Inhoud blog
  • Hallo
  • Probleempje met de IPad
  • Proficiat!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    forum

    Druk op onderstaande knop om te reageren in mijn forum

    Over mijzelf
    Ik ben Eva
    Ik ben een vrouw en woon in Haacht (België ) en mijn beroep is Blogster. Schrijfster. Trendwatcher.
    Ik ben geboren op 27/04/2000 en ben nu dus 25 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Schrijven, mode, anime&manga, tekenen, sport, streetdance, schattige dingen, Japan, Reizen.
    Hallo ik ben Eva, ik hou van schrijven en lees graag Percy Jackson, The Hunger Games, Fallen en Cosmogirl xx
    Foto
    Foto
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    cagibi
    www.bloggen.be/cagibi
    Categorieën
  • Andere (1)
  • Boeken (0)
  • Films (0)
  • Personage's (0)
  • Fantasybook
    Column, blog en boek
    23-04-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hallo
    Hallo iedereen. Ik ben Eva, 

    ik ben dol op schrijven - vooral Fantasy verhalen - en ik dacht wat verhalen op een blog te zetten. 

    Ik ben al sinds mijn 9e leeftijd al bezig met schrijven. Toen zat ik in een schrijversgroepje, ik heb tot mijn 12e in dat groepje gezeten, maar bij de overstap van lagere school naar voortgezet onderwijs is de groep uit elkaar gevallen. Het eerste verhaal dat we schreven was een wilde droom over een zoektocht naar de doos van Pandora met mijn toenmalige klasgenoten en besloeg 6 A4 pagina's voor en achterkant. Daarna hebben we nog een serie van 4 verhalen geschreven over een meisje dat in een bos woonde en magische krachten had. Elk boek apart besloeg ongeveer 4 A4 pagina's voor en achterkant. Er werd met volle enthousiasme en grote dromen getypt, en toen de bladzijden getypt waren kwamen we allemaal samen om tekeningen te maken voor bij in het boek. Na het lager onderwijs hadden we een blog, ook op bloggen.be, waarop we allemaal verschillende zelfgeschreven verhalen postte. We merkten dat onze genres en schrijfwijzen anders waren en dat de ene meer ontwikkeld en gedetailleerd werkte dan de andere, dus zijn we gestopt met onze blog en daarbij ook met onze groep. 

    ik ben toen op zoek gegaan naar een website waarop je verhalen kon postten, quizlet.nl , omdat ik mijn inspiratie en gevoelens kwijt moest en ik nog zin had om verder te schrijven. Daar heb ik eerst wat geworsteld met mislukkingen en een nul aantal lezers, maar de sleutel tot succes was een ander genre dan fantasy schrijven. Met het verhaal Snowlovers haalde ik een bescheiden succes van ongeveer 50 lezers per hoofdstuk en 18 personen die geabonneerd waren op mijn verhaal en bij elk hoofdstuk een melding ontvingen. Het verhaal was erg realistisch en van deze tijd en ging over een meisje en een jongen die elkaar ontmoeten op sneeuwvakantie en samen een relatie aangaan, met vele absurde situatie's en grappige opmerkingen (compliment van een aantal lezers). Het probleem met mijn verhaal was dat het niet mijn genre was, en na 8 hoofdstukken stopte ik ermee, zonder waarschuwing aan mijn lezers. Misschien dat ik het verhaal, dan een beetje aangepast, ook op de blog zet. Na een aantal jaren van afwezigheid op de site ben ik teruggegaan en begon ik een schrijversRPG, zoals er al zoveel waren. Een schrijversRPG was dat de gastheer een inleiding gaf van een boeiend verhaal, zonder zelf een personage te verzinnen, en daarna mensen uitnodigde een personage te verzinnen dat mee kon doen in het verhaal. Nadat er voldoende personage's waren "aangemeld" kon het verhaal beginnen en schreef iedereen een stukje verhaal vanuit zijn of haar personage. Het verhaal dat ik verzon als gastheer was een verhaal dat zeker op deze blog komt. Het ging over een fantasywereld die uit elkaar dreigde te vallen en over enkele weken zou verdwijnen, tenzij de personage's (engelen,duivels,feeën, elfen, dwergen, magiërs en mensen) een verloren kristal zouden vinden. Ondertussen maakten de verschillende streken van deze wereld oorlog en ruzie. Het verhaal was geweldig, maar na verloop van tijd werden er geen nieuwe stukken meer gepost. 

    Dit verhaal zou ik zeker op deze blog zetten, De verhalen die trouwens op deze blog komen zijn allemaal zelfgeschreven verhalen. Het gaat een beetje invloeden hebben van Anime en Manga wereld, Alice in Wonderland, Tim Burton, Disney, Percy Jackson, Narnia, Lord of The Rings, The Hunger Games, Twilight, Beautiful Creatures en Guildwars. Ik ga op deze blog wat vertellen over leuke fantasy verhalen en films, zoals ik ze zonet even heb opgenoemd, personages in mijn verhalen, misschien zet ik de verhalen uit het schrijversgroepje ook op de blog (aangepast of het origineel?), personages in andere verhalen, schrijverstips en zo meer, maar vooral ga ik zelf schrijven. Mijn genre zal natuurlijk fantasy zijn, met absurde situaties en grappige opmerkingen en liefdes en vriendschaps intriges. 



    Ik hoop dat mijn saaie schrijvershistorie je niet al te veel verveeld heeft en dat je zeker nog terugkomt naar mijn verhalen kijken
     groetjes, 
    Eva
     xxx

    23-04-2014 om 15:57 geschreven door Eva  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:Andere

    Archief per week
  • 21/04-27/04 2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    zanger_mark
    www.bloggen.be/zanger_
    Hoofdpunten blog Mangagrot
  • Wat is jou Manga naam?
  • De beste sites om Anime te bekijken
  • Cultuur: Anime Conventions
  • tekentutorial: manga ogen
  • Pasen: afbeeldingen

    Rondvraag / Poll
    Wat voor hoofdpersonage zou jij wel cool vinden?
    Een meisje dat in een bos leeft en magische krachten heeft
    Een jongen die gereïncarneerd word als engel en verliefd word op een mens
    Een meisje uit de 15e eeuw dat ridder wilt worden maar niet mag
    Een verlegen jongen die een magische gave heeft om mensen aan te spreken in gedachten
    Bekijk resultaat


    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs