eens heel veel celebs die hun haar afknipten, lieten bijgroeien, anders kleurden of in een andere vorm legden dan normaal. geslaagde coupe?
MILEY CYRUS de bekendste makeover was wel voor miley Cyrus! De zangeres veranderde van kledingstijl, persoonlijkheid, attitude en daarbij ook haar kapsel! mileyy, pleeease, we want your old haircut back!
JENNIFER LAWRENCE toen we deze recente foto zagen van jen, wisten we echt niet wat ze gedacht moest hebben. Haar lange lokken waren wel 1000 keer mooier dan dit opgekropte kopje!!!!
ANNE HATHAWAY Anne Hathaway had voor ze haar rol in Les Miserables kreeg lange golvende lokken. voor haar rol moest ze die echter kortknippen. Anne zelf verteld: "ik was er maanden kapot van. ik hield zo van mijn haar!" een troost is wel dat anne's nieuwe look het meest gevraagde kapsel van dit voorjaar was!
PAMELA ANDERSON even wennen nu we deze blonde levende barbie terug zien! Waarom ze van kapsel switchte, vertelde ze in de Ellen Degeneres show: "ik vond dat mijn haar een leven had gehad. En dat wou ik ook achter me laten. ik wil een nieuw leven beginnen, met een nieuw kapsel!" wij kunnen alleen maar duimen!
vandaag en morgen ga ik allerlei supercoole eindejaarsfashion online zetten in dé kerstkleuren van 2013! nu doe ik in het ardennengroen
mantels en blazers maken je outfit warm en classy
mantel met hoge nek BENETTON bontje in je kap LULUS blazertje ESPRIT
jurken, jurken, jurken
strapless bustierjurk LULUS tot aan je hals COAST basic ESPRIT promdress met flowers FEVER LONDON metallic groen LOANA retro dress PYRUS ga voor turquoise MANOUKIAN
tops
speciale top LULUS strik FORNARINA camouflage GARCIA poloshirt zonder mouwen MINT&BERRY klassiek hemd S.OLIVER
bontjasjes of kleine bontstukjes zijn hip dit najaar! deze sterren volgden de trend al
Nicole Richie op de luchthaven in een gigantische nepbont jas met luipaard print. Ietsje te trop!
Sienna Miller met een stoer jurkje, bontvestje en nonchalant opsteekkapsel. De rode lippen en so wath - gezichtsuitdrukking maken de stoere look helemaal af!
Olivia Palermo, het veelgevraagde topmodel, hoort altijd als eerste de trends! donkergroen, bont en bordeaux combineert ze in één outfit. Alleen dat ze een beetje op een bibliothecaresse lijkt en de jas net ietsje te groot is.
Lindsay Lohan zweert altijd bij haar eigen stijltje. Zonnebril, hoedje, leren broek en bontvestje. leuke look!
Kate Moss lijkt wel op een circusbeer met regenlaarzen en een bierflesje!
Katy Perry waant zich een stoer engeltje in haar witte stella mccartney jas
Geri Halliwels outfit word van overal de hemel ingeprezen, want wat-een-kanjer-van-een-look!!
Lindsay Lohan is niet de enige met een voorkeur voor haar eigen stijl. ook Cara Delevigne blijft bij zichzelf. Joggingbroek, bergschoenen, legergroene parka en gigantisch veel bont op haar kraag om de paparazzi te ontlopen. spijtig genoeg voor cara word ze gewoon aan haar eigen kledingstijl zelf al herkend. we dont like it, trouwens
Anna Wintour, hoofdredactrice van VOGUE, moest weer speciaal doen haar babyblauwe jas, gebloemde jurk en huidskleurige pumps kunnen we wel smaken, maar de armwarmers met bont vinden we echt een flopper van formaat!
deze week heb ik examens, dus misschien dat ik wat minder online zet dan normaal! de examens gaan tot volgende week woensdag, maar ik zal echt mijn best doen om te blijven bloggen!!!
Taylor swift + makeup = wonders! wie Taylor swift zegt, denkt blonde krullen, retro eyeliner en rode lippen. Haar makeupstijl is in deze woelige celebritietijden wat veranderd, maar ze blijft toch een echt icoon! enkele van haar geheimen zijn dan ook makeup secrets. in haar interview met Redbook verklapt ze enkele ervan!!
je bent meester van de retro eyeliner! hoe doe je dat? ik doe de buitenste hoek eerst. Ik volg dan de bocht van mijn onderste wimperlijn en teken het alsof het een uitbreiding is van dat. dan trek ik langs mijn bovenste kant en sluit deze aan.
Wat zijn je andere MUSTHAVES? bruine oogschaduw, een wimperkrultang en een moisturizer.
hoe zorg je voor je beroemde krullen? Ik gebruik geen phon of krultang, maar laat mijn haar gewoon aan de lucht drogen. Mijn haar is zo krullerig van normaal. En ik zweer dat het niet kroest!
Rode lippen zijn je handtekening. Mogen we je geheim daarrond weten? ik kleur mijn lippen, zet een tissue tussen mijn lippen, en vlek. dan, als ik de kleur echt wil, hou ik de tissue tussen mijn mond en poeder ik wat transparante poeder over mijn lippen, die de kleur bepaalt.
Wat doe je als je geen rode lippenstift draagt? makkelijk: rode lippenstift opdoen. Ik draag niets anders!
Taylors Favorieten: covergirl line exact liquid eyeliner , wonderstruck echanted parfum by Taylor swift, Kate Sommerville oil free moisturizer , covergirl lip perfection lipcolor in HOT
Nicki Minaj, de extravagantie zelve, zeult toch heel wat spullen mee in haar tas. haar vroegere favoriet was een fake Gucci van 40 dollar, maar nu trippelt la minaj rond met een knalroze louis vuitton van ongeveer $2.195 !!! haar assisente zeult nicki, die trouwens jurylid is in american idol, haar tas heen en weer van studio naar studio. Nu zouden wij graag eens weten wat deze gestoorde celebritie toch allemaal meezeult!
beauty mag natuurlijk niet ontbreken in Nicki's handtas!
"ik draag altijd lady speed stick deodorant, en zeul heel wat M.A.C. Viva Glam! lipsticks mee, zeker tien stuks. ik denk gewoon dat ik er eentje kwijt ben en gooi er dan één in, en op het einde van de dag keer ik mijn tas om en de rest weet je wel ... haha" en natuurlijk, niet te ontbreken: la minaj's eigen parfum!
foodies zijn altijd handig om even op te knabbelen. "ik neem altijd kleine gouden snickers mee, en een paar olijven. soms gooi ik er een hele pot in! en voor mijn stem neem ik altijd theezakjes mee."
dat nicki er cosy bij zit, is wel duidelijk! extravagante pruiken, grote villa's, knalroze auto's, een rider om U tegen te zeggen ... ook haar handtas én de inhoud ervan spreekt boekdelen! "ik heb altijd lekker warm kousen mee. En cash geld. Ik gooi er vaak wat in maar haal er nooit uit, dus er zit misschien wel bijna 5.000 dollar in mijn tas ofzo."