Matti vervolgd met selektie voor Milaan San Remo dit is een beloning voor de goede resultaten in de voorbereidingswedstrijden.
In een dienstrol om Sagan zo goed mogelijk bij te staan en in de sprint hem te lanceren tegen alle grote kleppers.
Sagan wordt 4é na winnaar Degenkolb en Matti werd uiteindelijk zelf nog 12é.
Nu op naar de vlaamse weken koers in zijn speeltuin.
We kunnen hem bezoeken in het hotel maar naar de fanclub in het lokaal kan hij niet komen deze keer.
Zijn vrouw moet bevallen Maandag van een dochter en hij wil er bij zijn (normaal toch) Hij vertrekt vanuit Charleroi Zondag avond nog na Gent Wevelgem.
Wij wensen het jonge paar in ieder geval een goede bevalling en spoedig herstel na de operatie.
Matti rijd vandaag E3 prijs Harelbeke en Zondag Gent-Wevelgem.Sagan is de absolute kopman en iedereen moet in dienst rijden we hopen op een goede afloop.
Na een spanende wedstrijd werd een kogroep van 3 gevormd met Sagan erbij dus alles volgens plan en Matti in de achtervolgende groep om af te stoppen.
Wat niemand verwacht gebeurde Sagan moest lossen in de kopgroep zodat Matti zijn kans mocht gaan maar rijkelijk te laat.
Maar in goede doen kan men iets meer en Matti spurte zich nog naar de 3é plaats in de achtervolgende groep na winnaar Thomas Geraint en eindigde zo nog mooi 6é .
Nu staat Gent-Wevelgem voor de boeg Zondag waar we weer naar uitkijken met hetzelfde senario als Vrijdag jl.
Matti moest vandaag de ploeg aan de voet van de laatste beklimming brengen en dat deed hij zoals gevraagd werd.
Hij mocht van de ploegleiding stoppen en het vliegtuig nemen richting zijn vrouw die elk moment kan bevallen van een 2é kindje.
Morgen start Matti niet in de tijdrit en we zien hem terug in Waregen op Woensdag 25 Maart voor de vlaamse koersen.
Hij won dwars door Waregem in 2010 en kijken vol belangstelling uit naar zijn prestaties.
Proficiat met Parijs - Nice .
Matti beslist deze week wanneer hij al dan niet komt naar het lokaal afhankelijk van de bevalling waar hij heel graag zou bij zijn en daar hebben wij begrip voor.
Klik om de ploeg groot te zien die start in Waregem op woensdag 25 Maart
We hebben allemaal gezien dat we niet de beste Matti hadden in deze wedstrijd achteraf zegde hij zware benen na Milaan-San Remo.
Uiteindelijk werd hij net als in SanRemo 12é en voor mijn oordeel was hij in Waregem zeker niet tevreden met deze plaats.
De ploeg moest volledig in zijn dienst rijden maar op 89 km van de meet zag ik geen enkele ploegmaat nog en moest hij zelf in de achtervolging meewerken.
Vrijdag in Harelbeke is weer alles in dienst van Sagan we zijn benieuwd wat het wordt.
Vandaag treffen we de eerste heuveltjes aan in deze koers naar de zon vlak voor de aankomst ligt een bergje van 200m aan een stijgingspercentage van 10% een
kolfje naar de hand van Matti.
De rit is gewonnen door Michael Mattheus Matti werd heel mooi 6é en is toch eens beloond voor het mooie werk dat hij levert.
Hij klopt oa vandaag Hofland de spurter van Lotto,Bouhami 8é en Arnaud Demare10é . Matti een dikke proficiat en weet nu heel zeker hij zal er zijn in Vlaanderen.
Een vlakke rit van 196.5 km eindigde op een massaspurt gewonnen door de onklopbare Alexander krisoff maar Matti heeft zich ook mooi geplaatst op de 18é plaats.
De rit werd gekenmerkt door de val van Tom Boonen en dito opgave.
Vandaag besliste de ploeg de druk wat weg te nemen van de schouders van Sagan en werd Matti uitgespeeld als kopman onder een loodzware hitten 49,5graden
werdt het een massa sprint gewonnen door de voorlopig opermachtige Alexander Kristoff.
Matti werd mooi 7é enTom Boonen 10é een bewijs dat Matti in uitstekende vorm verkeerd en hij wil en zal de vruchten plukken van een sterke Sagan
Vandaag was het weer een zware wedstrijd en de overwinnaar was Fabian Cancellara Peter Sagan werd 5é na een mooie spurt waar Matti na het zware werk nog een mooie 65é plaats behaalde in de spurt.
Greg Van Avermaet werd mooi 3é
Morgen mag Matti voor zich zelf rijden en kijken we uit waar hij zal eindigen.
Vandaag 1é rit Matti had weer de opdracht om Sagan voorin te houden en de spurt aan te trekken.
Ze zijn erin geslaagd om Sagan vooraan af te zetten en de spurt aan te trekken maar hij werd 7é Matti eindigde in dezelfde tijd (massasprint)op de 102éplaats.