Welkom op de blog van de familie Vaes!!!
Stef, Rita, Lukas, Ruben en Laurien wensen jullie veel leesplezier!!!!!!!!
Een interessant adres?
Foto
Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • els'blog
  • sharon's blog
  • Inhoud blog
  • Boston
  • MIT
  • MIT
  • MIT
  • MIT
    Zoeken in blog

    the familie vaes story
    Onze avonturen !
    23-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Seattle
    Vanmorgen vertrokken we met regen uit Ocean Shores. Op weg naar Seattle trok de hemel iets open maar jammer genoeg bleef de regen ons achtervolgen. We stopten in Tacoma Mall waar Laurien de halve A&F shop leegkocht, pa was goedgezind en de hele uitzet werd met een smile ingepakt en betaald. Dan naar de A&F voor de boys, die waren prijsbewuster en kochten enkel wat Tshirts. In Seattle centrum werden er nog Uggs ingekocht, jammer genoeg waren Laurien haar favoriete modellen er niet maar muisgrijze gaan haar ongetwijfeld ook mooi staan. Morgenvoormiddag bezoeken we de Boeingfabriek ten noorden van Seattle, namiddag gaan Laurien en ik nog even shoppen . Tegen de avond rijden we Canada terug binnen!! Greetzzzzz

    23-08-2011 om 02:56 geschreven door famvaes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    22-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.oceanshores
    We reden vandaag door indianengebied op weg naar Oceanshores, onze tussenstop naar Seattle. Jammer genoeg hadden we voor de eerste keer deze vakantie minder goed weer zodat de prachtige kustlijnen voor ons verborgen bleven. Typisch forksweer!! Mistig, donker, gewoon creapy!! We doorkruisten het Olympic Rainforest , een nationaal park, regenwoud, aan de kant van de pacific. Olympic National Forest is een Amerikaanse National Forest gevestigd in Washington , USA.Met een oppervlakte van 633.677 acres (2,564 km ²), het omringt bijna Olympic National Park en de Olympische Berg  , het  Olympic National Forest bevat delen van Clallam , Grays Harbor , Jefferson , en Mason provincies. Het landschap van het nationale bos varieert, van het gematigde Olympische regenwoud tot het zoute water van de fjord Hood Canal op de toppen van Mt. Washington . Washington .  De jaarlijkse neerslag is gemiddeld ongeveer 220 cm (5,6 m), wat aanleiding kan geven tot stromen, zoals de Humptulips rivier .
    Morgen rijden we richting Seattle, de shopstops bij de A&F stores zijn zorgvuldig gepland. De kleine is vol shopverwachting!! Pa zn portefeuille al heel wat minder!

    22-08-2011 om 03:07 geschreven door famvaes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vervolg foto's forks










    22-08-2011 om 00:29 geschreven door famvaes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto's


















    22-08-2011 om 00:27 geschreven door famvaes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.forks
    Gisteren vertrokken we al vroeg naar de ferry voor de overtocht van 1,45u naar de USA. Stralende hemel, blauw water, een grote walvis, enkele dolfijnen en zeehonden, de overtocht verliep vlot en rond 12u kwamen we aan in Port Angeles. Vlug wat fastfood achter de kiezen en de tocht naar Forks kon beginnen. Voor de onwetende onder jullie, Forks is dé place to be voor mijn tienerdochter, hier is namelijk de twiglighttrilogie van Stefanie Meyer verfilmd. Voor diegenen bij wie nog steeds geen belletje gaat rinkelen even kort het plot: de sterfelijke Bella Swan wordt verliefd op de onsterfelijke vampier Edward die met zijn familie in Forks woont. Onnodig te vermelden dat de relatie op heel wat tegenstand moet rekenen, zeker als een vijandige clan vampieren zich komt moeien! Op naar Forks dus en mijn allerliefste dochter kreeg het weer wat ze verdiende, stralend weer, hoge temperaturen, kortom een dag die ze in Forks maar 1 keer per jaar hebben en absoluut een dag waar vampieren van gruwelen! Eerst richting het strand; La Push is een bekend strand uit de film, de wolvenstam, waar Bella's vriend Jacob toe behoord, heeft er zijn reservaat en bijhorend strand. Veel toeristen, we vragen ons af hoe de 3000 inwoners van dit dorp reageert op al die toeristen? Ongetwijfeld niemand die ooit van het bestaan van Forks gehoord had voor de film, laat staan van de indianenstam in La Push. Enfin, het strand is mooi, het dorpje Forks is dat veel minder, terug in de tijd, vooral twiglightshops met souveniers. We doen de tour met Laurien , die het allemaal geweldig vindt, paps trakteert haar nadien op een overvloed souveniers, zelfs de vriendinnen worden niet vergeten! Onze dochter is tevreden, jammer alleen dat we geen vampier aan de haak kunnen slaan. Vandaag vertrekken we naar Oceanshores, de tussenstop naar Seattle want t is een lange rit van ongv 6 u tot in de stad. Het weer is vandaag minder, hopelijk valt het aan de kust wat mee!

