Welkom op de fansite van Tom Berden,
Bedoeling van de blog is dat je op regelmatige basis al het nieuwe terug kan vinden over onze held: Tom Berden! Zo zal het laatste nieuws over de speler en over de club op deze site verschijnen zodat jullie, als echte supporters, hélemaal niets moeten missen!
13-03-2008
Seizoen Berden gedaan!
Het zal je maar overkomen, de ene week richt men een fanclub voor je op en de andere week krijg je te horen dat je seizoen over is. Het waren harde woorden uit de mond van Dr. Mievis: miniscus gescheurd, aanstaande maandag onder het mes en 6 weken buiten strijd!
We zouden via deze weg Tom veel beterschap willen toewensen!
PS: Wil je Tom toch nog aan het werk zien? Aanstaande zaterdag, in de thuismatch tegen Cercle Brugge, mag hij zijn opwachting maken op Staaien met zijn miniemen! Hopelijk licht hij zijn voet op, op het heilige gras van Staaien!
Na de pijnlijke nederlaag tegen Velm, tijdens het vorige weekend, waren de Schakkebroekenaren er op gebrand een goeie prestatie neer te zetten tegen de middenmotor uit Termolen.
Alle goede intenties ten spijt, kwamen onze helden snel op achterstand na een hoekschop: 0-1. Amandina probeerde het spel te maken, maar de felle tegenwind speelde hen parten, wat hen echter niet belette om enkele kansjes bij elkaar te voetballen. Toch kwam Termolen, niet gek veel na de 0-1, zelfs op een 0-2 voorsprong na een mooi opgezette actie. Het verdere verloop van de eerste helft was er ligt veldoverwicht van Amandina, maar de aansluitingstreffer bleef uit.
Na de rust trok Amandina nog meer naar voor, geholpen door de sterke rugwind. Maar echte grote kansen kon men er niet uitpuren. De match kabbelde voort tot er opeens spreekkoren van achter het doel kwamen: "Zè dzjilles vrouwlie of wa?". Gelukkig bleef het maar bij eenmalige spreekkoren, en was de scheidsrechter niet genoodzaakt de match te staken.
Amandina slaagde er toch in enkele mooie kansen te creëren, die spijtig genoeg allemaal de nek omgewrongen werden. In het laatste kwartier kreeg Amandina dan eindelijk loon naar werken, en er werd gescoord op penalty: 1-2. Spijtig genoeg konden de paars-witten het tij niet meer keren, en bleef men ook deze week achter met 0 punten. Nog het vermelden waard is de gele kaart van onzen Tom, die overigens een degelijke match speelde, in de 80ste minuut.
De startende 11 van Amandina: Bronckaers, Bamps, Battel, Berden, Deglin, Meuris, Hermans, Swinnen, Slingers, Jansen en Grandjean