Altijd al gedroomd van een topmodel te zijn? Misschien kun je wat leren van de onderstaande meisjes, want zij hebben hun droom al waar gemaakt!
Naam: Cara Delevingne model van: zowat alles, van Burberry tot Victoria's Secret speciaal: volgens haarzelf is ze zo vaak gevraagd als model vanwege haar borstelige wenkbrauwen weetje: -er word gefluisterd dat ze een relatie had met Harry Styles. - Cara heeft een klein filmrolletje in 'Anna Karenina'. Ze speelt prinses Sorokina, de verloofde van graaf Vronsky
naam: Kate Moss model van: het bekendste is ze als model voor Calvin Klein, maar ze doet ook opdrachten voor andere bedrijven. speciaal: Moss is eigenlijk naar modellennormen véél te klein: een normaal model is 175 cm, terwijl zij maar 164 cm meet. weetje: er is een filmpje waarop te zien is hoe Moss cocaine snuift
naam: Miranda Kerr model van: Miranda was een Victoria's Secret Angel, maar vanwege de strenge regels die de modellen opgelegd kregen is ze gestopt. speciaal: Haar Amerikaanse Doorbraak kwam toen ze een contract tekende bij Maybelline weetje: Ze is het eerste Australische Victoria's Secret model.
Modellentips allereerst, de vereisten!
Als je model wilt worden, moet je minstens 175 cm meten
Op een shoot arriveer je het liefste zo vroeg mogelijk, met gemakkelijke kleren en zonder make-up
Je moet snel zijn als beginnend model: tussen de 14 en de 19 jaar
Het gaat meer om maten dan gewicht! de vereiste maten zijn maat 36 - 38, heupen tussen 85cm - 95 cm,. Je mag ook niet te veel vet hebben, gewoon strak dus!
Je huid moet zo gaaf mogelijk zijn (geen opvallende littekens, geen tattoos , geen puisten of pukkels, etc.)
Je moet er gewoon goed uitzien!
Je moet mooi kunnen lopen, staan, poseren , ...
Je moet ook doorzettingsvermogen, zelfvertrouwen, zelfstandigheid hebben en tegen kritiek kunnen.
Als je een goede portfolio wilt hebben, zorg je het beste voor variatie, 1/3 zwart-wit foto's, ... Als dit moeilijk lijkt, kijk dan eens in modeblaadjes. Voeg ook minstens één keer per jaar nieuwe foto's toe en scheur alle modereportages waar jij voor gecast werd uit de modeblaadjes om bij je portfolio te voegen..
Maak kennis met het leukste, coolste, onnozelste ding ever! de MOUSTACHE! hij wordt gebruikt voor alles! Een paar voorbeelden...
Moustache phonecases! Bellen wordt superleuk! (hoewel je die helemaal rechts misschien niet mag kopen :P )
Moustache feestjurkje! Cute!
Moustaches van chocola! Krijg je daar geen honger van? :P
Moustache rugzak! hiermee wordt je hyperpopulair!
Moustache deurmat, voor de geflipte fans van de moustache. :)
Super-mooie-hippe-mega-leuke-coole moustache tas!
Zelfs katten doen mee!
Natuurlijk zijn er ook broeken,tassen, ringen, oorbellen, kettingen, lampen (ja, er zijn echt lampen met een moustache!), cakejes, rietjes, kussens, riemen, sleutelhangers en nog héél wat spullen met een moustache!
Dieren vind je niet alleen in het bos of in de dierentuin. Je vind ze ook terug in je garderobe, en in andere speciale dingen! Kijk even mee naar de volgende 8 foto's!
deze lieve schatjes aan je voeten zijn onderdeel van een speciale schoenenlijn van adidas! Net als de volgende 2!
Deze schatjes zijn echt een must! Wie wil ze niet?
Deze vindt ik echt super! Hun zonnebrilletjes kan je plaatsen hoe jij het wil!
Bont=niet cool :( Nepbont=oké.