    22-08-2011 om 00:25 geschreven door famvaes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    20-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.voor onze buren
    Hey lieftallige buren, jammer genoeg kunnen we jullie die rode draak niet bezorgen! Ze hangt vast aan een lantaarnpaal ! Een verlepte zeehond kan misschien nog net, kan die nijn gezelschap houden !! Of een vampier misschien, ........... kan Steven bij de nijn en de vampier bij Sharon???

    20-08-2011 om 07:30 geschreven door famvaes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Victoria
    Vanmorgen vertrokken we al vroeg naar de haven om in te schepen voor het whalewatchen . We vertrokken met een stralende zon, blauwe hemel maar eens op zee werd het heel mistig, jammer , maar het weer laat zich niet commanderen. Na een uur richting noorden te varen , bereikten we een eerste plek waar de orka's s'morgens gespot waren! Niets te zien, koud , mist, we zagen onze dure trip al in de mist opgaan. En dan plots begon het op te klaren, op 10 min tijd was de hemel open, en met de zon kwamen ook de orka's. 3 grote groepen, bestaande uit vrouwtjes, mannetjes en kalfjes. Indrukwekkend!! En ook hier komt gelukkig de natuur op de eerste plaats! Het is bij wet verboden om op minder dan 100m bij orka's te komen, jammer van de foto's maar gelukkig voor de dieren . Rond 2u kwamen we terug aan in de haven, we maakten nog een fikse wandeling over de pier, daarna werden de gifts aangevuld. Vanavond gingen we eten bij een toonaangevende italiaan , lekker, en met een goedgevulde buik en een heel wat legere portefeuille vertrokken we terug richting hotel. Morgenvroeg nemen we de boot richting USA, je moet 1,5u op voorhand daar zijn want de controle schijnt streng te zijn. Daarna rijden we via Port Angeles naar Forks, de plaats waar alle hippe vampieren van Twiglight wonen!! Moesten jullie niets meer van ons horen zijn er enkele mogelijkheden: 1) de internetverbinding werkt niet in Forks (zoiets oud en achtergebleven in de tijd hebben we nog nooit gezien)  2) er is zoveel regen dat we niet ter plekke geraken (Forks heeft namelijk 300 regendagen per jaar, daarom dat vampieren er zo graag wonen!)  3) Laurien heeft Edward gevonden en we zijn "vrijwillig" bekeerd. Griezelige groeten, hopelijk zijn  onze beesten nog ok !

    20-08-2011 om 07:26 geschreven door famvaes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    19-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto's victoria
    Enkele sfeerbeelden









    19-08-2011 om 07:58 geschreven door famvaes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Inukshuk
    Inukshuk
    Een inukshuk is een opeenstapeling van stenen in de vorm van een persoon die de weg wijst. Een Inukshuk werd vroeger in Canada gebruikt om de mensen de weg te wijzen zodat ze uit het aanbod van vele richtingen en mogelijkheden niet de verkeerde route of richting zouden nemen.

    Het woord “inukshuk” stamt uit de taal van de Inuit of ook wel Eskimo’s genoemd. De Inuit maken inukshuks voor verschillende doelen: om de richting aan te geven voor reizigers, te waarschuwen voor aankomend gevaar, als een gedenkteken of om te helpen bij de jacht op caribou-herten.

