ik vind playsuits kei schattig, maar ik mag ze niet (van mijn ouders en van mijn school -_- , misschien voor op vakantie nog eens vragen :) ) , en dit zijn mijn favoriete stuks! (alles van Topshop )
deze zijn allemaal in een lekker fel kleurtje! je kan van een playsuit iets cute's maken, door hem te dragen met een leuke ketting en een paar pumps, of iets classy met een witte (!) blazer. Ook leuk: een gekleurde blazer voor een flashy colourblock!
dit zijn de donker gekleurde exemplaren. Volledig zwart, colourblock zwartwit en donkerblauw met blauwe stippen.
celebrities smijten graag met geld, zeker voor hun trouwfeest! dit zijn de duurste huwelijken van de celebrities.
niet echt celebs, maar hun prijskaartje is wel erg royaal: Diana en Charles besteedden maar liefst 115 miljoen euro (!!!!) aan hun huwelijksfeest.
de verlovingsring alleen al kostte 60.000 euro, voor hun metershoge taart mochten ze nog zeker 40.000 euro ophoesten. Oef!!
Justin Timberlake en Jessica Biel mochten ook een klein fortuin ophoesten voor hun romantische builoft in Zuid-Italie.
Justin leidde zijn Jessica al zingend naar het altaar, Jess zelf in een bloemblaadjes roze haute-couture jurk die op maat was gemaakt, en daarna gaf het koppel hun gasten zelfs nog een giftbag vol kadootjes!!!
wij wouden ook wel graag naar hun bruiloft geweest zijn xxx
David en Victoria Beckham hielden het nog redelijk bescheiden, met een budget van 800.000 euro.
Hun thema was 'koninklijk' , en daar horen natuurlijk gouden tronen bij met rood fluweel en diamanten kroontjes !!
Madonna en filmmaker Guy Ritchie, die onder andere enkele James Bond films maakte, hielden een uitbundige bruiloft in een kasteel in schotland.
Maddy droeg een zijden designer jurk van Stella McCartney en een diamanten tiara die nog gedragen was door prinses Grace van Monaco!
Elton Jhonn en zijn bruidegom. Zij spendeerden zo'n 1,7 miljoen euro aan hun bruiloft. De 600 gasten kregen er rooskleurige cocktails voorgeschoteld !
Katie Holmes en Tom Cruise hadden 2 miljoen euro over voor hun superromantische bruiloft in een 15e eeuws kasteel.
De bruid maakte haar entree in een Armani jurk, die onder andere Will Smith en Jada pinkett konden aanschouwen, en later was er ook nog een chocoladetaart met drie lagen en marsepeinen roosjes!
Jennifer Aniston en Brad Pitt, toen er nog geen sprake was van Angelina Jolie, trouwden met een budget van 1 miljoen euro.
Jenny droeg een meterslange designerjurk en de boel werd opgevrolijkt door 50.000 (!!!!!) bloemen.
Het uberblitz huwelijk van Kim Kardashian en basketballer Kris Humpries kostte ongeveer 10 miljoen euro.
Het huwelijk duurde niet eens 3 maanden, maar 72 dagen, en het prijskaartje was ook niet niks: voor de bloemen was er 2 miljoen euro gespendeerd,
de taart mocht 20.000 euro kosten en Kims 3 (!!!) Vera Wang jurken kostten in totaal 60.000 euro.
iedereen wil een modellenhuid, en liefst zo snel mogelijk! als je het volgende 'regime' een week of twee volhoud, ben je zo dicht bij het perfecte huidje dat het eng word!
maar voor je begint, zoek je je huidtype! was je gezicht met gewoon water, laat aan de lucht drogen en voel eventjes.
VETTIGE HUID je huid glimt een beetje, vooral op je neus, en voelt ook vettig aan, net boter!! je hebt ook meer last van puistjes
DROGE HUID je huid trekt en voelt gespannen aan.
GEMIXTE HUID je neus en voorhoofd glimmen en voelen vettig, maar je wangen trekken en voelen gespannen.
PERFECTE HUID je huid is zacht en soepel. Jij hebt helemaal geen tips nodig, gelukzak!
ok! nu we je huidtype hebben, kunnen we aan de slag ...
the body shop heeft een heel aantal gezichtsproducten. Ook bij Rituals kan je eens langsgaan!