Deze supercoole nintendo is echt superhip! Die moet ik hebben :) !!
Ook telefoonhoesjes blijven niet gespaard. Bellen wordt veel leuker met ding!
Ook je nagels moeten eraan geloven! Maar of we dat erg vinden? Nou...:)
Niet alleen wij hebben huisdieren, ook de celebs hebben kleine knuffelbeestjes! Ik toon je er een paar ;)
Het meest verwende huisdier, Choupette Lagerfeld! ze heeft een ipad, 2 helpsters, ze mag aan tafel zitten en beslist zelf wat ze eet. Modegod Karl Lagerfeld (Chanel) heeft gezegd dat hij met zijn huisdier wil trouwen!
Bear, de hond van toenmalig twilight koppel Kristen Stewart en Robert Pattinson. Nu ze uit elkaar zijn is het ruzie m wie de hond nu krijgt. Bear zelf wordt ook nogal verwend en mag altijd mee met Robert in het vliegtuig!
Bean, de puppy van Miley Cyrus! Wat een schatje!Miley staat erom bekend véél dieren te hebben!
Baylor, de puppy van Selena Gomez! Ze heeft ze geadopteerd toen ze nog samen was met Justin Bieber.
Denk je dat de sterren altijd prachtig glanzend, golvend, schitterend, glamoureus,vol, mooi haar hebben? Nou, dat is niet zo! Soms is het zelfs te erg voor woorden! Kijk en gniffel mee! :P
Jennifer Annistons anders zo mooie haar ziet er nu uit als een berg sprokkelhout!
Geen idee wie het is (ik gok op Christina Aguilera), maar ze ziet eruit alsof ze haar vingers in het stopcontact gestoken heeft, en dan omdat het toch niet erger kon, een gordijn heeft aangetrokken. AFMAKEN DIE HANDEL!
Dit is gewoon zielig! Ze heeft het precies niet eens door!
IEUW???
Ik hoop dat dit door een windstoot is gebeurd o-O
Dus als je het echt niet meer ziet zitten, kun je maar beter doen als britney spears!
Hier even de meest bekende Modehuizen (Dior, Louboutin, Chanel en YSL)
Dior ontwerper: Raf Simons (naam komt van Christian Dior) gezicht: Jennifer Lawrence ontwerpt: kleurrijke, vrouwelijke mode weetje: Yves Saint Laurent heeft nog voor Dior gewerkt
Chanel Ontwerper: Karl Lagerfeld (naam komt van Coco Chanel) gezicht: Stella Tennant, Ondria Hardin en de belgische Yumi Lambert ontwerpt: strakke haute couture weetje: Coco Chanel startte eerst met een klein accesoirewinkeltje met vrouwenhoeden voor ze doorbrak als ontwerpster
Louboutin ontwerper: Christian Louboutin gezicht: voor de 2013 campagne heeft Louboutin geen mensen gebruikt ontwerpt: schoenen weetje: buiten dat alle schoenen een rode zool hebben, hadden vroeger alle schoenen een hak van minstens 12 cm. Nu is hij ook later bij de grond gaan ontwerpen.
Yves Saint Laurent ontwerper: Yves Saint Laurent (ondertussen gestorven) gezicht: Hedi Slimane ontwerpt: vrolijke/vreselijke kleren (de foto toont een iets normalere collectie maar zoek eens yves saint laurent fashion op en je weet wat ik bedoel). Staat meer bekent om zijn make-up weetje: Yves Saint Laurent heet nu, na de dood van Yves, Saint Laurent Paris. Het logo bleef wel wat het was.
De wereld bestaat niet alleen uit de C&A, claire's of forever21. er zijn ook speciaal merken voor sterren of snobben met veel te veel geld :) hier zijn 3 van die merken! Je kent ze wel ;)
Chanel staat vooral bekend vanwege hun parfum. Maar ze hebben ook kleren en handtassen! Het loge, de twee C's, komt van Coco Chanel, de 'bedenker' van het luxemerk.Het hoofd in deze tijd van Chanel heet Karl Lagerfeld. Hij heeft zijn huisdier (choupette de kat) benoemt tot art director. Speciaal!
