Hallo feestvierders, we hebben je blog over de eetcultuur en de foto's gezien. Opa zegt dat hij in het verkeerde land zit als hij al die kraampjes met lams ,varkens en geroosterde eend ziet. Het water komt hem in de mond, en te denken dat we deze middag gewoon soep en pizza eten bij gebrek aan tijd. Odette is hier tot half een en we willen gaan kaarten om een uur.
Het weer is slecht, veel wind en regen maar tegen dat jullie terug in Belgie zijn gaat het weer zonnig en warm worden.
Lukas vertelde dat zaterdag in je straat de jaarlijkse barbecu is. Dus kunnen jullie daar ook spiesjes eten .
Ons moeder heeft het nieuws allemaal al verteld en dus moet ik de rest maar verder vullen . Gisteravond was er een nieuwe kaartpartner .
Dus moesten er weer lessen gegeven worden en iedereen moest dus zijn beste beentje voorzetten om niet te veel stommiteiten te maken .
Voor mij was het dus dubbel oppassen ( stommiteiten maken is zowat mijn hobby geworden ) Tegen half elf waren er voldoende fouten gemaakt
en kon de leerling vermoeid maar toch ook een beetje opgelucht naar zijn vrouwke en naar zijn bedje terug . Deze namiddag gaan wij zelf onze
bridgepartners proberen niet tot wanhoop te drijven . Ik mag heel zeker niet vergeten om ook de familie Huang onze beste groeten te doen en wil je hen
zeker bedanken om jullie zolang bezig te houden want dat is een hele prestatie .
Geniet nog van je laatste dagen in het vakantieparadijs .
Oma en opa
28-07-2015 om 12:23
geschreven door Oma en Opa
|