Shoppen! koop verschillende producten die jou huidtype en huidprobleem verzorgen en behandelen. Gezichtscrémes, scrub, maskertjes ...
kijk ook zeker op het internet of in magazines ofdat er misschien maskertjes te maken zijn voor jou huidprobleem. Koop die ingrediënten zeker, of zoek ze toch bij elkaar.
Laat je als minderjarige ook helpen door een volwassene, je moeder, je zus, je tante, een dermatologe of de iemand uit de winkel!
Als je huidprobleem echt heel erg is en je er in het slechtste geval last van hebt, ga dan naar een dermatologe. zij weet precies wat ze moet doen en kan je huidprobleem professioneel behandelen en eventueel producten aanbieden die goed zijn voor jou huid.
je voeding is heel belangrijk!
ga een week op regime en eet geen rood vlees, cafeïne rijke dranken, suiker, alcohol en vettige voeding.
Eet zeker 12 stukken fruit of groente per dag en drink alleen maar water.
Drink 8 glazen water per dag.
beweging zorgt voor een mooie huid
ben je lui, zit je elke dag de hele avond in de zetel naar tv te kijken en doe je niets? logisch dat je puisten hebt. Doe wat, ook als het regent kan je iets doen, zoals thuis dansen, gym oefeningen doen, rondjes lopen, je inspannen, ...
beweeg zeker elke dag een uur. Dit is écht noodzakelijk! en nee, tel de uren lichamelijke opvoeding, rondlopen in de school en wat lallen op de speelplaats NIET mee!
wees imuum voor stress, maak je huiswerk op tijd en zorg ervoor dat er geen onverwachte verassingen zijn.
Be zen! zorg ervoor dat je zeker elke avond 2 uur kan rusten.
Slaap genoeg. Normaal moet een student 8 uur en een half slapen. Voor deze gelegenheid maak je er maar 9 uur van.
Kijk geen tv en ga niet te vaak op je computer. Te verslavend, en je ogen gaan erdoor kapot.
ok, check! en nu, wat word je nieuwe avondritueel?
ga op tijd naar de badkamer, want jou avondritueel word deze week wel héél uitgebreid! zeker 20 minuten of meer.
Ga altijd heel precies te werk en nooit snel-snel-snel
scrub niet elke dag, maar één keer in de week. Als je elke dag scrubt gaat je huid kapot.
Was je gezicht voor je met cremes aan de slag gaat. Nu hebben ze veel meer effect!
slaag nooit een product over, je huid is gewend geraakt aan dit product en als je er ineens mee kapt kan het zijn dat je puisten krijgt of een andere onprettige bijwerking.
was je handen voor je aan de slag gaat. Met je handen raak je alles aan, en als je dan met die vettige klompen van je in je gezicht gaat wrijven ... de gedachte alleen al!! 0-o
sta s'ochtends een beetje vroeger op, want ook s'ochtends kan je je cremes op doen! zeker als je een redelijk wat puistjes hebt ofzo, is het belangrijk z'ochtends en s'avonds op te smeren!
hou dit ritueel vol en stop niet als al je problemen weg zijn! je kan wel terug gewoon eten wat je wil, maar let wel op!
doe zeker elke dag een vochtinbrengende creme aan, want van al die producten droogt je huid uit.
Douche niet te lang, en als je douchet doe het dan met koud water. Daar gaat je haar van glanzen :)
De fashion weeks zijn voorbij, en nu is het dus tijd om alles een beetje op orde te zetten zodat je al een beetje kan weten wat er in de lente gedragen zal worden.
Ook van makeup zijn we er als de kippen bij, en wat valt op? Alle modellen hebben heel naturelle makeup op, met hier en daar wat rode lippen. Dus wat word het met kerst?
Een retro look met een vintage streepje eyeliner, bruine oogschaduw en knalrode lippen, graag!
Dolce en Gabanna heeft de naturel trend helemaal te pakken!
Isabel Marant overdrijft met de au naturel en doet alleen wat foundation op.
YSL slaat de bal helemaal mis met een collectie vol knalkleuren!