    De inukshuk staat symbool voor de kracht, leiderschap en motivatie van de Inuit indianen die in een van de meest vijandige gebieden ter wereld overleven

    19-08-2011 om 07:38 geschreven door famvaes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Victoria island
    Gisteren reden we vanuit Tofino richting Victoria . Een vrij lange rit, dus we planden een tussenstop aan de oostkust op een 3u rijden van Victoria. De girls deden een beachstop, Stef ging golfen. Prachtig weer dus iedereen tevreden. s'Avonds aten we nog ribs in een lokaal restaurant, maagvulling, maar niets speciaal. Vanmorgen vertrokken we dan naar Victoria, de hoofdstad van BC. Victoria is de hoofdstad van British Columbia , Canada en is gelegen aan de zuidpunt van Vancouver Island. Victoria is op ongeveer 100 kilometer (62 mijl) verwijderd van  Vancouver op het vasteland. De stad is ongeveer 100 kilometer (62 mijl) van Seattle per vliegtuig of ferry, en 40 kilometer (25 mijl) van Port Angeles , Washington door ferry over de Juan de Fuca Strait . Vernoemd naar koningin Victoria van het Verenigd Koninkrijk en de Dominion van Canada , is Victoria een van de oudste steden in de Pacific Northwest , ontstaan  in 1841.  De stad heeft een groot aantal historische gebouwen, met name de twee meest beroemde bezienswaardigheden, het British Columbia Parlement Buildings (afgewerkt in 1897 en de thuisbasis van de Wetgevende Vergadering van British Columbia ) en de keizerin hotel (geopend in 1908). Chinatown is de tweede oudste in Noord-Amerika na San Francisco .

    Bijgenaamd de "Stad van de Tuinen," Victoria is een aantrekkelijke stad en een populaire toeristische bestemming. Victoria is ook populair bij gepensioneerden , die komen om te genieten van het gematigde en meestal sneeuw-vrij klimaat van het gebied en het ontspannen tempo van de stad.

    We kregen onmiddellijk een ander beeld te zien dan dat van Vancouver. Vancouver, vuil, ouderwets, veel daklozen, geen cultuur, Victoria, gezellig, modern, kunst en cultuur, veel bloemen, terrasjes,.... kortom gezelligheid troef. Fijn dat we hier 2 dagen blijven!! We bezochten eerst de haven, leuke straatanimatie, mooie bloemen, gezllige sfeer. Daarna even de shopomgeving verkennen, viel nog mee, een bezoekje aan Chinatown mocht ook niet ontbreken! Klein maar leuk. Cultuur kwam op deze rondreis nog niet aan bod, daarom gingen we in de late namiddag naar het Royal BC museum. De boys zijn zo onder de indruk van de indiaanse kunst, de totempalen, maskers, tekeningen,... vol lof dus over het museum, alleen jammer dat het er binnen zo donker was, de foto's zullen vrij onduidelijk zijn.Vanavond gingen we dineren bij Chandlers, een topklasse seafoodrestaurant, dat Stef had uitgezocht op de pc. Lukas en ik waagden ons aan het summermenu voor 2, vissoep als voorgerecht, kreeft en zalm als main en creme brulee en koffie als dessert!!! Lekker!!! Ruben at de seabass(een soort witte , vaste vis), Stef nam de zalm. Voor Laurien is hier alles te speciaal dus de kilo's vliegen eraf. Nog een bezoekje aan de avondmarkt in de haven met plaatselijke kunstenaars, de kids kochten elk een tekening van bekende plaatsen in Victoria, gemaakt door een kunstenaar die ook meewerkte aan het grote kunstwerk voor de olympische spelen. Mooi, de souveniers beginnen te komen !!! Morgen vertrekken we al vroeg op walvissentocht, hopelijk wordt er niemand ziek en zien we orka's enz... wildlife blijft natuurlijk niet wachten tot we er zijn dus... Vandaag zagen we een baldeagle, enkele herten, een zeehond, veel arenden en 2 doodgereden wasberen.

    19-08-2011 om 07:33 geschreven door famvaes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto's
    De haven van Tofino, het krabverhaal en de zonsondergang aan ons hotel!











    17-08-2011 om 05:21 geschreven door famvaes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (2)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tofino

    Tofino is een dorpje van ongeveer 1650 inwoners aan de westkust van Vancouver Island , in British Columbia  gelegen aan de westelijke eindpunt van Highway 4 , op het puntje van het schiereiland Esowista , aan de zuidelijke rand van de Clayoquot Sound . Tofino Inlet kreeg zijn naam  in 1792 door de Spaanse commandanten Galiano en Valdes , ter ere van Admiraal Vicente Tofino , onder wie Galiano cartografie had geleerd .
    Vandaag hielden we het rustig, voormiddag gingen we naar de westkust van het eiland. Jammer genoeg was het heel bewolkt, veel mist en nevel, iets wat hier heel normaal is. Gelukkig trok het namiddag open en de girls gingen naar de beach, de boys gingen golfen. Relaxing!! Om 5u30 werden we in het plaatselijke seafoodrestaurant verwacht waar Lukas en Ruben zich tegoed deden aan krab. Hard werken voor je eten en er ook nog veel voor betalen, je moet het maar kunnen verkopen!! 1 krab kost hier al vlug 40$!!
    Morgen trekken we verder naar de oostkust, hopelijk blijft het weer goed!