Dolce & gabbana is ook een bekend merk. Ze verkopen vooral Parfum en kleren, en eigenlijk ook brillen.
Louboutin, het favoriete schoenenmerk van Astrid Bryan! Hierboven de hyperpopulaire hakken, en hieronder een paar sneakers.
Ik heb er natuurlijk ook nog een paar overgeslagen, zoals Dior, Gucci, Prada, Louis Vuitton, Marc Jacobs en ga zo maar door! :)
Niets leuker dan op een vrije dag voor je webcam mislukte make-up tutorials maken of gewoon wat stijlen op jezelf uittesten met make-up. Maar als je zo bezig bent, ben je vaak veel te snel bezig met afschminken en nadien voelen je ogen geïrriteerd aan en doen ze pijn als je terug oogschaduw opdoet. Als je de volgende tips hanteert heb je dat niet meer voor!
Nodig: Een stapel watjes (nee je broertje telt niet mee!) Reinigingswater (afschminker) Verzachtende tonic of iets anders dat de huid hydrateert. Geduld Papieren zakdoekje
Eerst doe je je ogen. doe voldoende afschminker op je vingers en wrijf in kringetjes over je bewegend ooglid. Dep (niet vegen!!) droog met een watje. doe nog wat afschminker op je vingers en pluk aan je wimpers. Voorzichtig daarmee: niet in je ogen plukken, en ook niet te hard plukken!
Daarna neem je een watje en doe je er wat afschminker op. Dep met het watje over je lippen en wrijf met een snelle horizontale beweging over je lippen met een doekje. Blijf dit doen tot alle kleur weg is.
Daarna doe je gewoon met een watje alle blush en gezichtspoeder van je gezicht. Wrijf nooit van beneden naar boven. Volg je kaaklijn om gezichtspoeder aan je kaak weg te vegen, wrijf in cirkeltjes over je kin en ga horizontaal over je voorhoofd. Blush doe je weg om te beginnen naast het topje van je neus te vegen naar je oor. maak boogjes met je watje, begin altijd naast het topje van je neus.
Deze stap kan je doen als je klaar bent met al het schminken en iets anders gaat doen. Als je nog verder wilt doen doe je dit niet, dan is het gewoon pure tijdverspilling Daarna neem je nog een watje en doe je deze vol met hydraterende tonic of zo. Wrijf over je gezicht zoals beschreven staat in de vorige alinea. Neem nu nog twee watjes en doe deze ook vol van dat hydraspul. Ze mogen niet druipen, maar het hele oppervlak moet wel vochtig zijn. Ga op je bed liggen en leg de watjes op je ogen. Blijf hier een minuutje of vijf liggen en ondertussen druk je de randen van de watjes stevig tegen je huid. Niet in je oog drukken, dan krijg je een tegenovergesteld effect en beginnen je ogen te pikken en te tranen. Ook je ogen NIET opendoen!! als je klaar bent, haal je ze eraf en ga je wat doen.
Hieronder staan alle dingen die bij make-up borsteltjes horen.
WASSEN Als je borsteltjes echt onder de kleuren zitten en je er amper nog mee kan werken, is het tijd voor een schoonheidsbehandeling voor hen! Hou ze onder een klein stroompje lauwwarm water en streel de haartjes / kussentjes zachtjes met je vinger(s). Laat ze ergens aan de lucht drogen. Als je de borsteltjes die dag zelf nog nodig hebt, kun je ze afdeppen. Als je je borsteltjes ruw afveegt en eraan begint te plukken, kunnen de haren uitvallen.
BESCHERMEN Bescherm je borsteltjes van de ondergang! als ze dus vol kleur zitten en je hebt geen zin om ze af te wassen en je begint op een blad de kleuren tot de kleur weg gaat of vervaagt, kunnen bij de borsteltjes met sponsje of watje hun sponsje/watje scheef gaan zitten, los in hun houdertje zitten, hun stof verliezen of simpelweg kapot gaan.