Chanel heeft volgens ons de mooiste creatie: perzikkleurige lippen, beetje blush en een lichte zwarte smokey eye. Copy it!
Dior gaat ook voor au naturel, maar met een twist! wil jij helemaal Dior zijn? ga dan voor ... metallic oogschaduw en nagellak!
Blazers zijn een must-have in je kledingkast (ik ben volop op zoek naar mijn musthave zwart exemplaar ;) ).
Deze Smokingvest geeft je outfit net dat tikje extra, en kan van een Rock and Roll outfit iets classy maken!
tegenwoordig zijn een blazers in alle formaten, kleuren, printjes, opdrukken, ... en kan je van een classy outfit iets Rock and Roll maken!
kijk even mee naar onze favo blazers!
Rock and Roll blazers! legerprint, studs, strepen, ... en ook gouden pailletten en bloemenprint! en ik kan er niets aan doen maar die gestreepte blazer doet me meteen denken aan Robin Thicke (blurred lines, you know ;) ) (alles Lulu's)
iets wat classy'er, en toch een kleurenbom! colourblock, knalroos, zwart met polkadot, ... (alles Lulu's )
of gewoon in een effen knalkleurtje! i loooove deze blazers! xxx (alles Lola & Liza)
de basics, donkerblauw, gebroken wit of gewoon zwart. (alles h&m)
voila, ik ga verder op zoek naar mijn zwart exemplaar!
Ook ik heb niet al mijn must haves voor deze winter ;) !!! op mijn shoppinglijstje staan nog een hoop spullen die ik gewoon moét hebben, maar nog achter op zoek ben :) !!! dit staat op mijn shoppingist ...
Dit zijn mijn musthave accesoires!!! Ik zoek al lang naar van die schattige studded enkellaarsjes,
maar ook naar zwarte sleehakschoenen maar die foto ben ik er vergeten bij te zetten ;)
al lang op mijn verlanglijstje staan een zwarte gestudde handtas en een pendant ketting met een uiltje (MET pluimpjes ;))
het pastelroze sjaaltje staat er nog niet zo lang tussen, maar is zéker een aanrader!
Mijn Must Have Vestjes!
een leren vestje, ik sméék en sméék er maar om maar krijg het niet!!
en een zwarte blazer, een musthave voor iedereen, deze staat al EEUWEN op mijn verlanglijstje, en dit najaar ga ik er werk van maken!!!
mijn Must Have Kleding
het Feline Meow tshirt wil ik al een tijdje, maar het gaat DIY'en worden aangezien het een designer-item is -_-
een bordeaux broek, je ziet ze overal maar vind ze nergens!!!!
en een zwarte cardigan, voor een instant parissiene feeling en gewoon omdat ie zoooooo Multi-combibaar is!!!!
Op het einde van het jaar, november ; oktober ; december, zijn er een hoop feestjes: Halloween, gevolgd door Sinterklaas, een tijdje later Kerstmis en een week later Nieuwjaar!
Familiefeestjes, schoolfeest, een fuif met je friends ... en natuurlijk wil je stralen! met de coolste outfits, leukste accesoires en hotste details!
De hippe kledingwinkels, zoals P & C ; New Look ; CoolCat ; appels ; H&M, zijn al bezig met eindejaarskleding te verkopen!
sla een goede slag, koop de hipste outfit, met deze tips!
Zwart en Pailletten; je ziet niets anders meer op het einde van het jaar!
kant. kanten jurkjes vooral
glitter pumps met loeihoge hakken! zie dat je erop kan staan ;)
zwarte blazer, élke hippe winkel moet dit verkopen!
een mantel, in beige zwart of bordeaux. Parissiene alert!
het leren jasje of bikervestje. Zoooo hot!
glittertops, shorts, jurkjes, tasjes, hoedjes, ... alles op het einde van het jaar heeft een blingbling laagje gekregen!
litttle black dresses in overvloed! Wees kieskeurig, er zijn genoeg zwarte jurkjes op de markt ;)
is zwart wat te gothic voor je? ga voor een beetje kleur met donkerblauw, bordeauxrood of helder wit. Met een vleugje kant, retro-gordijn print (je snapt wel wat ik bedoel), een strikje of een colourblock hier en daar heb je het perfecte jurkje gevonden!
deze namiddag ben ik naar Wijnegem Shoppingcenter geweest, en natuurlijk een beetje gewinkeld :)
wat ik heb gekocht? euh ... een zwarte trenchcoat bij appels, een skinny jeans van Esprit, drie haarbanden in de Clairs, een marine-gestreept shirt bij h&m, een little black dress bij Lola en Liza ...
wat me wel opviel, is dat er al héél veel eindejaarskleedjes en outfits zijn. Feestjurkjes voor Nieuwjaar, glittertopjes voor Kerstmis, loeihoge hakken ...
Ook heel veel dingen kwamen steeds terug, zwarte blazer, zwart leren vestje, zwarte little black dress, pailletten, glossy pumps, ...
Ook hééééééééél veel zwart!!! dus als je nog moet eindejaarsshoppen, koop eens iets helemaal zwart!!!
ook nog nieuws: begin december krijg ik van mijn oma een fotocamera en kan ik waarschijnlijk mooiere foto's uploaden dan die foto's die ik tot nu toe altijd met mijn webcam nam. thank you grandma!!!! xxxx
ok, nu ga ik even de eindejaarstrends in een blogpost steken :)
Vans zijn extreem cool! een beetje duur ook, maar ze zijn enorm hip en gaan zeker twee jaar mee.
Daar boven op zijn ze ook nog superlang hip en trending
en kun je de meeste modelletjes onder ELKE outfit dragen!
dit zijn mijn favoriete Vans xxx
Deze 6 paar schoenen zijn de coole, Rock en Roll exemplaren met panterprint, geblokt, galaxyprint en fluo accenten.
perfect voor onder een jeans en een baseballvestje!
voor de trendy meiden onder ons zijn er ook kleurrijke, trendexemplaren die meegaan met de superseizoenstrends zoals zwartwit, luipaardprint, bloemenprint, ...
supercool!
pastelkleurtjes en zacht grijs voor de lovely little Sweethearts onder ons! turquoise, babypaars, polkadots, wit, zachtgrijs ...
Hoodie's zijn supercool en comfy en een geweldige aankoop voor je winter-garderobe. Eén van de herfsttrends zijn diertjesprints, zoals kleine poezenpootjes, een vogeltje hier en daar, een aardige snoet op je pull of berenoortjes op je kap.
Haal zeker een hoodie in huis met een diertje erop!
De MTV Europe Music Awards (EMA's) zijn altijd wel een supershow om te zien!! dit jaar waren ze in Amsterdam. Hier even de highlights van de vorige EMA awards.
Hayden Pannetiere werd aangeklampt door een anonieme streaker toen ze een award wou uitreiken. Awkward!
Eva Longoria dist Lady Gaga's vleesjurk door in een spaanse ham op het podium te verschijnen.
"lady gaga kon er niet bij zijn, maar haar jurk hing wel nog backstage!"
Katy Perry op de EMA's in 2008 in een rugbypak op een gigantische kersenlippenbalsem, een knipoog naar haar hitsingle "i kissed a girl"
Kim Kardashian , die op dat moment hoogzwanger was, in 2012 struikelde tijdens het op het podium komen over haar jurk en maakte bijna een koprol. "ik ben wat onhandig" grapte ze even later.
Miley Cyrus: part 1
Miley op de EMA's van dit jaar. Toen ze haar award in ontvangst nam, stak ze een joint op voor het volle podium (in Amsterdam mag je legaal wiet roken)!!! van lef gesproken.
Miley Cyrus: part 2
Het befaamde Miley Cyrus - Robin Thicke incident: tijdens een optreden van deze twee artiesten was Miley gekleed in enkel wat latex ondergoed en maakte ze héél wat expliciete bewegingen. De weken en maanden daarna werd er nog over gesproken en de familie van Robin Thicke was helemaal niet akkoord met dit optreden, ook Robin vond het niet één van zijn beste performances.
Beyonce en Sean Paul faalde op de EMA' van 2003 compléét! tijdens hun gezamenlijk optreden zongen ze het nummer Baby Boy. Toen hun backingtrack (= de muziek op de achtergrond met de tekst er nog op die de zanger(es) helpt haar tekst te onthouden) naar het einde van de song stukken begon over te slaan, moesten de twee artiesten het podium verlaten.