    17-08-2011 om 05:14 geschreven door famvaes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    16-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto's tofino en ferry
    Op volgende sfeerbeelden, de inscheephaven Horseshoebay, het eeuwenoude bos van bomen die minstens 800jaar oud zijn en het uitzicht vanuit onze bungalow.













    16-08-2011 om 19:00 geschreven door famvaes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tofino
    Gistermorgen vertrokken we al vroeg naar de haven om in te schepen op de ferry naar Vancouver island. Een tocht die  in mineur begon, we reserveerden voor de ferry van 10u, je moet 1u op voorhand aanmelden, jammer genoeg bleek bij aankomst deze ferry in panne te liggen, dus samen met een heleboel anderen wachten op de volgende, in de rij staan en 2 u wachten, je brengt je tijd natuurlijk liever op een andere manier door. De overtocht , die bijna 2 u duurde, was prachtig, winderig maar zonnig! Bij aankomst reden we naar een plaatselijk strand waar we onze subwaysanwiches opaten, aan t strand smaakt zoiets altijd beter! Daarna de tocht naar Tofino, door de bergen, een rit van 4,5u. Tegen 6u arriveerden we aan ons hotel, een soort resort met prachtig uitzicht op het strand, vissersboten enz... s'Avonds aten we verse, wilde zalm in een superrestaurant, hmmmmmmmm.

    16-08-2011 om 18:46 geschreven door famvaes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto's vancouver
    Een paar vancouverbeelden











    15-08-2011 om 06:55 geschreven door famvaes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (2)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto's Whistler mountain
    Nog enkele sfeerbeelden van Whistlers mountain, eergisteren!















    15-08-2011 om 06:53 geschreven door famvaes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vancouver, dag 9
    We vertrokken vanmorgen naar het Stanley park.
    Het Stanley Park is een stadspark van 404,9 hectare in Vancouver, Canada. In 1886 besloot de stadsraad het natuurgebied open te stellen als park, twee jaar later opende Frederick Arthur Stanley het park, dat naar hem is vernoemd, voor het publiek. Het park trekt tegenwoordig ongeveer acht miljoen bezoekers per jaar. Een van de meest gebruikte voorzieningen van het park is de False Creek Seawall, een 9 kilometer lange dijk om het park dat wordt gebruikt als pad om op te fietsen, wandelen en te skaten.
    Stanley Park is ruim tien procent groter dan het
    New Yorkse Central Park.
    Daarna ging het naar Granville island,
    Granville Island
    is een klein schiereiland tegenover Downtown Vancouver, onder de Granville Street Bridge. Ooit was Granville Island een industriegebied, maar tegenwoordig is het uitgegroeid tot een op commercieel en toeristisch vlak aantrekkelijke buurt. Je vindt er een hoop galerijen, theaters, winkels en restaurants. Tegen 3u vertrokken we dan naar de winkelstraat van Vancouver, maar dat viel dik tegen, na een klen uurtje vertrokken we dan maar richting Chinatown. Leuk maar onze voorkeur gaat uit naar Chinatown SF . Na een lekkere hap bij een italiaan in Gastown , gingen we moe naar het hotel. Terug een heleboel daklozen, triestig,.......
    Onze algemene indruk van Vancouver? Leuk, maar helemaal niet up to date, GEEN shopping voor Europeanen, veel vuile en achterbuurtachtige straten, veel rare mensen en een heleboel daklozen. Niet iets wat we opnieuw zouden doen. Morgen opnieuw naar de natuur, we vertrekken al heel vroeg naar de ferrie, we laten ons overzetten en rijden dan 5u richting Tofino ! Wales en orka's , here we come!!!