Als je aan de borsteltjes met haartjes gaat plukken, vallen de haren uit. Als je met de borsteltjes met haren ruw begint te kleuren tot hun kleur vervaagt / verdwijnt, kunnen de haartjes uitvallen, het houdertje kan gaan scheef staan of een onderdeel valt gewoon uit elkaar. Ze gaan ook hier simpelweg kapot.
Als je oogschaduwborsteltjes gaat gebruiken voor lipgloss, heb je de kans dat de haren vettig worden, stijf worden , aan elkaar gaan kleven, ...
Smokey Eyes lijken extreem moeilijk te maken, maar niets is minder waar! Voor jullie, lieve lezeresjes, heb ik zelf eens geprutst om smokey Eyes te maken en het is me gelukt! wil jij in 2 minuutjes smokey Eyes hebben als Avril Lavinge of Cara Delevingne? Haal dan je make-up tasje boven en zoek de volgende spullen alvast:
- Zwarte oogschaduw - Een groot (niet te groot) make-up kwastje met haartjes, dus geen watje - Een normal size make-up kwastje met haartjes - Een small size make-up kwastje met haartjes of fijn zwart oogpotlood of fijne eyeliner
Als je de verschillende soorten kwastjes niet hebt, niet erg maar dan zul je wel wat moeten prutsen en is het effect misschien minder mooi...
Stap 1 Kleur met het grote kwastje je heel bewegend ooglid zwart.
Stap 2 Maak met het middelmatig grote kwastje een cat eye.
Stap 3 Trek een lijntje met eyeliner / zwarte oogschaduw / oogpotlood onder je oog, bij de onderste wimpers. trek het lijntje niet helemaal door, het hoeft maar een vinger ( = bij mij 2 a 3 mm) lang te zijn. Voor echte Avril Lavinge Eyes trek je het helemaal door en doe je er ook wat zwarte oogschaduw bij op.
Tadaaaa! shine! hieronder enkele foto's van mijn transformatie etc etc
Cat eye
Avril Lavinge
Cara Delevingne
Mijn transformatie!!!!
Na het afschminken had ik drie watjes volgekladderd O-o ....
Veel meisjes van 12 tot 16 jaar ongeveer worden gepest. Gewoon voor de lol, omdat ze geen populaire kleren dragen, hun gewicht hen niet bevalt, omdat ze gewoon anders zijn. Dit kan gewoon niet! Iedereen mag en kan zichzelf zijn! Het is gewoon niet normaal om zoiets te doen, daarom aan alle pesters en pestkoppen onder ons: GA WEG EN GET A LIFE!
Als je gepest word, roep dat dan luid en ze zullen wel een toontje later zingen ;). er zijn ook andere dingen die je kan zeggen, zoals: - Denk je dat je beter bent nu? - Woow lekker cool he? Mensen uitschelden/beledigen/pesten! - Gasten, vinden jullie het leuk als ik dat bij jullie doe? - Doe normaal!
Ga zelf zeker niet schelden want dan ben je niet beter dan de pesters zelf! En krop het zeker niet op maar VERTEL HET als je gepest word! Aan je moeder, je zus/broer, je tante, BFF, je vriendje, je buurmeisje of aan de bakker ofzo want IEDEREEN MOET WETEN DAT DIE PESTER GEEN RESPECT VERDIENT!
Waarschijnlijk ken jij alleen de 'standaard' sokken, in een normaal kleurtje zonder patroon. En als het dan wel een patroon is zijn het streepjes of ook weer iets normaal. Heb fun met je sokken, kijk hieronder eens! Mijn top 6 favoriete sokken!
Schattig en flashy! Deze paddenstoeltjes staan op zes
Aaahh, wat een schatjes! Deze liefjes staan op vijf
Op vier deze sneaker-sokjes. Schattig, flashy en origineel!
Op drie schattige kniekousen met een leuk paddenstoelpatroon!!!
NOG schattiger! (Alleen niet in mijn maat :( Daarom verdiend op twee!)
En de aapjes op één! Zeg nou zelf, wat een schattige snoetjes!!
Justin Bieber is trots op zijn onderbroekenschuif. De inhoud showt hij met veel plezier aan de paparazzi. Check het hier!
Hiernaast: te veel details, Justin!
Kraakwit
Hemelsblauw
Knalrood
Pijnlijk! :D Van deze afbeelding bestaan trouwens ook nog postkaartjes! Zou jij zoiets voor je verjaardag willen opgestuurd krijgen? Vertel het ons via gastenboek!
zit je krap bij kas, je vriendin verjaart binnenkort en ben je creatief? dan kun je voor je vriendin een leuk alfabet maken!
Alfabet als je nog veel tijd hebt kun je een alfabet voor haar maken. Je kunt kiezen tussen een alfabet over jullie vriendschap of eentje over haar. in het alfabet staan op elke pagina 1 letter in alfabetische volgorde. Bij die letter hoort iets over jullie vriendschap / jou vriendin. laten we beginnen!
1. krijg een hoop papier aan elkaar door middel van nietjes, perforators en touwtjes, ... op de cover schrijf je in een leuk kleurtje " [onze vriendschap/ naam vriendin] VAN A TOT Z!" en daaronder teken je een hoop dingen die ze leuk vind, haarzelf, jullie, ...
2. schrijf op elk papier in een mooi kleurtje een grote letter in alfabetische volgorde. Dus op blad 1 A op blad 2 B op blad 3 C ...
3. schrijf op elk blad een woord dat met haar of jullie vriendschap te maken heeft, maar dat begint met de letter dat in het groot op dat blad staat. Dus bevoorbeeld op blad 1 waar A op staat schrijf je ANGST
4. schrijf er onder waarom je dat woord koos, dus als je angst koos bij A dan schrijf je eronder "wij / naam vriendin zijn/is bang voor [iets waar jullie/zij bang voor is/zijn]". om het duidelijker te maken schrijf je bevoorbeeld "Vicky is bang voor spinnen."
5. teken daaronder iets wat ermee te maken heeft, bevoorbeeld een spin.
6. volgend blad!
en als je een letter bevoorbeeld niet weet, laat je die even opzij liggen en bekijk je die daarna weer. als het een Q of een X is scheur je hem uit of doe je hem weg, behalve als je vriendin van xylofonen houd en Quotiënten haat. letters waar je dus écht niets bij vind, doe je weg.
op het einde schrijf je op het laatste blad "omdat jij mijn liefste vriendin bent" of " BFF FOR LIFE" of "HAPPY BIRTHDAY!" en teken je er een hoop prulletjes rond.
waarschijnlijk, als je goed je best hebt gedaan, is je vriendin in de wolken met haar eigen alfabet!
In de zomer kan de temperatuur flink stijgen, dus goede bescherming is noodzakelijk!
Je moet altijd een dikke laag aanbrengen en elke twee uur opnieuw insmeren. eigenlijk zou je met één bus zonnecréme jezelf gemiddeld zeven keer kunnen insmeren voor hij leeg is.
Elke huidzone kan verbranden! De meeste mensen denken dat huidzone's die je vaak insmeert minder snel verbranden als huidzone's die je amper insmeert, maar dit is dus NIET WAAR
Je word niet bruiner door te sporten of te bewegen! (eindelijk een smoes om lekker lang te kunnen luieren op het strand!)
Met een t-shirt aan moet je je nog altijd insmeren, kleding beschermt niet goed genoeg!
Je kunt niet zolang je insmeert onbeperkt zonnen. als je te lang zont zal je toch verbranden. Wanneer is te lang? Dit hangt af van je huidtype en de kracht van de zon
As je gaat zwemmen en jezelf afdroogt, verwijder je ook zonnecreme! Ook als je elke twee uur insmeert.
Kinderen hebben een hogere beschermingsfactor nodig dan volwassenen!
Het is niet hoe hoger de beschermingsfactor, hoe minder snel je bruint! Nu moet je niet de laagste factor kiezen, want dan wordt je huid niet bruin maar rood! factor 50 beschermt gewoon veel beter dan factor 15.
het doet zich soms voor dat celebs dezelfde jurk dragen als een andere celeb. Wie droeg hem goed, wie beter en wie best?
Ik vind het jurkje zelf prachtig, en het Rihanna (links) staat er het mooiste mee! Haar huidskleur past beter bij de kleur van de jurk en de zonnebril staat een beetje eh 'blond' het blondje.
Deze outfit vind ik allesbehalve mooi! Maar het rechtse meisje komt er beter mee weg, omdat ze mooiere vormen heeft en haar witte schoenen meer met haar outfit matchen dan die paarse kousen!!!
Leuk jurkje! Ze staan er allebei prachtig mee, maar toch wint de rechtse het van mij! Zo spijtig dat het linker meisje een panty had aangetrokken, anders had zij gewonnen!
Kim Kardashians vormen passen beter bij de jurk dan die van het linker model. Ook kims kapsel en huidskleur zorgen voor de doorslag, want ze ziet er prachtig uit!
Oei oei, dit is moeilijk! Zelfde jurk, andere stijl. Ik vind het rechtse model toch 0.001 % leuker, want het jurkje is lieflijk en de rest van haar outfit ook.
Het coolste najaarsaccessoire: de vossenstaart. Natuurlijk wel in nepbont. Ik heb hem al in meerdere kleuren zien hangen. Die van mij is in het roos, heel cool. Ik ben van plan om elke kleur te kopen. Dan kan ik er bij elke tas 1 uitkiezen die het er best bij past. Ik kan al niet meer zonder. Heel Hollywood is er al vast gek op.
Soms heb je toch echt het idee dat de sterren Bob de Bouwer, Mega Mindy en Paulus de Boskabauter als stylisten hebben. Hier zijn de grootste fashionbloopers op een rijtje gezet van vreemd over raar tot oerfout!
8. Een paar maanden geleden ontmoetten Justin Bieber en Bob de Bouwer elkaar. Het klikte goed en groeide uit tot een hechte vriendschap. Bob heeft zelfs één van zijn helmen aan Justin uitgeleend!
7. Te casual, te geel, te fout!
6. "Sorry, maar ik heb met mijn vingers in het stopcontact gezeten" is het énige mogelijke excuus om met zo'n kapsel op een awardshow te verschijnen!!!
5. Te lang, te stijf, te saai. Ze lijkt wel weggelopen uit één of andere star wars film!
4. Deze jongedame vergiste zich van datum en kwam in haar balletkostuum naar het gala en in haar gala jurk naar de balletles.
3. Yep, dit is Rihanna! We mogen blij zijn dat ze een rasechte kapselkameleon is want dit kapsel is echt té bombastisch!
2. Zelfs de figuurtjes van My Litlle Pony hebben schrik als ze dit gedrocht zien!
1. Wat is dit?? Nee ik meen het, wat is dit?? Dit is het resultaat van een verloren weddenschap, volgens mij!
Echt iedereen zijn/haar lievelingsdessert: de kleine taartjes met een crème-topping. Heerlijk !!! De naam komt omdat ze vroeger oorspronkelijk in kleine kopjes ( Engels: "cup") gebakken werden. Via het internet ben ik altijd op zoek naar de nieuwste recepten en verras mijn vriendinnen en vrienden er dan mee. Het leukste vind ik om de cupcakes op het einde te versieren. Voor je BFF kun je er bv. BF4E op schrijven. En voor je vriendje kun je er Love op proberen te schrijven. Als je je oma of papa wil verassen kun je er een diertje op zetten. Als je het goed kunt kan je misschien roosje proberen te tekenen.