Kelly Osbourne en Christina Aguilera. Voor wie het niet weet, deze twee sterren hebben genoeg tijd voor een E.N.O.R.M.E. kibbelruzie!!! op de EMA's van 2003 bereikte deze catfight echter een hoogtepunt. wat was er dan eigenlijk gebeurd? Christina weigerde de rode loper te betreden toen Kelly er nog op stond, vervolgens gooide ze in een sketch die voor de awardshow opgenomen werd dartpijltjes naar een foto van Christina. AAAUWWW !!!
OMG!!!
drama op de rode loper of op het podium, i loooove :D
vandaag maak ik mijn favoriete winteroutfits! zeg welk setje je het coolste vond.
Outfit 1: casual, classy en girly. Een rok in de winter dragen is niet evident, maar het gaat wel! p.s. ik hou van die rok!!!
rok Lulu's | blazer Lulu's | panty h&m | sneakers Vans | Au Revoir tanktop lulu's
Outfit 2: classy, girly, basic. Ik heb de combi zwarte blazer, witte top, rode rok al eerder gezien en ik vond hem top! copypast it! mijn persoonlijke favoriet.
op de rode loper straal je of faal je. Of het nu een garderobe probleem is, een verkeerde pose, een awkward moment ... als celebritie word élk momentje vastgelegd op de camera. ouwtch! kijk en gniffel mee!
Problemen op de Golden Globes! Jessica Biel stond bijna in haar onderbroek op de rode loper nadat niemand minder dan Madonna op de sleep van haar jurk ging staan! awkward ...
deze onbekende B-actrice struikelde over een ribbeltje in de rode loper.
garderobe probleem! Emma Watson trapt met de hak van haar schoen op haar eigen jurk.
dat Emma de queen of carpet-bloopers is, bewijst ze nog maar eens ...
Jonge Emma, gekke Emma, véééééééééél te stomme pose emma!
oftewel zat Josh Dehamuel zijn onderbroek niet lekker, oftewel had hij er gewoon geen aan!
trappen en rode lopers, het blijft een probleem! deze actrice mag zich de grote trappen-en-lopers-faal-queen noemen:
toen ze bukte om haar jurk op te tillen om de trap op te kunnen -hé hé wat een zin ;-)-, schoof haar rok een beetje naar omlaag en ... het effect zie je zelf!
Halle Berry's jurk liet het afweten en zakte beetje bij beetje een stukje verder af. Au!
toen trotse moeder haar trotse zoon een dikke knuffel wou geven op de rode loper, viel ze achterom en trok ze haar zoon mee.
De volgende keer dat je naar school gaat een zak op je hoofd zetten, jongen!
Tegenwoordig maken ze van alles schoenen! Inspiratie valt overal uit te halen! ook uit Disney slechterikken.
de israelitische schoenenontwerper Kobi Levi baseerde zijn nieuwe schoenen op Disney'st meest gemene vrouwen!!!!
De gezichten van de personage's staan op de zool van de schoen.
wat denk jij: gehaald of gefaald?
loop jij binnenkort rond met een Badgirl aan je voeten?
Ursula, het gemene zeemeermonster uit De Kleine Zeemeermin heeft haar eigen fashionable zwart-paars schoeisel met aparte en originele hak.
De boze koningin uit Sneeuwwitje heeft de leukste schoenen: compleet met gouden kroon, zwart nonnenkapje, witte halsketting en blauw kleed zijn ze compleet fashion!
Malafide uit Doornroosje kreeg ook haar eigen paar schoenen. beetje Edgy, hé ?
Kant geeft je outfit wat girly, maar kan je ook wat stoerder dragen!
Volgens Louis Vuitton staat wit kant het chiquest. Wil je je witte kanten jurk toch wat casual maken? draag dan nog een bruin riempje en een bruine leren jasje, of een zwart jurkje!
kanten outfits kunnen boho zijn, girly, chique, classy, casual, edgy, ... dus zeker een kanten item in huis halen!!
casual casual
party
girly & classy
casual
preppy
Taylor swift
ook Taylor swift loves kant!! alleen die spuuglelijke bruine bommaschoenen mocht ze vervangen door een beter paar.