    15-08-2011 om 06:28 geschreven door famvaes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vancouver
    We kregen vanmorgen een supervers, luxeontbijt!! Tegen 9u15 vertrokken we naar Whistler Mountain. We kochten een gondelpas voor de hele dag. De eerste trip bracht ons na 35 min aan het eerste bergstation, een dichte gondel, niet teveel beweging, oef, we waren er. Aangezien de stoeltjeslift naar de top nog niet open was, namen we vervolgens de gondel tussen de 2 peaks! Leuk, comfortabel en prachtige views. Daarna terug naar peak 1, de top was geopend. Een zeer koude rit naar de top, in een open stoeltjeslift, creapy!!! Boven maakten we een tocht van 45min tussen de ijsvelden, indrukwekkend! Daarna terug naar top 2, even wandelen en vervolgens met de stoeltjeslift!!!! een afdaling van 30min, en koud dat dat was!!! Beneden vlogen we met zn 5 de plaatselijke starbucks binnen voor hot chocolade met whipped cream en latte met extra whipped cream. Lekker en vooral heel verwarmend. De tocht naar Vancouver verliep vlot, tegen 4u reden we de stad binnen. Na het inchecken begonnen we aan onze verkenningstocht door de stad, Lukas had alweer honger tegen 7u en we stopten dan bij een zeer authentieke mexicaan voor heerlijke fachitas. Als afsluiter nog een tocht door de achterbuurt van Vancouver, veel daklozen en superrare mensen, creapy!!! Morgen gaan we met de fiets naar Stanleypark, daarna volgt een shoppingmoment!!

    14-08-2011 om 06:43 geschreven door famvaes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    13-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto's Whistler
    Enkele sfeerbeelden















    13-08-2011 om 07:31 geschreven door famvaes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Whistler
    We vertrokken vanmorgen met de stralende zomerzon naar Whistler, een tocht van ruim 4 u door indianengebied. De eerste helft van de rit ging door een woest, bergachtig, rotsachtig en vooral zeer droog landschap. De tweede helft van de tocht werd het landschap terug groener, je had prachtige rivieren en blauwe meren. We zagen verschillende herten en een coyote, jammer genoeg hebben we enkel een foto van ver. Tegen 3u30 arriveerden we in Whistler. Whistler is een stadje in Brits-Columbia, Canada, 100 kilometer ten noorden van Vancouver. Het is voornamelijk bekend als een toeristische plaats en heeft een van de grootste skigebieden in Noord-Amerika. In 2010 vond hier een gedeelte van de Olympische Winterspelen plaats. Het bevolkingsaantal varieert van 10.000 in de zomer tot ruim 40.000 in de winter.
    Het gebied rond Whistler was oorspronkelijk bewoond door de Coast Salish Aboriginals. In 1860 werd het gebied bezocht door kolonisten. De naam Whistler komt van het geluid dat gemaakt wordt door marmotten die in het gebied voorkomen ('whistle' betekent 'fluiten' in het Engels).
    In het begin van de 20e eeuw bouwden Myrtle en Alex Philip de rainbow lodge in Alta Lake (nu Whistler). In 1914 werd Alta Lake met Vancouver verbonden met een treinverbinding en hierna groeide het gebied al snel als een toeristisch gebied.
    Whistler als skibestemming begon in 1966 met de aanleg van de eerste skiliften op de Whistler mountain. Dit groeide razendsnel en in 1980 werd de Blackcomb mountain, gelegen naast Whistler mountain geopend als een nieuw gebied.
    We logeren in een prachtig hotel, de Pan Pacific, in een heuse suite, ieder zn eigen slaapkamer, bijhorende badkamer, ruime living en zelfs een keuken. Het hotel heeft een grappig kaartsysteem om binnen te komen, Laurien is er helemaal weg van. Je hebt je gedigitaliseerde sleutel voor alles nodig, voor je kamer, voor de lift, enz... Het hotel ligt in het centrum van het dorpje, wat opgevat is als een typisch zwitsers alpendorp, erg gezellig met veel restaurantjes en shops. We deden nog een klein tochtje naar het lost lake, dat we uiteindelijk vonden! Morgen gaan we al vroeg op pad met de gondel naar de top van Whistler mountain. Een kostelijke trip die zeker de moeite waard gaat zijn. Je betaalt ongeveer 50$ pp voor het gebruik van de verschillende liften naar de top van de berg en terug. Eens boven kan je verschillende mooie trails kiezen om te wandelen.We hebben nog steeds prachtig weer, overdag ong 23°. Morgen vertrekken we na de wandeltocht richting Vancouver, de kuststreek dus, een trip van iets meer dan 1u.

    13-08-2011 om 07:16 geschreven door famvaes  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)





    Blog als favoriet !

    Archief per maand
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 01-2016
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 02-2015
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 01-2013
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 08-2010
  • 06-2010
  • 01-2010
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 05-2009
  • 01-2009
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 09-2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    Zoeken in blog



    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     



    Categorieën

    Archief per jaar
  • 2016
  • 2015
  • 2013
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2005

    Archief per jaar
  • 2016
  • 2015
  • 2013
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2005


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs